apcerejums par crashu te :D
-11
Redziet, ir tāda problēma, ka man ir zināms viens nacionālists, kas izturas ar viltu pret jaunām kristietēm - neģēlīgi un vispār diezgan šovinistiski.
Tapēc man rodas jautājums - vai šo cilvēku nedrīkst tiesāt tikai tāpēc, ka viņš ir nacionālists un mums ir jātiecas uz vienotību?
Jautājums - kāpēc ir jāpacieš, ka internetā šādi viņš var savos tīklos ievilkt kristiešu meitenes, solot nezin ko, bet patiesība gribot tikai pliku seksu.
Iesalniek, lūgšu nedzēst šo diskusiju (nevienu vārdos jau nesaukšu) - vienkārši pēdējie šā nacionālista izteikumi man lika asinīm vārīties.
Padomāju - kāda jēga vispār iet kaut cik palīgā nacionālistiem, ja viens sauc sevi par nacionālistu, bet liela daļa cilvēku tagad sāks domāt, ka visi nacionālisti ir tādi jākļi ka viņš. :/
Ziniet, tas kaitina - šī visatļautība un stulbums. :/
Iesalniek Geiba un fenikss, varat aptuveni manā dienenē "draugos" palasīt, par ko iet runa.
Pārējiem kristiešiem es varu info, ja ir interese, nosutīt - kas un kā, un kāpēc tas tā satrauc.
Jā, es atzīšos - es darbojos grupā, kas pulcē meitenes, ko viņš ir pavedis un citādi seksuāli izmantojis. Mēs apkopojam cilvēkus, kas būtu gatavi stāties pretim viņa plāniem pavest nevainīgas kristietes.
:/

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-6
-7
www.gamez.lv/index.php?pg=28&gro...

Par tēmu - vai kopā ar Bruno ir iespējams atrast "Īsto Mīlestību". Mazliet (puke)

<><><> Baiba Motivāne , šodien 12:30 <><><>
izsekojam?8)

<><><> Ilmārs Cīrulis (Ilmārs Pingvīns, pingouin), šodien 12:33 <><><>

Virtuāli. 8)

<><><> Ilmārs Cīrulis (Ilmārs Pingvīns, pingouin), šodien 12:37 <><><>
Lai grupas veidotājs (kā arī jūtīgās dvēseles) man piedod, taču es ielieku arī citātus.

--
Tad ko tu iesaki - sex orģijas klases vakarā ? :) Nu ja direktors akceptē - no problems, uzaicini mani arī, man 8tās klases meitenes tīri labi patīk :)

--
<tāsir14-15gadīgās?>
Nu ja. Kādreiz noprovē gultā kādu, tad sapratīsi ;)

--
Es dažkārt esmu taisījis pie sevīm tādus gaming parties, kur pēcāk afterparty ir ar meitenēm pa gultu :)

--
Nu ja, es jau nav vainīgs, ka tie meitēni tik smuki vislaik, ka tā vien gribas kā uzlikt savas kārās ķetnas kādai uz smukā dibentiņa un pēcāk, u know what :(

--
B*llsh*t, viņām taču pašām arī patiek, kad dabūn nevis mazu puiku, bet kārtīgu vīrieti ;)

--
<nuunkāpēctieši(bojā)m...
Man vnk netīk lietotas meitenes ;)

--
<<<kājauteicu,kāpēctune...
Tāpēc, ka tas ir, emm, diezgan nereāli ?
Ja tev ir kādas kandidatūras, PM me, noprovēšu ;) Citādi beidz te muļķības gvelzt :)
<<<14-15gadīgāsirgalīgi...
Tas arī iemesls, kāpēc Veiņu Jāņa "Īstās" teorēma dzīvē klibo.
T.i., vairums meiteņu tiešām der tikai seksam, jo kam citam ir par st*lbu.

--
O, pareizi Budis saka - tā ir vēl viena noderīga lieta, ja pat meitēns slikts gultā - vismaz ēst gatavot jau daža prot gan :)
Rīt arī būs jāaizbrauc pie vienas gan šamo riktīgi izvālēt, gan pēcāk pierīties sirsnīgi :)

--
<<<betbieziejaudarakagrib:...
Biezajiem nav jāčakarējas, eskortservisā taču var pasūtīt mazgadīgās pa 150ls stundā un miers :)
<<<btwcrash-kurtusavos22ga...
Teh internetz visupirms - vienmēr visu ko var sarunāt ;)

--
<<<crashtevinternetāgadī...
Jā, protams :) Ir vismaz ar ko ar p0rn apmainīties :)

<><><> Māris Dazarts (Virsnieks - Army Dude), šodien 12:38 <><><>
Dāāāā... Un šito tikai tagad uzzināji.. :D
Ir vēl šis tas interesantāks, kas nav nekur publicēts ;)

<><><> Ilmārs Cīrulis (Ilmārs Pingvīns, pingouin), šodien 12:44 <><><>
Māri, kas tad var pārspēt šo? (sick)

<><><> Līva Ansone (līvijs), šodien 12:45 <><><>
viņš ir pretīgs. (sick)

<><><> Baiba Motivāne , šodien 12:55 <><><>
nu bet personigi es tiešam maz puišu pazistu kas neizmatos iespēju palielities ar saviem piedzivojumiem un uzvarām arī tad ja šīs uzvaras ir tikai viņa samaitātaja galviņa.

<><><> Artūrs Baltacis , šodien 13:35 <><><>
Nu ko lai saka... egoisms... gļēvums... neticība tam, ka reiz pa šo visu smagi atrausies pa ausīm un, nu... sev un Sātanam pakaļlaiža!
Super, tā turēt!

<><><> Baiba Motivāne , šodien 13:45 <><><>
ta vai citādi tas ir labs piemērs tam ka anonimitāte internetā ir ļoti mazticama lieta un diemžēl daudzi nedomā par imidžu kuru veido tajā un sekām kuras var rasties piem gribēs Bruno baloteties par deputātu no kādas Kristīgas alianses :D un še viņam tādi ieraksti priekša, karjerai vāks!
bail padomāt ko Ilmārs par mani var uzrakt!

<><><> Māris Dazarts (Virsnieks - Army Dude), vakar 13:55 <><><>
Ilmār--> var gan pārspēt..

<><><> Ernests Vaga (boon.lv), vakar 15:57 <><><>
Citats:"Manī paliek aizvien maz� k p� rliecības par to, vai sievietes visp� r spēj mīlēt. Vnk dzīvē vislaik izr� das, ka nespēj vis. Vienmēr atkl� j� s, ka t� 'mīlestība' ir bijusi tikai acu aizm� lēšanai.
Un atkal k� rtējo reizi apsveru, vai visp� r neatmest ar roku meitenēm un nemainīt orient� ciju. Džeki tomēr šaj� s liet� s ir godpr� tīg� ki, especially, t.s. saldie, hehe. Un arī ar komplimentiem t� neskopojas k� meitenes."

no www.istamilestibagaida.lv/index.php?option=co...

:D

<><><> Ilmārs Cīrulis (Ilmārs Pingvīns, pingouin), vakar 16:49 <><><>
Neciešu kvadrātiņus.

-<{manīpaliekaizvienmazā...
unatkalkārtējoreiziapsve...

<><><> marita norvele , vakar 20:44 <><><>
nu šitas gan nav smuki! (nope) no Ilmāra puses es domāju...

<><><> Ernests Vaga (boon.lv), vakar 21:28 <><><>
Nav smuki izmantot kristiešu lētticību savam labumam!

Starp citu, ieteiktu taj IMG mājaslapā mazliet kāsu kontrastu palielināt, citādi balti bulti oranž-dzeltena fona nav vispār salasāmi... tā var visādu nešķīstību sarakstīt:D

<><><> Ernests Vaga (boon.lv), vakar 21:29 <><><>
"Nav smuki izmantot kristiešu lētticību savam labumam!" - to es par Crash meiteņu medībām..

<><><> janchik celhert , vakar 22:21 <><><>
un ko pats autors par to saka?!

<><><> Bruno 卐 Legzdiņš (Crash), šodien 12:34 <><><>

Nu man vienmēr ir paticis uzturēt vairākus imidžus vienlaikus, tas lieliski noder pret ienaidniekiem :)

Galu galā, manu reālo būtību zina tikai tie, kas pazīst mani dzīvē.

Aber lētticīgie un muļķi man apkārt nav vajadzīgi, tie lai ķeras un pinas paši savos melos, ko radījuši.

<><><> ⚜ Bruno 卐 Legzdiņš ⚜ (Crash), šodien 12:37 <><><>

Un Baiba, manā karjerā mans imidžs ir līdz šim tikai palīdzējis :) Sīkāk diemžēl atklāt neko nevaru, man nav tam atļaujas.

Bet katrā ziņā, maniem mērķiem ir labs viss iespējamais PR, vienalga, vai tas balts, vai melns :)

<><><> Kristīne Zeiļanska <><><> (Diemžēl uzvārdu neatceros un arī par vārdu sāku šaubīties - nepaspēju iegaumēt. Komentāra saturs arī atmiņā tikai tāds aptuvens - tie, kas ir grupā, tiek aicināti precizēt.)
Man tas nav nekāds pārsteigums. Viņš vienmēr ir licies tāds neriktīgs.
Riebjas tādi cilvēki.

<><><> Ilmārs Cīrulis <><><>
--> Bruno
:D

-------
Un tad es attapos, ka esmu nobloķēts. Pastkastītē vēstulīte no Brunčika - "Atpūties" :) :D
ideja sakuma bija tada ka vajadzetu domubiedru grupa IMG publicet Bruno citatus kur vins visai cuciski izrunajas citati tika no gamez.lv nemti

ta nu te ir Ilmara stastitais :D...
-9

<><><> Ernests Vaga (boon.lv), vakar 21:29 <><><>
"Nav smuki izmantot kristiešu lētticību savam labumam!" - to es par Crash meiteņu medībām..

<><><> janchik celhert , vakar 22:21 <><><>
un ko pats autors par to saka?!

<><><> Bruno 卐 Legzdiņš (Crash), šodien 12:34 <><><>

Nu man vienmēr ir paticis uzturēt vairākus imidžus vienlaikus, tas lieliski noder pret ienaidniekiem :)

Galu galā, manu reālo būtību zina tikai tie, kas pazīst mani dzīvē.

Aber lētticīgie un muļķi man apkārt nav vajadzīgi, tie lai ķeras un pinas paši savos melos, ko radījuši.

<><><> ⚜ Bruno 卐 Legzdiņš ⚜ (Crash), šodien 12:37 <><><>

Un Baiba, manā karjerā mans imidžs ir līdz šim tikai palīdzējis :) Sīkāk diemžēl atklāt neko nevaru, man nav tam atļaujas.

Bet katrā ziņā, maniem mērķiem ir labs viss iespējamais PR, vienalga, vai tas balts, vai melns :)

<><><> Kristīne Zeiļanska <><><> (Diemžēl uzvārdu neatceros un arī par vārdu sāku šaubīties - nepaspēju iegaumēt. Komentāra saturs arī atmiņā tikai tāds aptuvens - tie, kas ir grupā, tiek aicināti precizēt.)
Man tas nav nekāds pārsteigums. Viņš vienmēr ir licies tāds neriktīgs.
Riebjas tādi cilvēki.

<><><> Ilmārs Cīrulis <><><>
--> Bruno
:D

-------
Un tad es attapos, ka esmu nobloķēts. Pastkastītē vēstulīte no Brunčika - "Atpūties" :) :D
ideja sakuma bija tada ka vajadzetu domubiedru grupa IMG publicet Bruno citatus kur vins visai cuciski izrunajas citati tika no gamez.lv nemti

ta nu te ir Ilmara stastitais :D
0
relax no karmiskaa cikla neviens veel nav izkaapis
+5
Tu tak esi lohs Bobi! :D Varbūt vēl pieteiksies par celku lāpītāju :DDD
+3
pilniigi pie dirsas ...
+2
Ja tām zosēm prāta nava, tad viņas to ir pelnījušas.
Tā teikt, Darvina likums.
0
Tur jau darbojas krimināllikums, ja dāmītēm nav attiecīgie gadi...
+1
Bet vispār - kas tad saka, ka pliks sekss nav tieši tas, ko tās dāmas grib? Ja tā ir, tad aidā uz priekšu!
Bobij, nevajag kavēt demogrāfisko attīstību.
+1
Šis laikam būs bobija stulbākais copy/paste ever.
+1
Bļe, izlasīju un secināju - stulbumam nav robežu.
0
50% delīrija, otri 50% - vismistiskākajā veidā piesaistīta terminoloģija... Niko nisapratu.
-3
nekads kriminallikums nedarbojas tad jau mums cietumos sedetu puse musu metaloru publikas cits jautajums ja tu parkap likumu tad nevajag lekties ar cilvekiem un krist uz nerviem
0
Neonz reku tā Tevis minētā tēma
0
Nu shis meitenes domajams jau ne ar varu tiek piespiesta. Ar abpuseju piekrshanu nekads kriminallikums neiestajas, ja vien pati meicha vai gimene necelj augshaa shito visu. Mazums mazhaa chiepa sarubijaas chalii un sapratsi ka nekas nesanaks uztaisiija anti grupu. So what
Bet tas, ka chalis pavedina mazgadigas meitenes tikai liecina par vina laktinas augstumu, jo visticamaak ar sava vecuma vai vecaakaam meiteneem vinam vnk tik "gludi" nesanak. Diezgan nozhelojami
+1
vispar jau graver iespejams vajadzetu niknoties jo samejais bija ari sitis kanti graver meitenes masai un ta ka man ir personigas jutas pret so cilveku tad tas man ipasi uzsita asinis.

saproti dzeks ir tads ka pieprasa nezinko no meitenes bet pats ir baigais jaklis piem ja jut ka attiecibas bruks tad tulin ir backup meklejumos nevis centienos ko saglabt.

tapatas netiek izverteti meitenes gudruma un rakstura talanti bet tas vai vina ir lietota vai mazlietota tb nevainiga.

vel ir tads aspekts visai smiekligs tiklidz ka sito pacel prieksa kada nacionalistu foruma uzreiz visa si info tiek izvakta jo tjip crash ir wannabe nacionalists un vienotibas pec ir bezmaz vai aizliegta kritika vienam par otru :DDDDDDDDD

-1
heresy, šitā nav tā.
+1
Ē, Bobij, a kādā veidā jūs tur stāsieties tam šaušalīgajam elles briesmonim pretīm?
-1
nezinu varbut vari pasviest kadu ideju ?
starpcit ka izskatitos ja mes veidotu publisku bloku ieks taviem valdijumiem tev nebutu iebildumu ? :D
-1
blogu
+4
šitais nedaudz atsit to hvz kā viņu sauca seriālu, kur vienā sērijā darbojās narkotirgoņu - naci-sērferu banda, pret kuriem cīnījās labi piestūmies nigers ar taro kārtīm.
+1
Bobij, tev nekad nav ienācis prātā, ka ne visiem sevišķi interesē publiska netīrās veļas mazgāšana?
-3
Šitas īstenībā atgādina vecu joku par sūdu un zapiņu. Zapiņš atšķirībā no Audi sūdā negrimst, jo pats ir sūds. Vai neredzat anal-oģijas?
+5
bobij iesaku tev maskeeties par nevainiigu meiteni un savaldzinaat sho nacipedofiilu un peecaak akta laikaa amputeet gjenetaalijas. vinjam. sev jau pirms lai nerodaas aizdomas.
-3
Intar, visi anti-bobij līdzekļi ir sen izgāzušies. Varu tikai piedāvāt viņu publiski atsist, kad būšu LV. Citu variantu vairs nav.
+2
bet vispaar respekt bobijam par tikumisko staaju.
-2
Maniem valdījumiem? Kādiem maniem valdījumiem? Domāji Blogiem.lv? Tas ir manis veidots publisks serviss, nevis kaut kāds valdījums. Tur vairāk vai mazāk vari rakstīt dajebko, kamēr man nav jāsāk tērēt laiku skaidrojoties ar policiju, kur kāds atkal kaut ko pa priekšu uzrakstījis un pēc tam sācis domāt. Un vispār tur ir pieejami lietošanas noteikumi, kur būtībā ir uzrakstīts, ko drīkst un ko nedrīkst.

A kā tas izskatītos vai neizskatītos, es nezinu, jo neesmu par to domājis.
-3
neonz tad no tavas puses cenzuras nekadas nebutu pat ja dazi labi atsauktos uz nacionalam saitem un citam lietam ?
-3
varetu jau sarikot lamatas tomer lai ari publiski mani crash sauc par ienaidnieku un ir draudejis nogalinat.
zemessargu foruma vismaz bija tadi ieraksti.
tomer ipasi launu es vinam nevelu mani vienkarsi kretine ka piesienas man tuviem cilvekiem tapec ari gribas nedaudz aizsargat citas meitenes lai zin ar ko vinam darisana lai jau pasas izverte un dod vinam iespeju ja uzskata par vajadzigu
-1
tu varētu iet dirst, klauns tāds!
-1
mazais2 kas tev kaish a?
+2
Cik tu vari ņemties ar to Bruno?? Vai tiešām nav apnicis?
Cik es tevi zinu, tā tu visu laiku cepies un cepies, un cepies, un cepies.
Varbūt tev viņš pārāk simpatizē, un līdz ar to tevi māc dižas greizsirdības lēkmes, jo, redz, mazas meitenītes viņam patīkot labāk par tevi pašu. m?
+3
Hāhā,Bobijam škrobe,viņam pat maukas nedod,bet Crasham,redz problēmu ar meitenēm nekādu...
Lai gan vspār Crashu ar Bobi varētu vienā maisā bāzt....Un no tilta nomest...
0
†††, nē nekas, viss ir labi. Galu galā bobijs ļoti cenšās pārvērst šo vietu par www.bobijmetal.lv, tālu vairs nav :)
-1
Zini Baiba tiesam neapnik starpcitu kada tev dala saja sakara ja nemaldos tikai lizzy varetu vinu pazit.
nee nee es esmu hetereseksuals man greizsirdiba uz vinu nesmejies :D
vai man but greizsirdigam par to ka mana dzimene sis bija atnacis ar savu meiteni un ta meitene saka flirtet ar mani un manu labako draugu :D
tas beidzas ar to ka si salaida ar manu draugu laika kad tipa vel vini skaitijas kopa.
jautajums par ko man but greizsirdigam ?
vienigais es esmu dusmigs par to ka vins atlavas sist kanti Kristianai.

Dzelzgriezej iesaku patraukt dzert un aizvert mutiti.

nu tad jau labi ka viss ir labi mazais2
0
1) Kristietībā sekss pirms laulībām ir stingri aizliegts. Ja tās beibeis dod, nav nekādas nabaga kristietes.

2) Skatīt dzelzgriezēja komentāru.
+5
pokorns ar savām tīņu problēmām atpūšas :D
+6
> "vai man but greizsirdigam par to ka mana dzimene sis bija atnacis ar savu meiteni un ta meitene saka flirtet ar mani un manu labako draugu :D"

Tas laikam bija mājiens ar domu - "redziet, kāds es kruts". :D
+2
Es arī gribu... kur var dabūt tās malaļetkas?
0
> "vai man but greizsirdigam par to ka mana dzimene sis bija atnacis ar savu meiteni un ta meitene saka flirtet ar mani un manu labako draugu :D"
-------------------
Tas ir tizli! Ko neej neuzshauj tam briesmonim?! Ha vīrietis, labāk ņem un taisa klizmu internetā...
Smird jau pa gabalu! Ko? pats nejūti?! Nē nopietni smird!!
-3
Palūgšu administratoru izdzēst gan šo diskusiju tēmu, gan arī šo /forum/100947/

Cik saprotu, autortiesību likums pie jums ir cieņā, tad būtu labi to ievērot:

Autortiesību likuma 14.pants:
"14.pants. Autora personiskās tiesības

(1) Darba autoram ir neatsavināmas autora personiskās tiesības uz:
1) autorību — tiesības tikt atzītam par autoru;
2) izlemšanu, vai darbs tiks izziņots un kad tas tiks izziņots;
3) darba atsaukšanu — tiesības pieprasīt, lai darba izmantošana tiek pārtraukta, ar noteikumu, ka autors sedz zaudējumus, kas pārtraukšanas dēļ radušies izmantotājam;
4) vārdu — tiesības pieprasīt, lai viņa vārds būtu pienācīgi norādīts visās kopijās un jebkurā ar viņa darbu saistītā publiskā pasākumā, vai pieprasīt pseidonīma lietošanu vai anonimitāti;
5) darba neaizskaramību — tiesības atļaut vai aizliegt izdarīt jebkādus pārveidojumus, grozījumus un papildinājumus gan pašā darbā, gan tā nosaukumā;
6) pretdarbību (arī uz vienpusēju atkāpšanos no līguma, neatlīdzinot zaudējumus) jebkurai sava darba izkropļošanai, sagrozīšanai vai citādai pārveidošanai, kā arī tādai autora tiesību aizskaršanai, kas var kaitēt autora godam vai cieņai.
(2) Neviena no šā panta pirmajā daļā minētajām tiesībām autora dzīves laikā nevar pāriet citai personai."
+1
aj tak ne zaibal te muļķības dirst non stopā. ;(
0
Neonwire, vai tas tomēr nebūtu forši, ja jūs abi ar bobiju kaut kad varētu saskrieties tuvākajā laikā(pie stockman, piemēram) un kopīgi iet dirst?
0
... uz Autenes butkām, tik sančikus paķerat līdzi.
+4
Klau, Neonwire:

1) tām autortiesībām gadījumā nav jāparādās līgumā, kurš tiek arī parakstīts, lai vispār stātos spēkā? Tāpat kā, ja es īrēju dzīvokli, tas nenozīmē, ka tas ir mans dzīvoklis, tikai tāpēc, ka tajā dzīvoju.

2) Vai, piem., politiķu izteicieni, citāti no viņu runām, skaitās "darbi"? Tad jau es pateikšu kādam "izēd man dirsu", un kad nākamais gribēs patiekt to pašu, es varēšu viņu sūdzēt tiesā, atsaucoties uz autortiesībām?

3) kur šajā sviestainajā konfilktā parādās kāda autora darbi? Kas tieši ir autors, un kas tieši ir darbi?

Nē, tas nav uzbrauciens no manas puses, jo esmu ļoti neizglītots šādās "papīru" būšanās. Gluži vienkārši, esmu parakstījis pietiekami daudz autoratlīdzību līgumu, un arī šobrīd ir daļa naudas, kas regulāri šādā veidā tiek pamatota. Un tieši tāpat esmu vēl vairāk strādājis bez nekādiem līgumiem. Kaut kā dīvaini sanāk... Kad runa ir par naudu, es vismaz saprotu, ko tas līgums dod utt., bet šajā gadījumā, kad bobijs (man arī viņš nepatīk, bet tomēr..), ieposto šeit kaut kādu savu saraksti ar absolūti mistiskiem cilvēkiem par nevainīgu meiteņu pavešanu netiklībā (ja tā to var nosaukt, es jau nezinu tik smalki, arī neesmu iedziļinājies, tikai izlaidis aci pa diagonāli), es nesaprotu nekādu sakaru ar autortiesībām, jo esmu tās redzējis tikai autoratlīdzību ietvaros, kur runa ir par konkrētu, radošu DARBU, nevis maniem izdirsieniem netā, kurus dažkārt pats labprāt izdzēstu, jo dzērumā sēsties pie neta nav veselīgi tādiem cilvēkiem, kuri īpaši neslēpjās zem neatpazīstamiem segvārdiem, acīmredzot tāpēc, ka kaut ne pārāk lielas, bet tomēr divas bumbas starp kājām valstās.

Cik saprotu, tās autortiesības ir tās, uz kurām pamatojoties vēlies pāris diskusiju dzēšanu šajā forumā, un vajadzības gadījumā, draudēt ar tām (autortiesībām), kā šī foruma "slēgšanas" atslēgu?

...īsāk sakot, neiebraucu, bet ir vēlme izprast autortiesību likuma 14. panta praktisku pielietojumu sadzīves konfilktsituācijā.

Paldies!
+3
Mazs solis diviem cilvēkiem, milzu lēciens virtuālās sarunu telpas kvalitātē.

(tulkojums)Pišat dirst abi divi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas