GALJA
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ZIVIS!!!
0
patiik immolation dziesma "of martyrs and man"
0
luk sho temu es saprotu... man ar Vampiru nak pie sirds galja.... mmmm
0
tikai sai temai nu nemaz atsauksmes nav...varbut tapec ka nav par ko strideties?
0
var jau pastrideties par muzikalao galju.... par tik par cik Cannibal corpse mus drizuma apmekles, manuprat ka ljoti laba tema.. diskusijai...
0
esmu kaut kur dzirdejusi ka cannibal corpsiem ir pat dziesmas par milestibu...taa ir???
0
par milestig pret galju.. un iekshejiem organiem... bet nu par tada veida milestibu pret kadu dzivu butni gan neesmu dzirdejis :DDD
0
vienkarsi kaut kur lasiju ka bija tads laiks kad vinju koncertus saka apmeklet daudz sieviesu,tapec vinji saaka rakstit dziesmas par milestibu...laikam bus japalasa vinju teksti...
0
Jaa. Veel tagad koncertos visaam klaatesoshajaam sievieteem tiek veltiita dziesma "Fucked With a Knife". Veel vinjiem ir gabals "Addicted to the Vaginal Skin".
0
hmmm bet man topmer radas jautajumt..galja..tas skaitas death metals visparigi vai tikai tas grupas kuras dzied par anatomiskam temam?
0
ku kuu..kads var atbildet?????
0
laikam es meginaashu apgaismot, galja ir tas kas nekad nepatiks tavai vecmaaminjai, tu nekad nesapratiisi par ko dzied vokalists un vel tev liksies ka visas dziesmas ir liidzigas viena otrai, laikam taa, nu ja kluudos tad forums riit tiiks papildinaats ar daudzam galjas klausiitaaju neapmierinaatajiem rakstiem
0
galja !
galja aug fermaas un pardodas veikalos !
ctreiz galja iepuust un saak smirdeet !
0
Я бы выс&#109... так&#108... ряд: hard-rock, hard&heavy (light metal, soft metal), alternative, heavy metal, power metal, speed metal, thrash metal, black metal, doom metal, death metal.
Зде&#108... нео&#107... вне&#108... нек&#108... уто&#109... speed metal и трэ&#109... оди&#108... по тяж&#107... но трэ&#109... жес&#109... Блэ&#108... и дум мет&#107... оче&#108... час&#109... зав&#108... от раз&#108... тем бол&#107... что в опр&#107... сти&#108... блэ&#108... оче&#108... важ&#108... тек&#108... и ими&#107... Дум мет&#107... и дэт оди&#108... по тяж&#107... но дэт жес&#109... Блэ&#108... сто&#108... меж&#107... ним&#108... по жес&#109... оди&#108... с ним&#108... по тяж&#107... Что&#107... ста&#108... пон&#110... - сов&#107... нар&#108... схе&#108... где оси коо&#108... - жес&#109... (ось орд&#108... и тяж&#107... (ось абс&#109...
0
ibio sranci, kaput ibio !
kapeed neraada ?
0
ibio blje, suxaks
suxsas, blje,
faka tavu sranj, ibo fak, shit, tu shit, blje ibio
kapee neraada adresi ?
sux !
0
labs coments, tikai kas domats he he he he ibo
0
desa... piens... arī maizīte... varbūt, ja sanaks nauda nopirkšu arī kādus konservus...
0
cilveku gala nammmmiga
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas