R.I.P. Fallout
-4
Žēl, ka tā, bet nu Bethesda ar Fallout 3 visu oriģinālo pasākumu ir nokāvusi. F3 ar vairs tik kādu stundu izturēju un izmetu āra. Baigais retardu rpg :(

P.S. Kāds The Witcher EE ir spēlejis ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šitas topiks ir par tēmu...:)
Pirmos 2us neesmu spēlējis,par trešo-tad jau labāk S.T.A.L.K.E.R...
-1
Es tā arī F2 neizgāju, bet vēlreiz saku - saņemšos un izdarīšu to :D Bet F: Tactics gan vairākas reizes spēlēts. Pašu pirmo Fallout būs ar kādudien jāpapēta.
Bet nu F3, kā jau visas modernās RPG retardizētas līdz pēdējam.
Stalkeru pirmo ar spēlēju savulaik, bet baigi daudz kļūdu tam bija un neizgāju, bet otrais stalkers varētu būt > F3
+1
Pirmais stalkers? Kas tas? Varbūt tu domā tos visus demo, kas senāk iznāca ik pa laikam, bet nepabeigti.
0
demo :D
Diezgan precīzs apzīmējums. Pats par to nebiju aizdomājies.
-1
fuck you, Shizz, Fallout 3 ir viena no labākajām spēlēm, ko esmu spēlējis un vislabākā, ko Betha ir radījusi!
0
Tfu,es arī domāju Clear sky...
Tagad ir tā,Izeju misijas līdz Ļimanskas tiltam,un tad vnk randomā "izučaju Zonu"..
-1
Deathperado - tas vairs nav Fallout, bet FallBlivion. Kā jau Obliviōnā pierasts - npc tekstu klausīties nav jēga + izvēles iespējas arī isti nekādas. Bethesda labas spēles uztaisīt māk, bet no īstena RPG ne smakas.
0
jaa Bethesda ir izvarojusi
Falloutu .... main quests kkads debiils ..
ierochu arsenaals WTF ! kur gaus rifle ? kur p90 , jackhammer , gaus pistol , tomy gun , un vel 10mitiem strokju ...

3D wtf ! tgt tas kkads stipri viduveejs shuteris ar stopkadru XD

... vienreiz izgaaju to F3 vairaak negribaas ..

a vot Fallout 2 nepaarspiileeju esmu izgaajis 14 reizes
0
Es visus tekstus klausījos - uztaisīti lieliski, atbilžu varianti un skillchecks lielā daudzumā, rīcība ietekmē iznākumu - vistīrākais RPG.
Ej un spēlē tad P&P RPG, ja šitas neliekas pietiekoši labs...
0
Nav ne gauss rifle ne jackhammers ?!?!?!?! WTF ?!?!

Tagad gan nezinu vai gribu to kaku atkal celt un sakostiem zobiem vismaz reizi iziet, kautgan nosaukuma dēļ laikam tomēr būs jāsaņemas.

Desper - A Tu F2 un/vai F:Tactics esi spēlējis ?

Īstenākais no īstenākajiem RPG, ko esmu spēlējis ir Arcanum - iesaku pamēģināt. Dialogi/tos iespējas un ietekme vienkārši mmm
-1
ā un P&P RPG ir domāts = mmorpg ?
0
Arcanum bij labs,jā,bet man imho the Witcher..
0
Pen and Paper
0
Es esmu pietiekoši daudz spēlējis Fallout 2, btw. Forši, bija, lieliska spēle. Priekš tiem laikiem - monstrs. Un jau tad es domāju, kā būtu, ja Fallout uztaisītu no pirmās personas, nevis oldschool izmotetrijā. Fallout 3 man nelika vilties.
0
aah .. es sākumā sajaucu ar pay to play, bet pen un paper vajadzētu kādrei iemēģināt :)

Nu arcānumā tos dialogus kā ļoti labu grāmatu varēja lasīt + pats storijs ar bija lielisks un kvesti interesanti un witcher'am man patikās visa tā atmosfēra + teksti ar bij tādi jautrie un ar EE dialogi papildinās. Domāju, ka Witcher būs atkal viena no tām retajām spēlēm, ko iegādāšu. CD Projekt RED jāatbalsta, lai šitādus labumus arī turpmāk taisa :)
0
Iespējams, ka F3, kā FPS un ar citu nosaukumu, man patiktos. Bet nu pirmā brīža trauma tagad jāpārcieš un tad jau jāmēģina izspēlēt tas brīnums.
+1
Ja no pirmās personas, ta varētu pamēģināt. The Witcher tizlās kameras dēl pēc pirmā vai otrā līmeņa uizmetu ;(
0
Tur tak kamerai 2i veidi bija?
0
pie witcher kameras bij jāpiešaujas, bet apmēram to 2 līmeņu garumā var diezgan labi pierast pie kameras īpatnībām. Bet tagad tā padomāju un, liekas, ka witcherā bija pat vairāk kā 2 veidu kameras iespējas, bet visērtākā man beigās tomēr izrādījās standartniece, kad pie tās piešāvos.
0
Būtu normāls skats no muguras vai acīm, būtu zajibis, a tā .. Turklāt tā cīņas tehnikas realizācija arī kretinēja.
0
no aizmugures, to biš
0
pe cīņas pasākuma arī pieradu un beigās tīri veikli 3-4 paspēju saspiest kombinācijai.
-1
Fallout 3, super spele, otrais un pirmais ari bija labi, tam laikam. Main quests tiesi ir interesants, vel nesmu izgajis.

wicheru izdzesu uzreiz ari, drausmigi kretineja kontroles, kameras..
0
Arī biju sarūgtināts par Fallout 3. Galveno kārt par to, ka spēle, manā skatījumā, bija daudz par īsu. Ja jau tik ilgi cepa un zināja, ka šī spēlīte tiek ļoti gaidīta, tad varēja arī pacensties uztaisīt apjomīgāku un pārdomātāku sižetisko līniju. Tad jau Gobļina „Dungeon Cleaners” vairāk velk uz Fallout 3.

Kas attiecas uz Witcher, IMHO, labākais pēdējo gadu RPG.
0
www.gamez.lv/index.php?pg=2&news...
Bet nu es gan laikam ieliktu zemāku vērtējumu.

Labi. Vakarā uzinstalēšu un paspēlēšu vairāk par 1h.
+1
omg, čali. Shizz, tb. man interesē tas tavs lielais Fallout priekštats un iepriekšējais piedzīvojums, ja tu redz pat Fallout 2 vēl neesi izgājis? Fallout Tacticos ir desmit reizes mazāk Fallouta nekā Bethesdas garadarbā.

un kas jums nepatīk 3D? jā, man arī patīk old schoolie rpg ar izometrisko perspektīvu un heksagoniem un oktagoniem, bet, bļeģ, tā ir vēsture. tu ko, mūsdienās gribēji fallut 3 ar izomterisku perspektīvu un jaunām tekstūrām?

stpokadrs. ok. paskaidro man labāku ideju kā realizēt tbs 3D vidē? pārklāt apkārtējo vidi ar vecajiem labajiem hexagoniem, lai var izdomāt, kur kustēties un tērēt AP? varbūt VATS nebija tas labākais variants, bet arī ne tas sūdīgākais. anyway, ir kādas labākas idejas?

jā, tas nav tas Fallouts ko cilveki gaidīja pēc tam, kad bija iznācis otrais. bet no tā laika ir pagājuši desmit gadi, kuros ļoti daudz kas ir mainījies. imo, no jaunajiem rpg šis tomēr ir viens no labākajiem.
+2
Kāds no jums vispār arī mācas vai strādā?
0
Jā, a kas?
+1
Vajag tak kādu hobiju, no dzeršanas brīvajā laikā.
0
Death : Tu paskaties, ko blizzard izdarīja ar diablo 3 vai SC2 - Paņēma to pašu izmotrisko skatu un ietērpa smukā 3d. Un pasaki vēl, ka sc2 un/vai d3 neizskatās pietiekoši smuki mūsdienām + kā izskatās ar gameplay vērtības nav pazudušas. To gan 100% apgalvošu, kad būšu 1 un/vai otru uzspēlējis. Tādai būtu arī F3 pārvērtībai bijis jābūt! Van buuren (sākotnējais f3 no oriģinālajiem izstrādātājiem) jau bija solis tādā virzienā, tik žēl, ka tas palika tā arī nerealizēts :/
0
0
SC2 jau ir iznācis vai vēl ne?
0
RPG RPG RPG ...
metalisti ...
jaspelee normala gaļa... novelc un uzinstelē MANHUNT2 m/
0
SC2 tipa paredzēts 2009 gadā, bet D3 vēl ir TBA.

beh ... es aizvakar Dead Space izgāju. Tur bij nekromorfu malshana :D
0
man visvairāk piedur GTA San Andreas un Vice City - to var spēlēt un spēlēt. bļins ir jau GTA IV, bet kompis pagaidām pa švaku:((

0
jaa GTA ... 4 njaam
13 gb instalacija uz cietna pari 20GB gan jau aiznem ... ta cik tur taa pilsēta liela...
a gan jau atkal kartējā spēle, kur spiež uz grafiku... besī visas jaunās spēles ir ātri izejamas./// vai arī tas ir tapēc, ka vecs palieku un geimera stāžs aug .. ?
0
Man vispār GTA 1 un 2 tikai patika - pārējās daļas ir ~ tas pats, ko bethesda ar Fallout izdarīja!

Tūdaļ atkal man gāzīsies virsū dirsienu čupa :D
0
ko lien suudos ... patik kakas? :D
0
Chaos:tas pats kas tev,ar dualcore 2,4ghz,1gb ram un Geforce 7600GS 512mb ir bik par maz.
Domāt ka RAM nepietiek.. :D
0
GTA IV rekomendējamās prasības ir CPU Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, RAM 2.5 GB, 512 MB Nvidia 8600 / 512 MB ATI 3870.
blin jāštuko vai labāk jan jāņem kāds Xbox vai Pleisis 3
0
Nu es paņemšu vēl pāris gb RAM.
Ph,par grafiku,process ir tas kas aizrauj,vai ta ne tā?
0
nepavilks to gta4 r 2.4ghz un 8600

man uz dualccore 3.0 8800 gts un 2gb rama tas gta klibo uz abaam kaajaam ...

varbuut tapeec ka man win xo sp2 (uztaisiiju lai domaa ka sp3 lai palaistu gta4) ...

vaardu sakot FAIL uz pc ..

btw ja poh uz grafiku tad iesaku veco labo Doom2 ar jmod vai GLquake vo taa ir galja
0
tev Rams par mazu, vajag 2.5 GB
0
uz vistas 2.5 vajag
0
ShIzzz, piekrītu par GTA. 1. versija bija laba. 2. gan tā ne visai.
No jaunajām GTA vēl Vice City varēja spēlēt, bet San Andreas - paldies ne. Ar kautkādu nošņurkušu negroīdu iet darīt varoņdarbus man netīk.
0
Pirmajai un otrajai daljai skats ar bij savaadaaks. Peec tam jau uuber 3d FPS un katra pasha patvalja. Tipa "kulturaalaaks" postal :D Esmu n-taas reizes redzeejis kaa kaads GTA speelee, bet pasham roka neceljas meegjinaat.

Sakostiem zobiem tagad ar F3 ciinos. Nu tas V.A.T.S. ir vienkaarshi izsmiekls. Tipa legaala chiitoshana. Vairs nekaadas strateegjijas nav jaakalj un AP jaareekjina. Ljoti beediigi + galvenais chaliitis 3aas personas skataa taa stiivi skrien ... vareetu padomaat, ka dakteris varonim pilnu peecpusi sashpriceejis. Animaacija galiigaa sviestaa. Veel jaapaskataas kaa ir, kad komandu uzveido. Cik sapratu - vismaz tas shajaa tiktaal nozheelojamaa paroodijaa par Fallout - ir iespeejams.
Vismaz + varu ielikt par pasaules dizainu.
0
jus kads zin, ka falauta var vergus vakt un pardot?
+1
rpg, rpg... bled, vajag vienam otram pa raķetei sejā iebāzt, vo tas ir kaifs, a ne sēdēt stundām un bakstīt ar peli kaut kādas žurkas vai rakāties pa musariem.
0
Faun: Vi tik ne Tu pats man savulaik Arcanum neieteici ?! :*
0
Tas laikam bij sen un nav vairs taisnība.
0
Kādreiz,kādreiz...
Kādreiz Mario uz žilitona likās gõrs...:D
+1
da Mario ja taa padomaa ir nariku spele ...
JO-
viņš kļuva spēcīgāks kad apēda sēni ... tātad viņš pļušijās zem senēm un tās bumbiņas, kuras metāja tās ir ripas ... kaut kadi Micubisi a moš arī pentagrammas :D

a tā puķe .. kuru paņem un paliec balts un vēl spēcīgāks tās bija domātas semočkas ... lai ir ko pagrauzt, kad zoklīti griež :D
0
BladeOfDarkness - You never know :)

ninja69 - nu Tu arī :D
+1
Taisnība ir, bet sen paliek sen. Kur tas laiks iedziļināties tādos palagos un spaidīt tās žurkas. + laika gaitā tomēr izveidojusies sava pārliecība par to, ka geimā ir jābūt čallendžam, kā saka. Un kur vel labāku sāncensi par otra cilvēka prātu. FPS onlainā šīs smalkās vajadzības spēj apmierināt. Ir taču atšķirība, vai tu uzvari nebeidzami atkārtotu mehānismu, vai arī močī pret daudz izmanīgāku un jutīgāku mehānismu, kas mainās katru sacensības reizi un pat mača laikā. Kuram asāks prāts, kurš ilgāk spēj koncentrēties (bā, 15min q3 duelī dažreiz ilgst veselu mūžību), kuram kritiskā brīdī rociņa nenotrīc utt..... .. . . . . Botu uz morālīti nepaņemsi. + močījot ātru FPS cilvēkam pašam paaugstinās kaut vai tā pati reakcija, bet mocot RPG, reakciju tu kačā kaut kādam virtuālam personāžam. Un kur adrenalīns????
0
Par FPS pilnīgi pareizi. COD vajag rukāt!

Nu nezinu, nezinu par to izometrisko perspektīvi. Manuprāt, Bethesda neko tādu nesaprot. Un tas arī bija muļķīgi gaidīti no viņiem idejisku un vizuālu 1ā un 2ā Fallout'a turpinājumu. Un Van Buurens bija entuziastu bīdīts projekts, cik atceros.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas