ka no diska izveidot flac ?
-5
paslaik klausos frailty albumu un skatos ka ir 540kbit rate kas laikam sanak ka tas ir flac jo mp3 tak laikam tikai lidz 320kbit gaja
rodas jautajums ar kadu progu vai ar kadas tehnikas palidzibu no cd izveido tik augstas kvalitates skanu ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Google It You Faggot!
-2
neesmu faggots bet vienkarsi gribejas paklausities kada cilveka viedoklis mos Latvija ir kads upperis kas pats veido flac failus ne tikai zog no arzemju trakeriem.
+4
Faggots gan....jo, ja pagūglētu, tad secinātu, ka nav jābūt tik lielam speciālistam, lai no tā diska sataisītu FLAC.

Bobij, tu internetā sēdi daudz, dari visādus bullshitus, bet normālu informāciju nemeklē. Face.lv, traukiem.lv u.c. līdzīgas lapas tu apmeklē vienā laidā, bet pārējās problēmas risini truemetālā.
Tavs intelekts ir kā mājsaimniecei. AR to arī apsveicam.
Lai dzīvo sveiks.
-3
nu vari pienemt ka man nepatik googlet bet patik uzklausit zinosu cilveku viedokli
ja tu nezini tad vai nu neko neraksti vai ari pasaki ka nezini nevis liec meklet google
+1
Ar googles palīdzību var ātrāk un vieglāk tikt pie zinošu cilvēka viedokļa, turklāt ar lielākām izredzēm netapt nodirstam.

Ja ir problēmas ar svešvalodām, tad tā arī būtu pateicis, nevis īdējis, ka nepatīk googlēt.
-2
vel ar to googli ir noverots ka tu atrodi kadu forumu bet tad tur parasti jaregistrejas un tas aiznem lieku laiku
pec idejas si tema ir saistita nedaudz ar muzikas ierakstiem tapec sitas forums der :D
par tam svesvalodam ari taisniba lai ari angliski es speju saprast paskaidrojumus tomer tad kad ir jaformule domas tad ir svakak tapec ari parasti arzemju forumos diezko nesezu.
+2
"pec idejas si tema ir saistita nedaudz ar muzikas ierakstiem tapec sitas forums der :D"

Saac progreseet?
-2
ja
+4
Nav brīnums, ka skolu tā īsti nevari pabeigt.
-3
nezinaju ka skola maca ka uztaisit flac
tad jau gan jums 12. videne liels limenis ja tadas gudribas maca man gan dizakais kas bija - sagatavosanas ecdl un gif animator :D
+5
Skolā nemāca uztaisīt flac. Skolā māca vispār dzīvē noderīgas lietas, valodas, kuras pēc tam var izmantot, lai meklētu informāciju internetā, punktus, komatus un daudz daudz visādu citu interesantu lietu.

Un vispār. Mani tracina, ka tu te izplati informāciju par citiem cilvēkiem. Tas attiecas arī uz mani. Kāpēc pieminēt manu vārdu vai skolu, kurā es mācījos vai vēl kaut ko. Tā ir tikai un vienīgi mana personīgā darīšana. Tev ir kaut kāda mistiska muldēšanas caureja. Priekš kam tu bāzies citu cilvēku dzīvēs un pa visu netu mētā viņu vēstules un visādas citas ar privāto dzīvi saistītas lietas?
Tas ir nožēlojami, nudien.
Kaunējies būtu.
Tfu.
0
Pareizrakstiba izpalika?:D
+1
Sākumā jau bija jautri, bet laikam arī es šo suteneru vairs nevaru izturēt un būs jāliek bobija ķeksis.
Laba daudzi nevajag.
0
Ir jau īstenībā no vienas puses gana forši, ja lasa tikai to, kādas atbildes Bobijs spējīgs izprovocēt, nevis viņa paša tekstus :D
0
Bet no otras puses - viņš te tik maisa gaisu un tā vietā, lai runāt par ko jēdzīgu, mums atkārtoti jāgvelž par to, cik gan stulbs ir bobijs.
Skumji, bet fakts.
0
Vienmēr var ielikt ķeksi un uzlikt brūno uz šitās figņas.
Sanāk ka daudziem patīk ar pirkstu pakratīt un teikt publisko "Fui fui stulbais bobij"
-2
Leia es tevi vel nedaudz cienu tapec neizplatisu musu personigo saraksti.
Kautgan iespejams pec dazam tavam ricibam tu cienu nebutu pelnijusi.
Ok iespejams ta ir tikai mana interpretacija bet nu labi.

komatus un garumzimes kaut nedaudz es maku salikt ka piem ankha to dariju.
Oficialas vestules es ari rakstu ka vajag.
Bet ja foruma likumi neprasa ieverot pareizrakstibu tad kapec man iespringt un puleties ?

Par tam valodam lai ari man humanitarie padodas tomer valodas nav gluzi tas kas mani saista un nemaz tik labi man vinas nepadodas.

Par anglu valodu varu attaisnoties ka man ir bijusas diezgan drankigas anglu valodas skolotajas kas vielu macija 8. klases limeni.

taja skola kur visvairak nomacijos anglu valodu tur izpaudas ta ka tu aizej uz stundu tev iedod 8. klases uzdevumu burtnicu.
sedi lasi tekstinus pildi uzdevumus.

ja tev ir kas neskaidrs un to tu prasi skolotajai vina tev atbildes vai nu krieviski vai angliski.
ja atbild krieviski bet tu nesaproti vina dodas meklet vardnicu lai pateiktu to latviski.

iespejams ari tadel man tas anglu valodaz zinasanas ir tik drankigas.

patik jau parunat angliski bet cik biezi izdodas Latvija satikt angliski runajosos ? :/

+5
Kāpēc domāt, ja tas likumā nav pieprasīts?
+4
Jā, var redzēt, ka valodas nav gluži tas, kas Bobijam padodas, ar dzimto (tā vismaz varetu padomāt) arī diez kā nevedas.

Kā rādās, nacionālās vērtības Tu, bobij, turi visai augstā cieņā; nekad nav ienācis prātā, ka arī valoda, būdama viena no šīm vērtībām, ir kaut kādu cieņu pelnījusi? Principa pēc? Citādi jau tu neesi labāks par mežoni, kas nezog tikai tad, kad kāds skatās.
0
Tu vienkārši meklē atmazkas, bobij.
Man personīgi neviena angļu valodas skolotāja neko nav iemācījusi un neko arī stundās neesmu mācījies. Ja labi grib, var ļoti labi iemācīties - skatoties filmas, lasot grāmatas, klausoties mūziku utt. utjpr.
Tas, kas tev ir nevis sliktas skolotājas bet stulbums un slinkums, pa virsu visam arī morāls kretīnisms. Keep on rollin' muthafucka.
-3
Intar nacionalas vertibas hmzz ja iespejams ka cienu bet neesmu nacionalists pec idejas.
pec personigas pieredzes daudzi cilveki nemakot gramatiski pareizi rakstit ir izdarijusi daudzvairak merkim tuva darba neka tie kas ir dabujusi a limeni latviesu valoda.
tapec padoma varbut ne vienmer jakasas par sikumiem.
Deth nu jauki ka tev ta valodas padodas man gan nepadodas.
Tikai es tagad tev parmetisu pilnigi visu un ja tu centisies atrunaties tad tas ari tikai atrunas.
+2
Bobij, ja valoda tavā izpratnē ir sīkums, tad man laikam vairs nav ko piebilst. Piedod, bet es nespēju domāt tādā līmenī, jo es neesmu cilvēks ar TĀĀĀĀDU vērienu.
+1
0
Labi, Tu tur vari muldēt un taisnoties ar astotās klases vielu un skolotājām, bet jocīgā kārtā man ar savu septīto klasi angļu valodas zināšanas ir diezgan ļoti labas. !?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas