Vecais labais rock/hardrock
+7
Kā jau bija solīts, iemetīšu šādu tādu mūziku no vecajiem, labajiem laikiem.
Par laimi yy.lv atkal darbojas un visu uzmetu tur.
Ņemiet par labu to, kas ir:

Bastards:
yy.lv/download.php?f=597...

Doktors Fausts:
yy.lv/download.php?f=598...

Hell Patrol:
yy.lv/download.php?f=599...

Libau:
yy.lv/download.php?f=600...

Monro:
yy.lv/download.php?f=601...

Neptūns:
yy.lv/download.php?f=602...
yy.lv/download.php?f=603...

Dažādi:
yy.lv/download.php?f=605...
yy.lv/download.php?f=607...
yy.lv/download.php?f=606...

Var jau būt, ka ko aizmirsu.
Protams, ir, piemēram, Līvi, taču nedomāju, ka tā ir tāda raritāte, lai te liktu.
Aicinu izteikt komentārus, aizrādījumus un pievienot vēl citus materiālus, ja ir.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man reiz bija piegadījies brīnums ar 2 neizlaistām Monro un 2 neizlaistām Auroras dziesmām, bet nu jau atkal pazaudējies :(
0
Kaut kāds kārtējais errors kad lejuplādēju un atarhivēju:

17 Tila dziesma DOKTORS FAUSTS.mp3. The file is corrupt

DoktorsFausts.rar: Unexpected end of archive

Kaut kas nav ;(

+1
man tas pats, sāku lejuplādēt, parāda, ka pēc 30 min novilksies, bet downloads beidzas pēc kādām 5 min un arhīvā parāda ka viena dziesma.
0
Hm, dīvaini.
Tas attiecas tik uz to vienu raru vai arī uz citiem?
+2
0
Tā paša problēma. :(( Vecīt, vai ir tolks rarot pa vienai dziesmai? Moš ieliec tāpatās bez saspiešanas.
0
darkfirelv, dziesmas netiek rarotas pa vienai. Tur ir arhivēts folderis, kas kāda suņa pēc neiet.
Ew, paklau, paskaties izmēru attiecīgajā yy.lv lapā un vai tas sakrīt ar novilktā faila izmēru. Ja ne, tad tā ir yy.lv vaina.
Ja kāds man iedos vietu uz ftp (~450 mb), tad varu uzmest tur.
0
jā, man tas pats :)
Ja nu vari, saliec kaut kā, ēē, sakarīgāk :)
0
visi novilktie faili ir tieši 2 mb lieli.
0
jebkursh no arhiveetajiem failiem nokachaajas liidz 2MB un ar to arii viss beidzas, vai nu tev gljuks ar WinRaru vai YY vaina.
pameegjini te nohosteet
failiem.lv/
0
Dārgie draugi, man viss ir ok.
Uploadojas arī ok. Tātad yy.lv čakarējas...pēdējā laikā tur kaut kādi joki notiek.
Būs uz tā failiem.lv
wait a bit...
+9
failiem.lv/list.php?i=iazxdw...

Viss vienā klucī, 3. reizi dalīt negribēju.
+1
ooooooooo....

jauki, jauki...

šovakar mani netraucēt. es gremdēšos bērnības nostaļģijā. Un, iespējams, notrausīšu kādu skopu vīrieša asaru.

Kas ir IR?
04 Viriskais gars IR, u.c.?
0
Dunno.
Cerēju, ka te būs kāds gudrāks, kam tas ko izteiks.
0
paklausīšos, apprasīšos.

Invāzija ir Armands Alksnis (ģ) un Helvijs Stengrēvics (keyb), gadījumā, ja nav zināms :)
+1
Nu mojens! Pēc ilgām mocībām ir metāls :D
0
nu kachnjom, varbut arii prieksh manas auss atradiisies, kas tiikams
thx ;)
0
Par mocībām sakiet paldies yy.lv :D
0
Nu vecīt, paldies! Lielais klucis patreiz velkās.
0
Varbūt vēl kādam ir kas līdzīgs?
Nebūtu par skādi vēl šo to iegūt kolekcijai.
+2
Te ir vēl šis tas.
Par hārdroku nosaucams nebūtu, bet nu oldskūlīgs gan. Spēks ir tekstos, kas labi iederētos dažādos dzerstos.
Kvalitāte ir kā ir, jo dažas dziesmas pārdzītas no lentām. Ja nu vajag, var dabūt vēl, bet citas ir tādas vairāk uz šlāgeriem tendētas.

failiem.lv/list.php?i=clgncy...
0
Man kaut kur bija Ferrum (Cēsis) 1986.gada koncertieraksts, tikai jāpārskata baigais lērums ar matricām.Kad atrakšu tad padošu ziņu.
+1
Paldies, lash.
0
Bļāviens, bet tie Corpus ieraksti tak nereāli spārda pakaļu! Tie paši gabali vēlākā Līvu izpildījumā ir salīdzinoši liels mēsls.
0
Jā, Corpus man bija pārsteigums. tas jau robežojas ar hevī diezgan normāli.
+1
Oi, johai, kādas raritātes izķeksējis; Lash, tu ir vecis!...
0
Tencinu.
+1
Manta!
0
Vai kāds nava izdomājis, ka ir tas IR?
0
Jā, mani ar' interesētu, kas tie tādi IR...
0
Būs laikam tēvam jāiedod, viņš varētu arī zināt.
0
Dari tā!
0
Citēju:
""IR" tas ir ansambļa nosaukums. Darbojās 80. gados ar līderi, dziesmu autoru un solistu Ivaru Rutmani. Neesmu pārliecināts, bet šis nosaukums varētu būt līdera iniciāļi.
--------------
TAD ir Uģa Prauliņa darbs un viņa vokāls.
Izpildījums varētu būt grupa "Vecās Mājas"
"
0
Bija aizdomas par Uģi Prauliņu bet nebiju pārliecināts, nu izrādās ka tomēr taisnība.
0
Šķiet, ka tās VEcās Mājas kaut kur mētājās. Jāapskatās...
0
nu, blad, blad! tie Neptūna gabali "Piemineklis" un "Tik ilgus gadus" tak ir no pēdējā sastāva, ar Vītolu pie mikrofona! Huh, kolosāli!

Paldies arii par IR / Tad paskaidrojumiem. Vecās Mājas neatteiktos paklausīties. Man ir sajūta, ka tais laikos tādu mūziku vienk nepratu novērtēt, un tagad varbūt klausītos ar citām ausīm.
0
Ojjjj, dziesma "Partija"...
Es jūtu būs ballīšu hits
+3
Tātad te būs Ferrum 1986.gada koncerts
failiem.lv/list.php?i=yyhtwk...
0
Tencinu, iemēģinās.
0
Nava slikti. Biju dzirdējis tik to nodrāzto Dzērvenīti, bet citi gabali arī ir ok.
+2
Pieci visai pazīstami latviešu rokmūziķi izveidojuši hārdroka grupu “Riga Rock”.

Grupas idejiskais autors Guntis Vecgailis (bass) ir pulcējis kopā Fēliksu Ķiģeli (ģitāra), Guntaru Mucenieku (taustiņi), Māri Vītolu (vokāls) un Mareku Vecgaili (bungas), portālam “Delfi” pavēstīja grupas pārstāvji.

Grupa, kura pirmo iznācienu publikas priekšā plāno šī gada “Tele 2 Baltic Beach Party” laikā, cer dot “jaunu elpu hārdrokam Latvijā”, - teikts izplatītajā paziņojumā.
=======
Ja ir Māris Vītols vokālista statusā, es neatteikšos dzirdēt.

Es gan nez, kas Fēlikss par hārdrokistu...

G. Vecgailis ir Opus Pro idejiskais vadītājs, btw.
+1
Māris Vītols beidzot atšlāgerosies :D

"Es gan nez, kas Fēlikss par hārdrokistu..."

nu M.Princese tak bija hārdiņš
0
starp citu draugiem.lv ir viņu profils un var noklausīties vienu dziesmu, saucās Melnais Zirgs :d nu tāds diezgan deep purplisks, kas man personīgi ne īpaši.
0
paldies, noklausījos. Nebija zemē metami.
teksts gan, ēē... nu, tā :D

DP līdzību gan nesamanīju, bet visumā samērā klasiski skan.
0
Es ar neko dīppērplisku tur nedzirdu. Bet 1980-to LV hārdroka saknes tur apakšā gan jūtu. Principā patīk.
0
Piekritīšu WrongTale par to tekstu - nu tā, ne visai. Lai gan pati dziesma nebija slikta...ja vēl būtu tāds "senāks" skanējums, tad būtu pavisam labi.
0
Man kaut kaa atsita Skid Row, pie kam visas shitaas Kkiggela padariishanas vien taads "Monkey Business" vien ir :))
+1
Lirikas visu sačakarē.
Būtībā šitām "driving music" lirikām jau nav ne vainas savienojumā ar tādu easy-listening hārdinieku, bet šoreiz viņiem kaut kā nav izdevies. :D
0
Corpus spārda sūri (pirmā dziesma), tās dēļ vien vērts disku nopirkt. m/

www.platformamusic.lv/shop/album.php?albu...
0
Haha, bija tāda iekšēja sajūta, ka to disku noteikti jāpaķer līdz! :)
0
smuks gabals Corpusam, jā. Tas gabals bija arī 'lash' iemestajos linkos, btw.
0
...tikai vecajā versijā, vēl ar Igo.
0
Uhu. Bet jaunā versija skan praktiski identiski. Skaņa tik labāka. Vokāls spārda.
0
Kadam nau kada informacija par grupu ''doktors fausts''???
0
Cik man vien zināms, tad tajā kā rīkles vīrs bija Ēriks Budēvics. Vairāk info īsti nav, taču, iespējams, šo to var noskaidrot, ja vien interesē kas konkrēts.
0
Vēl zināms, ka Doktorā Faustā giču spēlēja Viktors no grupas Linga.
0
Tā, apjautājos.
Informācija var būt arī neprecīza, bet šķiet, ka esot bijis šitā:

rīkle - Ēriks Budēvics;
ģitāra - Viktors Fedosējevs;
bass - Armands Cālītis;
taustiņi - Valters Ezeriņš;
bungas - nav zināms.

Iespējams, varbūt ir bijis vēl kāds dalībnieks.

Fedosējevs un Cālītis ir no Lingas.
0
www.draugiem.lv/vecasmajas... - tur var paklausīties šamo dziesmas (man ir mp3 ar, bet nu pagaidām pārvācos uz jaunu dzīvesvietu un problemātiski ielikt).

Uploadotā dziesma Tad tiešām ir šamējo garadarbs.
0
"Kadam nau kada informacija par grupu ''doktors fausts''???"
Ozon, ja vēl vajag info, tad skaties te:
www.home.lv/raymond/dr_fausts.h...
0
Itkā nekādas norādes, ka tēma attiecas uz Latvju bandām nav ...

Varu ieteikt HOT LEG - tīri labs un jestrs hārdiņš ar visai slavenu vokalaizeri:

www.youtube.com/watch?v=O5lNa_evluE...

www.youtube.com/watch?v=FOLthJnrdEY...
+3
Pavisam nejauši atklāju divas Neptūna lapas iekšā traukiem.

www.draugiem.lv/music/artist/?id=56...
Pirmais smagais sastāvs (pirms tam Neptūns bija Lūsēna grupa, vēl pirms tam estrādes orķestris) - mazo Fomu. šeit gabali ir ar 2-ģitāristu sastāvu lielākoties. Ir pilns koncerts no Ļaudonas (1988.) un samērā daudz gabalu lašam nebija (toties viņam bija tādi, kuru šeit nav!). Īpaši prieks par Sagrauto Dienu un Tumsas bērnu, kas man tolaik baigi patika (ēēē, kāpēc?!) un Spēli, kurš ir tiešām jauks.

www.draugiem.lv/music/artist/?id=56...
Pēdējais Neptūna sastāvs ar Māri Vītolu - iekļautas tās dažas dziesmas, kas jau lašam bija, bet ir arī citas - to skaitā divas, kurām tekstu tulkojis yours truly *rolleyes*. ņemot vērā, ka tolaik man bija 18 gadu (tulkots ir 1989/1990. gadā), pāris rupju kļūdu gan ir :( par neveiklībām nerunājot.
ir arī visas Krīzes (Māra pre-Neptūna blices) ierakstītās dziesmas. "Atnāc līdz" ir pilnīgs 2 Minutes to Midnight, un Spēks un Valdzinājums ir simpātisks lēnais. Pilsēta lepojas ar varenu piedziedājumu. Par vienu pašu Krīzes koncertierakstu, es pat nezinu, ko es varētu atdot.

ar Flashgotu var sagrābt .flv un tad aši nokonvertēt uz mp3. Protams, sanāk 128 bitreits, bet visu gribēt nevar.
0
O, nu paldies, paldies, mēģinās ko darīt lietas labā.
FLV grābju ar citu softu, bet tas jau lietas būtību nemaina.
0
Jo ma jo. Milzīgs paldies WrongTale!!!
Gadus 20 nebija dzirdēts vecais labais smagais Neptūns.
DZELZBETONA DŪRE SMAGĀ!!!
0
Tagad jāuzstada sev par mērķi dabūt kādu blices Mistika ierakstu - tur Fomins, aizgājis no Neptūna, savāca no vietējiem restūžiem krievvalodīgo komandu ar vietējo malmstīnu priekšgalā un ļoti dūšīgu basistu. Cita starpā šie spēlēja arī dziesmu "Ziema", kas bija vienkārši Kingdome Come "What Love Can be" pārlikums.
0
Mērķi uzstādīt var, bet ar to dabūšanu tik viegli nebūs.
Ja man izdotos tēvu pielauzt parevidēt vecās lentas un pārdzīt saturu kompī, tad droši vien varētu dabūt pārākās raritātes, bet viņam jau nekad nav laika...

Bet vismaz Corpus ierakstus kaut kad solīja izgādāt.
0
nu, sāc palēnām bakstīt ar saukli: tauta pieprasa! :)
0
Kā šķiet, tā lieta nebūs tik viegla - jēdzīgākais lentu maģis esot atņirdzies un to vajagot remontēt. Tā ka viss ievilksies vēl uz nenoteiktu laiku :D
Bet - kas lēni nāk, tas labi nāk.
0
Hm, interesanti, vai sencim lentenieks vēl mētājas kautkur ? Laikam ar visām lentām savlaik izlidināja ārā. Bet sencis agrāk lenteniekus remontēja, tā ka ja vajag palīdzību šajā jomā, tad padod ziņu.
0
es ar savā laikā ar vieglu roku veco labo majaku izsviedu laukā kopā ar visām lentēm. Nebija jau slikta tā tehnika, tikai tās lentes ilgi nekalpoja...
0
Paldies, bet it kā tēvam pašam ir gana labas zināšanas, vien aizbildinājumi, ka nav laika...
+4
Tikums ņēma virsroku pār netikumu un tēvs no maģa kompī iedzina to Corpus albumu. Pilnīgi negaidīti un neticami, bet fakts.

failiem.lv/u/hx9928uc...

Ieliku mp3, bet ir arī wav, ja kāds uzņemas sataisīt jēdzīgākus mp3 (ripots no lentas, tāpēc kvalitāte ir nu tāda, kāda nu ir).
Grupa negriež tik nikni kā tajos dažos ierakstos, kas bija brīvāk pieejami (teiksim, "Saulgriežu rīts"), taču priekš kolekcijas būs gana labi.
Kad tēvu satikšu, būs jānoprasa, lai pastāsta, kas par mūziķiem tieši spēlēja u.t.t.
+1
You just keep doin' it, baby!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas