DP arestejusi Feniksu :/
-6
Kā ziņo uzticams biedrs, šī foruma aktīvu dalībnieku segvārdā FENIKSS vakar esot arestējusi Drošības policija. Bijusi kratīšana viņa dzīvesvietā - izņemti datori, videotehnika, kasetes, diski un citi elektroniskās informācijas nesēji. Arī pats esot aizvests līdzi. Par tālāko FENIKSA likteni vairāk informācijas nav.

Tie, kas sekojuši līdz diskusijām gan šeit, gan citur internetā, zina, ka FENIKSS raksturīgs ar visai radikālu uzskatu publisku paušanu. Arī es viņam vairākkārt devu padomu piebremzēt, lai Drošības policijai nebūtu pamata viņu aizturēt. Nu diemžēl tas ir noticis. Jāsaka gan, ka, cik man zināms, tad FENIKSAM šī nav pirmā saķeršanās ar Drošības policiju.

www.zemessargs.lv/forums/viewtopic.ph...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-2
Lai ari cik naivs Fenikss nebutu tomer vins ir idealists un ne jau nu radikalis vai terorists.
Skumdina ka dp tvarsta musu lielakos patriotus. :/
+5
"Arī es viņam vairākkārt devu padomu piebremzēt"

Tev pašam vajadzētu laicīgi aizvērties
-10
Saja sakara Liega iesaku tavam dzivesbiedram vai draugam vai kas vins tev bija novakt visus pieradijumus kas vinam bija jo gluzi tirs jau vins ar nav bijis.
+2
Liegai žetons. Žēl ka var tikai vienu dot

Šī foruma katīvs darbinieks? Kurā vietā?
Aktīvs varbūt esi tikai tu, bet tas ir norakstāms uz aktīvi nerimstošu stulbumu
-6
roof nu saja foruma vins gluzi nav aktivs tomer sava zina vins ir mums visiem nedaudz rada.
varbut der vinu atcereties kad ejot uz kadu koncertu uzliekam kadu pozerisku nazi atributinu.
0
"vai kas man viņš bija" pats lieliski saprot, ko var un ko nevar, atšķirībā no Tevis. Un labāk nesaki, kas man jādara un es neteikšu, ka Tev jāiet dirst.
-5
Vai vai cik mes esam pieklajigi.
Tu esi diezgan iedomiga.
+1
Nuuu.. sesija nāk un rupjības progresēs visās dzīves sfērās.
Jā, es izskatos iedomīga pret tiem, kas mani nepazīst, bet Tu izskaties stulbs.
+2
kaut tavs 'ctrl + c' taustiņš vienreiz aplietos ar ūdeni... cik var fekalizēties?
+2
Nu jebal acī,ielogojos truemetālā un ir nelāgas priekšnojautas...
Ka tad,Bobucs kārtējo kopīpeistu ielicis.
Viss,diena sapista pašos pamatos :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas