Grūpija, rūpija, ūpija...
0
Nus, gudrās galvas, kā puslīdz literārā valodā varētu raksturot, kas ir grūpija?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
grūpija ir tāda sieviete, kuras dzīves kvēlākais mērķis ir sniegt seksuālus pakalpojumus tiem džekiem, kuri spēlē grupās. jo grupa ir krutāka, jo grūpijas laimīgākas. nu, tas tāds vienkāršots un nepārāk korekts paskaidrojums.
0
emmmm....maukas?
0
hmmm... es semestra darbā laikam nevaru rakstīt - mauka! :-/

:D
+1
tad ieraksti nevis mauka BET : vieglas uzvedības sieviete!

;)
+3
Metālistu grūpijas ir smagas uzvedības sievietes.

Bet latviski jau nevar pateikt kas ir grūpija, jo teikumā "mūzikas grupas fane, kura vēlas pārgulēt ar kādu no grupas dalībniekiem" tikai puse ir Latviešu vārdi :D
+1
Nu, vēl ir otra definīcija, ka tas vienkārši ir cilvēks, kam patīk pavadīt pēc iespējas vairāk laika ar iemīļoto mākslinieku. Arī čaļi var būt grūpijas... Un noteikti nav jāpārguļ, pietiek ar to, ka esi sapazinies ar to cilvēku viņa darbības dēļ un centies viņam būt līdzās.

Šeku reku definīcijas visādu cilvēku rakstītās: www.urbandictionary.com/define.php?term=gro...
0
meitene/sieviete ar mērķi un vēlmi... kurš kurai spēcīgāks dzinulis, tas jau pie objekta apskates >:)
-1
Tam aizvainotajam purnam, kas ieblieza man mīnusi, ieteiktu ieiet manis dotajā linkā un palasīt definīcijas. 50/50 tiek uzskatīs vai nu manis teiktais, vai versija par grupas mauķeli.
+2
heresy, tādus tipus sauc vnk par parazītiem.
0
tobiš, tos, kuri krīt grupām uz nerviem ar kopā būšanu.
+6
Tevi baigi nomocījušas vai vienkārši sieva pēc tam mājās sit ? :D
+1
^ tu jau ļoti gribētu pievienoties tusiņam, vai ne? ;)
0
Nu, pietātes labad viņas varētu dēvēt par, piemēram, muzikālajām piegulētājām..
+2
Pieguļ un tajā laikā muzicē?
+3
Pūš stabulē :D
+1
Taisa minetu un reizē dzied soprānā?
+1
Nu tā gan nekas labs nesanāks heresy, piepūtīs kuli kā balonu...
+1
heresy :D Tad jau drīzāk "pārsteigums" no mugurpuses un tad falsets :D
+7
A kāpēc uzreiz mauka ? Nu meitenei patīk ar grupu satusēt, varbūt ar kādu pārguļ - so what! Cilvēkam tādas vēlmes un ir ļoti labi, kad tās apmierinātas.
Šitā aprobežotība, kas piemīt dažiem dzekiem krīt baigi uz nerviem. Tipa meitene izpriecāties nedrīkst, jo savādāk viņu sauc par mauku, bet dzeks skaitās rajona pacans, ja līko pēc iespējas daudzākās sievietēs gremdējis.
Chaos - ej nokaunies :D
-1
ShIzzz - bet tā arī domā par džekiem un meičām... un tur neko nevar padarīt...
0
Nēnu ir stulbi cilvēki, bet labi, ka es neesmu viens no tiem :)
+6
"Nēnu" ir kāda jauna cilvēkveidīgo cilts ? >:)
0
haha :D
+3
nu tā vienkārši ir iegājies, ka vieglas uzvedības sievietes, kurām patīk papriecāties ar Haggard vai kādu citu grupu, vai ar dajebko, tiek sauktas par maukām. Es jau neteicu, ka ir slikti papriecāties. Tas jau ir tikai normāli, ka gribās papriecāties. Vienkārši nav jau cita vārda, kā viņas saukt. Būtu kāds jaukāks vārds, varētu to lietot. Varētu jau visas saukt vienkārši par meitenēm, bet kaut kādam sadalījumam tak ir jābūt, lai atšķirtu šķīstu mājsaimnieci no party animal :D
+2
Kā nav - a grūpija?
0
party animal asociējas ar "ballītes mātīti" :D
+2
Hm, a var būt reizē gan mauka, gan meitene ?
+1
gan mamma... >:)
+1
vai tad tie nav sinonīmi? o_0 :D
+4
"papriecāties ar Haggard" :D :D :D
-3
Patiesībā tā gatavība uz visu jau ir tas spēcīgākais, kas padara skuķi par grūpiju. Gadās taču tāpat sapazīt mūziķus ārpus koncertiem un ar viņiem satusēt, varbūt pat bieži - piemēram, savā mazajā Ventspilī līdz ar darbošanos VAKC personiski pazīstu un esmu regulāri satusēju ar gandrīz visām vietējām grupām - kopā ar savu vīrieti. Tad nu lemiet - ir vai nav grūpija. Man gan šķiet, ka ne, jo nevienam pakaļ neskrienu, kaklā nekaros un nesienos klāt. Vienkārši pazīstu tos cilvēkus.

Tad varbūt definējam tā - ja paprasa mūziķim autogrāfu, tad fane, ja karas kaklā - grūpija? Es gan nezinu, kur tas atstāj vietu bijušājām klases un studiju biedrenēm, meitenēm - čomiem u.c. cilvēkiem no bara, ar ko grupa satusē. Visbiežām ap tādu kārtīgu komandu ir draugu kopa, bet ne jau visu tajā esošie skuķi ir maukas, kas intensīvi uzprasās būt tajā barā.
+5
Heresy, par to tak galīgi nav runa. Grūpijas ir tās, kuras savu piederību baram cenšas nopelnīt tieši ar došanu/kaklā kāršanos, nevis ko citu. Un ja šī piederība tādai interesē tikai tāpēc, ka konkrētais mākslinieks ir slavens un skaitās kruts, tad principā tā pati mauka vien ir; grūpija no maukas atšķiras ar to, ka viņa fano par konkrēto mākslinieku/grupu, nevis par slavu, kas to pavada. Tā vismaz es to saprotu.
-1
Mans definējums:
- Meitene, kam patīk izpriecāties ar jebkuru - veiglas uzvedības meitene (nu uz dzekiem to ar var attiecināt)
- meitene, kas galvenokārt "specializējas" izpriecām ar kādu bandu (neskatoties vai tur kāds elks vai tas vienkārši ir ar ko padižoties draudzeņu barā) ir grūpija.
- "Mauka" principā ir rupjais apzīmējums zināmas profesijas pārstāvētājām (t.i. prostitūtas, kurtizānes)

Chaos - nu stulbi iegājies tas pasāciens ar tiem apzīmējumiem.

heresy - Tu minēji piemēru par draugiem (ja jau cilvēki pazistāmi), bet ja vienkārši sanāk ietusēt ar grupu - tad tas sanāk fanu būšanas pasāciens. Kautgan grūti tā apzīmēt, jo, reiz pašam sanāca ar Keep Of Kalessin vokālu salamandrā sapļāpāt - neteikšu, ka būtu fans un baigā sajūsmā par to blici, bet nu bij interesanti parēkt/papļāpāt par black metāl lietām ar veci no BM "mekas" :D
-1
Intars - a ko viņas dod ? :P :D
+1
Ir sieviete kura par maksu sniedz "eskorta" pasākumus (sauksim viņu par "sieviete x" vai mauka).
Pienāk kārtējais pasūtījums. Sieviete izbrauc pie klienta, kurš izrādās Aksels Roze-viņas mīļākais mūziķis jau no bērnības laikiem. Naudu par eskortu uz paradīzi viņa protams nepaprasa. Tajā brīdī viņa vairs nav "sieviete x" vai mauka, bet gan grūpija, ar vienīgo atšķirību ka viņa apzināti negāja uz seksu ar mīļoto mūziķi, bet gan domādama no kāda fatass dabūt kārtējo piķi.
Attiecībā uz dzimumu Akselu Rozi nomainam uz Brūsu DickInSon
Grūpija ir tas pats kas mauka, tikai apzināti ejot uz mērķi tikt izkniebtai no vēlamā mūziķa un necerot dabūt atalgojumu.
Sievietes kuras ilgstoši atrodas grupas tusos un kurām pāri nav gājuši Haggard (joprojām rēcu :) ) visticamāk ir vai nu labi draugi vai sievas, māsas.
Visādi citādi dokumentārijās par roku arī esmu manīji, ka čiepas rindā stāv pie afterpārtiju ieejām lai "patusētu". Protams garām tiks tikai tās kuras saka "just for fun-no blow jobs etc"
+1
Protams gan mauka gan grūpija var domāt, ka viņa vienķārši "izbauda visu ko dzīve sniedz un ķer rokenrolu vai utt". Tiesāt tāpat nav neviena ziņā un tās ir tikai manas domas
+2
ēēē, te kkas galīgi garām, tātad:
Grūpijas - jaukas meitenes, kas palīdz mūziķiem, pēc viņu grūtā, smagā darba patīkami atpūsties!
Vot tā bļ*
+4
Ta jau alkohols arī ir grūpija :D

A grūpija, kurai pāri gājis Haggard (kādi 15 cilvēki, turklāt daži ar stabulēm) jau ir augstākā līga. Krutāk var bīut tikai Rage ar simfonisko orķestri m/
+4
Es skatos, ka te daudziem vispār nav poņa, kas ir grūpija.

"čiepas rindā stāv pie afterpārtiju ieejām lai "patusētu"" - wtf? Tās nav nekādas grūpijas - parasts tuss.

Ja runājam par mūziku, grūpijas ir "čiepas", kas ceļo muzikantam(-iem) līdzi pa tūrēm ir ar tajā laikā ar to(-tiem) kopā. Sex un/vai emocionālie "pakalpojumi" ir katram gadījumam individuāli - atkarīgs gan no muzikanta gan pašas grūpijas.
+1
pareizi jau ir kā Ugga saka. iesaku noskatīties filmu, kur iet runa par grūpijām
Almost Famous.

www.imdb.com/title/tt0181875/...

+1
Arnolds tak ar stāstīja par saviem bērnības laikiem: kamēr notika mr.Univers, neatceros kura gada izspēle, džekiem beksteidžā taisīja minetu, pēc tam viņš gāja un paņēma titulu, normaļna :)
+2
Klintonam Monika arī prezidenta beksteidžā taisīja minetu:D
+2
kāp lejā, Tu glābsi sev dzīvību :)
0
kam kur jākāpj?
+8
Skujiņ, tikai mieru - tu neesi grūpija! Un visiem, kuri vispār lasa tavus komentārus, jau sen tā kā bū jā bē skaidram, ka tev ir vīrietis (kā, ka tev ir izdota dzejas grāmata un proti vācu valodu, bet tas, protams, ir mazsvarīgāk ;), vai tiešām nepieciešams par to tik bieži atgādināt? :)
-1
A es, piemēram, nezināju, tā kā labi, ka atgādina.

Jā. :D
-8
Jā, nefolk, un par Tevi sen skaidrs, ka Tu rij un sņauc un pīpē visu ko. Burvīgi, ne?
+1
Paliek atklāts jautājums - vai nefolkam arī ir vīrieties ?
+3
"Jā, nefolk, un par Tevi sen skaidrs, ka Tu rij un sņauc un pīpē visu ko. Burvīgi, ne?"

kmon. tā diemžēl ir nepatiesība. virtuāli radīts tēls. patiesībā nefolks brīvajā laikā lasa Belševicu un būvē sniegavīrus.
0
Rekur ir en.wikipedia.org/wiki/Groupie...
lasiet un izglītojieties.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas