kaķis metālists
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:) Labs
0
labak kakjis satanists
0
Ļoti labs, vēl joprojām prieka asara manā acī labajā.
0
Muļķibas protams tas viss ir, bet mans kaķis praktiski VIENMĒR, kad es klausos smagos, atnāk un noguļas pie mūzikas centra tieši pa vidu starp tumbām un, ausis saspicējis,
tur arī paliek līdz diska vai kasetes beigām. Nopietni.

Hmmm??????????
0
Nez kā viņi to kaķi šitā uztrenējuši?
0
Sabāzuši drošvien nabadziņam kautko ausīs un tad nu viņš tur purinās.......Nu bet vienalga smieklīgi
0
Bāc, labs!
0
Nekā dīvaina, KK; mans ar guļ uz tumbas, lai kāds grainds tur skanētu; varbūt viņiem tipa tās smagās vibrācijas iet pie sirds, kas patīkami spalvas škurina?...
Strp citu, pamēģiniet kāds savam kaķim uzlikt pēdējo dziesmu no Anathema albuma "A Fine Day To Exit", nu, to, kur dzirdama jūras šalkoņa un soļi piekrastes oļos... Mans runcis nebaidās ne no viena un ne no kā, cik esmu apj ēdzis; taču te - aste gaisā, un no istabas ārā momentā, it kā pašu kaķu sātanu matījis!.. Un nemēģini turēt ciet - acis izskrāpēs!
0
Interesanta teema...
0
Manam kaķim arī iet pie sirds metāla mūzika, bieži tajā saldi iemieg un sāk murrāt...
0
mans personiigais kakjis toties ne visai ciena smagos....
0
burka: shitaa normaala teema, vismaz neapsriezham piirsingus...
0
Mans kaķis tikai guļ un ēd, un regulāri saplosa baložus =P
0
labs.. :D man kaja nav,taapeec diemzheel nevaru daliities pieredzee :(
0
Man kakis bija, bet nabadzins aizgaaja no maajaam un kautkur nospraaga no vecuma, kaadus 2-3 gadus atpakalj...
0
A mozh vinji tipa ar kautkaadu desas gabalu vinjam gar aciim uz augshu uz leju vicina, un tapeec vins to galvu taa kustina...:)
0
Nu gan jau ka metaala fans tas kakjis katraa gadiijumaa nav, kaut kaa jau vinji to nabadzinju spiidzina :]
0
Nu taada neparasta sajuuta bija skatoties sho video: baigi smiekliigi izskata, kaa tas kakjis krata ar galvu, bet tajaa pashaa laikaa bija ljoti zheel vinju jo skaidrs ka vinjam ausiis ir iebaazts kadas shtuchkas vai veel kaut-kas nezinaams, ceru ka nekas kakja veseliibai nedraudeeja:)
Ljoti labs gabals:)
0
mana miiljaa kakjene biezzi tusee blakus magim,bet kaadus skyforger vai kanibaaljus uztver kaa skanju kaadu vareetu izraisiit adatas nokrishana zemee=>nekaadu emociju....
0
ACHTUNG!!! Kurš grib skaistu pusaugu (6.mēn.) kaķi??? Pagaidām pie manis, ļauni ļaudis jamējo pameta. Ja kāc grib, meilojiet,kurš paņems, uzsaukšu kastrāciju (kaķim!!!!!)
0
Vins maak aardiities zem Kanibaaljiem? Vai teelot saatanistu?:))))
0
2 Irēna

Nu tad jau labi ka tikai kaķim!!! :)
0
nu var jau arī Runcim :P
0
Mans kaķis miil dzemdeet, tagad shis atkal gulj te man blakus ar kaarteejo lielo veederu...
0
mans kakkis panks
0
zeel ka kakjim gari mati neaug uz galvas bet mans ir mells
0
0
teorija: nu re-pat dziivnieki kau ko jeedz no labas muuzikas taatad ir gudraaki par dazhu labu pinkiju (rozaa poperi :))))
0
Nu re, kā uzliek Slayer (tiem, kas nezina, ko tas kaķis klipā klausās), tā pat kaķis dejot sāk.

Vispār ļoti skaisti, PALDIES, IRĒNAI!

(Jāsaka, ka man tie zaķi arī dikti patikās)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas