Pavārgrāmata matainajiem lopiem.
+10
www.bazillionpoints.com/?p=154
Bija tas gods piedalīties Latvijas pārstāvju receptes, rijamā un bilžu tapšanā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Būtu forša dāvana uz Ziemassvēciņiem :)
+3
Izskatās ellīgi labi. Es ņemu.
+5
eu!blja!
sito man vajag!
iedomajos mammaij uzmutjiit ''spaggeti pad kerrij king'':D
m/
+4
Sukas Judas Priest nopizģīja mūsu tradicionālos zirņus ar speķi, nācās letiņiem iziet uz cūkas miesu un sautētiem kāpostiem. :)
+9
Hmm, zirņi ar speķi no Judas Priest, sautētie kāposti no Skyforger, gan jau skladrauši no Mayhem, speķa pīrāgi no Mütiilation, jāņu siers no Thin Lizzy, asinsdesas no Slaughter, miestiņš no Tankard... latviešu ēdienu pavārgrāmata vien ir sanākusi :D
Bet, atmetot jokus - respect m/
+3
acimredzot halfords pec koncha LV pa fikso bija lidinjaa :D
-2
vai arī ķirsonā
+3
Vispār jau švaki ir ar tiem īsteni autentiskiem latviešu ēdieniem - galvenokārt jau visādas putras.
+2
Tas gan. Bija jau doma par putru, bet tā, savukārt, bildē neizskatītos sevišķi pievilcīgi. :)
+6
Latviešu ieguldījums:
content5-foto.inbox.lv/albums120006117/gun...
Foto un paikas gatavošana - (c) mana cienītā. :)
+1
Ierakstīts gan, ka Hopkins bildējis. :)
+2
Patīk komentārs par alu :>
0
Tas komentārs par alu gan izklausās diezgan nožēlojami, lēti un dikten prasti.
"We do not drink shit beer here". Ja to vēl būtu rakstījis kāds pamatskolnieks...
+2
Es gan dzeru principā TIKAI sūdīgu alu, yo.
-1
Es arī, jo man netīk neviens no tiem 4 tr00 aliem.
0
Anu ko tas amerikānis zinās par mūsu aliem. Vienkārši piedūra pavārgrāmatā rindiņa par alu :D
0
Par tekstu es neatbildu.
+3
0
Bļēģ, tāda pamatīgā paika riktīgi pietrūkst te uz salas :(
+4
^banani un kokosrieksti jau apnikusies?
0
^man vairāk liekas, ka runa iet par Britu atsaldētā fastfūda impēriju! :)
0
lash, tev tikai cēsdaris smeķē?
0
Neticēsi, bet ne.
Taču domu gājiens "negaršo neviens no 4 izcilajiem LV aliem (Tērvetes, Užavas, Bauskas un Piebalgas - tātad tikai Cēsu" neliecina par pārāk radošu iztēli.
0
Banāniem nav ne vainas :)

Fastfūdu es praktiski nelietoju, lai gan maķītis sātans praktiski pāri ielai. Veicas, ka vismaz krievu veikals arī blakām - var rupjmaizi, desu un visādus LV izstrādājumus iepirkt (kārumi, aliņš utt.), bet nu štovēti kāposti vai cūku ribiņas gan nava ;(
0
nu stovetus kapostus esmu redzejis polu veikalos, ka ari ribinas var darbut, bet nesmu skatijies cenas, parasti no darba dabuju ribas. runajot par fastfuudu, hehe chicken rule un indiesu nolaistas estuvites :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas