SPAMKASTE
0
Pēc ilgiem laikiem nolēmu iečekot, ko ta spama filtrs ir sazvejojis. Izrādā ka esmu pilnīgs impotents :(

Manning <deanna-... - I would love you to hump me - Tue, 27 May 2008 22:24 EEST
graehme perciva... - Goodiest proposal - Tue, 27 May 2008 17:16
Jon Owens <Jon@rd.com> - Picked rep1!c@ted timepieces - Mon, 26 May 2008 12:07 EEST
Vlieger <stacheli@B-BT.dk> - Be a s3x god guru today - Sat, 24 May 2008 11:40 EEST
gitten <arawagus... - Wake up the beast in you - Sat, 24 May 2008 09:12 EEST
serjo <harigane_... - Steely hardness ... - Fri, 23 May 2008 10:05 EEST
Jacco <liamakat1... - Fantastic climax... - Thu, 22 May 2008 13:50 EEST
Mingsi <Mingsi-g... - Ashlee Simpson c... - Thu, 22 May 2008 06:33 EEST
Janie Bush <te... - Re: "Stars" - Tue, 20 May 2008 16:44 EEST
Samis <magda-aif... - She will be amaz... - Mon, 19 May 2008 14:55 EEST
Spencer Michael... - Legendary Hero of rumors - Mon, 19 May 2008 12:19 EEST
Kindness <ice-ra... - Brand new style ... - Sat, 17 May 2008 17:40 EEST
Kifiak <evoceren... - Get the manhood ... - Sat, 17 May 2008 13:46 EEST
John <stootgar19... - Grow a long and hard one - Sat, 17 May 2008 06:40 EEST
Leona Boston <... - Re: Hey and what... - Sat, 17 May 2008 06:33 EEST
nathion <nathion... - Smell sweeter below the belt - Fri, 16 May 2008 13:01 EEST
Giovanni Harris... - Re: From me and ... - Fri, 16 May 2008 12:32
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
er... So?
0
Tev šitik maz spama nāk?
0
Savu darba meilu apkārt nemētāju. Un filtrs neslikts stāv, šogad neviens štrumts tālāk par šo kasti nav ticis.

Tie nosaukumi likās rēcīgi. Ir loši kas uz tiem atbild ?
0
Es visus, neskaitot tagadējā darba, pastus, arī bijušā darba, kur tā adrese mājaslapā, laižu caur Gmail. Inboksā ielido max 5 spami dienā, Spam mapē ap 100 dienā. Bet jāatceras, ka tām kastēm, kas forwardējas uz Gmail, ir vel savi spamfiltri apakšā. Pēc statistikas laikam virs 90 procentiem tīklā nosūtīto e-pasta vēstuļu ir spams. Tad nu rēķinam paši. :)
0
A kā viņi nodrošina, ka ārzemju sadarbības partneru meili neielido tai miskastā. Man itkā visi ir atnākuši. Kautgan HVZ.
0
Kas nenodrošina? Pricom ārzemes? Vecam darba e-pastam es pats to spamfiltru konfigurēju. Tur jau pēc citiem parametriem skatās, nevis pēc tā, vai ārzemes/neārzemes. Pa visu laiku vispār bija tik viens gadījums, kad derīgs meils tika klasificēts kā spams, i to tik tāpēc, ka to meilu sūtīja kaut kāda programmiņa un nebij visus headerus normāli sataisījusi.
0
Man ā spamkastē ir tikai spams ar angliski rakstitu Hhederi. Ja kāds ārzemnieks sūta, viņš jau ar angliski raksta ...

Atceros, ka tāpēc bija problēmas ar reģistrācijas infas saņemšanu uz apoll, t'pēc uz inbox pārgāju. Arī G-mail reginfas vienmēr pie spama iebliež, bet tur to filtrēto vari redzēt vismaz.
0
bik cita tēma (reklāmas), bet reku kapē es mīlu FireFox:

addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon...
0
Operai mierīgi nospied F12 un atslēdz visas javas, scriptus, animācijas utt. Tikai nesen uzzināju, ka Draugos smaidiņi kustas ....
0
Draugos ne tikai eemoo kustas. Tevi visu laiku monitooreee. Kam vecaaks kompis, tas sajutiis. Ver ciet, ja nelieto!
0
es nez kā ir ar to Operu, nelietoju, jo cilvēki ar taisnām rokām saka, ka nedroša esot :)

Bet fakts, ka tev liedz baudīt digitālo smaidiņu kustīgo sirdssiltumu bez tavas piekrišanas mani dara aizdomīgu..

ar to FF daiktu var izveidot feinus filtrus, e.g. inbox.ads.lv/* un uz mūžu mūžiem no tādas adreses tev neko nelādēs un nerādīs. Ļoti jauki + tu izlem ko tu gribi redzēt un ko ne.

Draugi tagad piederot kaut kādai mārketinga research firmai - studē visus, ko vēl varētu ietirgot atiecīgajai mērķauditorijai ;)
0
Jaa jaa, par to statistsikk takeover jau ir spamots

Un cilveeki veel maksaa vinjiem naudu, par to, ka vinji uz vinjiem vaaraas.

Aa, bet tu jau pats ar no to korporatiivo kuchu bandas, hehe
0
hehe, jāsaka šefam, ka jāiepērk nefolka nedarbiņi draugos ;)

0
un vispār, uz korporācijām viss balstas, ble

es šaubos, ka tu dzīvo zem lazdu vigvama un pats no džutas aud kreklus ;) Tu kod rokā no kuras pats ēd!
0
Operā man gif animations ir atrubītas (pats to veicu). Katrai lapai savus setingus ar var iebliezt (vispār tā mazjila visu no Operas ir nospērusi :)

A bet Draugi par baigo kluci ir kļuvuši. 10s sākumlapu gruzī, uz apakšsadaļām ilgi pāriet. Arī paroli nevar piedabūt atcerēties ...
0
sākas spamakaste :]
0
nu huizin kurš no kā spēris BoD, bet visi dator geeki leito FF, un viņi zin, ko dara:

eatliver.com/i.php?n=3137...
0
Kas tie par dator geekiem ? Bilde ar kreisā. Operu no kāda 2001. vai 2002.gada lietoju. Agrāk gan bieži kārās, bet tikai tad kad pa >100 tabiem biju atvēris :) Mouse Gestures sparda
0
bija jāpievērš uzmanība tekstam "Computer nerds are always right..."

nerd ~ geek

nē, nu es uzinstalēšu to operu patestēt, var jau būt ka arī ir labais.
0
major, kost rokaa, kas tevi baro kaa suni ir tikai dabiski (cilveekam). man tiiri labi patiktos postapokaliptiska pasaule ar izdziivo (fiziski) stipraakais noteikumiem
0
p.s. I know how little is the value of that which has a price (Vorphx)
0
^^^ no kuras dziesmas tas i?
0
Rebellion

mjaa, bet ar taadiem keywordiem pat google nepaliidzees, nupat nochekoju

www.google.lv/search?q=I+know+how...

Korpkuces, nah
0
ok, ja pieliek klaat "samael", tad jau ir manaams progress :)
0
oo. google "jauns" logucis
progresiivi
0
Mana mīļākā dziesma no mana mīļaķā SAMAEL albuma (After the Sepulture arī nevāji spārda).

1. Rebellion

Two alone in a sack of skin
Playing the role of slave master of war
That is my lot

Separated but still united
Bound to emptiness, bound to flesh
That is my hell

Penitent rebel
Riding the ether or grovelling in the mud
I know how little is the value of that which has a price

Rebellion!
Instinct is not the path of man
Rebellion!
Renunciation is not the divine way

Two alone in a sack of skin
Playing the role of slave master of war
That is my lot

Separated but still united
Bound to emptiness, bound to flesh
Captured and tortured
I don't want this, I want to leave

How can one go when one has already arrived?
Flight is an illusion
And even triumph is bitter
When only the battle is counted

I know how little is the value of that which has a price

Rebellion!
Instinct is not the path of man
Rebellion!
Renunciation is not the divine way

REBELLION!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
mynegation (13 gadi)
Viskas