Satiksmes stāsti
+2
Te dalāmies ar atgadījumiem iz dzīves, i sevis piedzīvotiem, i nostāstos dzirdētiem, i tīmekļa dzīlēs rastajiem.

Iesākumam - jau klasika, bet neskādēs:

www.youtube.com/watch?v=5ZEOoRU1JR4...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
+1
Man čoms diezgan pasen devās mājās vakarā no darba ar savu 3šo kupeju. Ārā pamatīgs putenis un salonā baisā skaļumā mūzika skan. Čalis gasē pa šoseju, bet peiklajīgi pārsniedzot ātrumu.
Aizmugurē uzsēdās menti un sāka dzīt pakaļ. Īsāk sakot apstādināja viņu tā, ka priekšā divas mentu mašīnas nobloķēja ceļu pēc kādam padsmit minūtēm. Čalis protams neizpratnē par ko tāds šovs. Labi ka izspruka tikai ar sodu par ātruma pārkāpšanu un nepieplusoja bēgšanu no policijas. Kaut kā tā
0
Ui, gadās i vēl visādi. Kad biju 6 gadus veca manai mātei ziemā uz nekaisīta ceļa līkumā pie pamatīgas nogāze gadījās divreiz apmest riņķi un iebraukt ar pakaļgalu pāri nogāzei. Moskoviča dibengals bīstami šūpojās pāri stāvās nogāzes malai un mēs ar 4 gadus veco brāli kaut kā uzmanīgi izkāpām no mašīnas. Pēc pusstundas kāda garām braucoša kravas mašīna apstājās un mūsu mazo draņķīti trosē izvilka uz ceļa.

Ātrums toreiz nebija pārmērīgs un mana mammī ideāli vada auto, taču piruete sanāca kolosāla. Biju tik sīka, ka nepieleca, cik tas bīstami.
+1
phretruna phrethrunha klepus klepus

0
roof, a ko? tas tavs čoms braukā bez spoguļiem?
+1
Bigijs ir liels ...
+1
Reiz, ejot pār tiltu, sanāca redzēt, kā vienai blondīnei bij forši paveicies - nezkamdēļ bij sadomājusi nobraukt no viadukta augstākajā punktā... Ietves apmales nonesusi, margu posms no viena latwrnas staba līõdz otram, kopā ar mašīnas bamperi, nolidojis lejā; bet pats auto, nedaudz karājoties pār tilta malu, kaut kādā brīnumainā kārtā palicis apliecies tam stabam...
Bet visforšākais gadījums, protams, bij tas, kā viena mana učene ar autoskolas vāģi iegāzās kādā remontbedrē, kur tika labota kanalizācija.
0
Ugga
Nu es nezinu kur viņš skatijās, bet sniegputenis vsiticamāk arī deva savu.
+2
Sencis stāstīja,padomjlaikos vienā tusā esot zapiņu uz sāniem apmetuši.Pālis esot bijis ne pajokam,tapē no sākuma zapiņš ticis apgāzts uz jumta,tad uz otriem sāniem un tikai pēctam uz ratiem.
+11
Kādreiz bija žurnālā "auto"visādi pastāstiņi. Viens no labākajiem, ko atceros bija tāds:

džeki bija kaut kur braukuši Ukrainā vai Baltkrievijā ziemas laikā. Izbraukuši no rīta ar savu žiguli, ceļš ved augšā kalnā. Uzbrauc kalnā, un redz, ka ceļš lejā no kalnā spīd kā spogulis, un tam seko ass pagrieziens. Nu neko darīt, braukuši lejā, cenzdamies cik vien prātīgi var savākties un trāpīt tajā līkumā. Lieki teikt, ka nekas labs tur nesanāca un žigulis atdusējās kupenā ceļa līkuma malā. Nu jāiet meklēt kādu, kas palīdzētu izvilkt. Tavu laimi, aiz nākamā līkuma kaut kādā sētā i traktors atradies, i vīri, kas par polšu bijuši gatavi palīdzēt. Viens un divi, žigulis atkal uz ceļa, par pakalpojumu samaksāts. Sākuši kaut kā runāties, un arī trauku kopīgi tukšot.... kad jau nākošais trauks uz beigām gājis, vīruki ar traktoru pastāstījuši sava aroda noslēpumu - ik rītu šie ar traktoram piekabinātu ūdens cisternu uzbrauc kalna galā un atgriež cisternas krānu. Gravitācija un sals dara savu, un nogāze drīz vien ir pārvērsta slidotavā, a paši aiz līkuma tusē un gaida kārtējos klientus...
+1
:D
+4
Oj,atceros,sīks biju,lielo tusu kaimiņš uzrīkoja.
Rudenī uz lauka kombainu dubļos nogremdēja.Viss beidzās ar nogremdētiem 5iem traktoriem un kāpurķēžnieku kurš to visu vilka ārā :D
+1
Tas tomēr ir labāk par čali, kas aizņemas no čoma moci, vēl nejēgdams braukt uzvelk ātrumu līdz 100 km/h un ienesās stabā, jo nemāk paņemt līkumu.
+1
Heresy stāstītais precīzi apraksta to, kas reiz notika ar pašu - vizinoties pēc alko, viens kursabiedrs izlūdzās otram ietestēt šā senca vāģi, un pēc 2 min. jau triecāmies ar sānu pret ābeli. Viss, kas nāca pār īpašnieka lūpām, kad atgriezāmies mājās, bija - "j**annie gonščiki"...
0
+1
Pizģec !
+1
Joptvai,bēgšana no notikuma vietas...
+1
Haa Heresy man ccoms viens aptuveni taa dara sadzeras drosmi pa palim metas uz moci virsuu nu pedejo reiz sovasar sanaca :D bissin 3 m atalumaa gar koku noplivinaja likumaa neiereakstijaas ar lielu aatrumu ... :D labi ka taa ..butu vel viens jaglabaa ... uff ..

ssorit maucu uz darbu-pats gandriz avarijaa iekluvu-parkartojos no 2as uz pirmo joslu, jo prieksaa dzips krustojumā staav.Man pretii tiessi tada passa situacija no otras puses dzips (abi dzipi griezis krustaa pa kreisi) es un pretii stavossaa dzipa, aizmugurē esošais čalis caalis, izdomaja, ka jaapdzen dzips pa pirmo joslu un jatess taisni nu neko sanaca gandriz sapiigi :D urliiki vicinaja fakuccus un ganijas es ar smaidu sejaa klausijos metaalu.
+3
Ble, skatos jūtūbā Top Gear epizodes un rēcu. Tie čelendži vislabākie, īpaši ar lētiem/veciem autiņiem.
0
^^^ ō, jā! Tās ir ūber šovs visās nozīmēs!
+2
Brīžiem liekas, ka briti no letiņiem mentalitātes ziņā daudz neatšķiras - ka tik nodirst citus :D
+1
Man atkal šitā gadījās ar darba auto - braucu pa Kronvalda bulvāri garām nacionālajam teātrim (tur kur arī tramvajs iet)ar domu nogriezties pa kreisi uz Valdemāra ielu. Pulkstens ap pusdienslaiku, a tur oficiāli pa kreisi griezt drīkst tikai pēc 19:00 (ja pareizi atceros). ->

Nu domāju, sūds ar to, tāpat visi griežas pa kreisi, tikmēr luksofors arī dzelteno ieslēdz. Es, protams, ne mirkli nevilcinādamies spiežu grīdā smaidot (neies tak gaidīt nākamo zaļo), un TIEŠI tajā mirklī ātrās palīdzības busiņš lidojot no Valdemāra ielas ierubī savas sirēnas lai nogriestos pa kreisi uz Basteja bulvāri. Tas krusts, protams, labus 20 m no tā kur es domāju nogrieztos, bet vienalga nevar jau redzēt vai tas bus iet taisni vai griežas nost no mana skatpunkta - es metu pa bremzēm atrodoties ar purnu gandrīz uz Valdemāra ielas. Žēl ka no aizmugures braucošais opis nebija tik tālu izdomājis un ieliek man pakaļā.

Izlecam arā, apmainamies pieklājibas frāzēm bļēģ-huļi utt. līdz secinam, ka abiem jātinas - viņš vainīgs, jo neievēroja distanci, es vainīgs, jo nedrīkstēju griezt pa kreisi tajā dienas laikā (ok, es vēl nebiju nemaz uz Valdemāra ielas, bet auto purns un pozīcija liecinātu, ka man padomā tomēr kreisais pagrieziens.)

Tāds lūk debīls stāstiņš. Beigās jau tikai drusku sabukņīts pakaļējais bamperis un mans braucēja ego. Par pirmo parūpējās KASKO :)
+1
^^ Kaut kur lasīju ka Fifth Gear ir veču Sex and The City :D
0
Intaram + 1000 par pirmo linku, tas ir ever labākais gāzējs! :))
0
TOP Gear un Fith Gear ir 2 dažādi šovi, no kuriem tas "piektais" ir pilnīgs mēsls.
0
nuu... 5tais vienkarsi nevar pavilkt liidzi Top Gearam :D
+1
Pilnīgs mēsls jau nav tas piektais. Viena epizode bija laba, kur šie lika purns purnā BMW un Volvo uz 60 mph (96 km/h).
+2
Labāk paskatīties, kaut ko pa īstam nevis tikai netā to autiņu padarīšanas.

Šodien gadijās uz Mangaļu mola stāvot iečekot, kāds vilnis paliek aiz Tallink prāmja. Adrenalīns garentēts! 100%

Roņi arī tur pie mola tusējas, interesanti šos pavērot brīvā dabā.
0
Ups, fail no manis, vienmēr jaucu tos abus šovus!
0
0
^ cik visur lasīts tad tas ir pilnīgi true. Jāatzīmē gan, ka "stigi" tiek regulāri mainīti.
0
nu pamatā infa ir ka tikai tajā raidījumā Šūmis bija Stigs, jo Ferrari FXX varot testēt "pilnā režīmā" tikai 3 personas, Šūmis un 2 Ferrari rūpnīcas testa piloti... BBC esot vienojusies par FXX testu tikai ar norunu, ka brauks Šūmis, ja pats piekritīs...
Nu fig viņ zin.
0
hvz - hvz. Skaidrs gan ir viens, ka tas šovs ģenerē tik nepieklājīgi augstus GRP un affinity rādītājus īstajā mērķa grupā, ka katrs auto ražotājs ir gatavs drausmu piķi maksāt lai tikai tiktu iekšā un atrādītos. Pieļauju, ka viens sūda 30'' reklāmas spots tur maksā pat vairākus desmitus k GBP.
0
^^^ japs, tā tas ir.
0
tapēc jau tas šovam ir cik jau? 20 sezonas?

Two versions of a BBC television series about motoring:
*Top Gear (1977TV series),the original television series(1977–2001)
*TopGear (2002TV series),the current television series(2002-present)

en.wikipedia.org/wiki/Top_gear_...(disambiguation)

džeki pat spēles ir laiduši ārā uz kaut kāda nintendo 8)

0
Tik ražotājam jārēķinās, ka viņa autiņš var tikt pamatīgi nodirsts ...
0
It kā viens no poplārākajiem variantiem par Stiga personību ir Bens Kolinss, cik manīts. Bet nu droši vien, ka tiek mainīti. Re, Amerikā tak šiem bija resnais Stigs :D
0
heh atcerējos vienu sēriju baigi patika.. kurā
lzblade.files.wordpress.com/2009/02/top-gear-pr...
bildē pajolis pa labi bija aizbraucis uz štatiem izmest apli ar jauno subaru imprezu! Imprezas šoferis Kens Bloks- ar to arī viss pateikts :D
0
Kens Bloks lecienā -
www.mv2.com.au/content/ken-block-t...

www.0-60mag.com/online/wp-content/u...

lidojošas rallija mašinas vēl nav nācies redzēt..
0
Jamais tak nākamsezon taisās startēt WRC, tad ar redzēs, vai māk arī ātri, ne tikai smuki pabraukt :)
0
šim jautājumam man šķiet, ka visa pasaule grib redzēt atbildi! 8)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas