jūsu atsauksmes par troksnis.
+9
Laiciņu atpakaļ biju ielicis šeit infu par lapu kuru veidoju - www.troksnis.lv taču tagad šis tas ir uzlabots un mainīts. Gribētu dzirdēt jūsu atsauksmes gan par lapas saturu, gan par dizainu. Neskopojaties ar kritiku.
lapas adrese - www.troksnis.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Lasāms pasākums no viena gala līdz otram. Kvalitatīvākais, kas līdz šim Latvijā parādījies no mūzikai veltītiem resursiem! Vismaz tā šķiet no sākuma. Kāds būs turpmākais piepildījums - to jau redzēsim.
0
Lapa pat ļoti ok. Tiešām interesanti lasīt no a-z kā jau infestus teica.
Šitais iet straight to bookmarks :)
0
Vo ku interesants...!
0
Vienu brīdi bija iestāvējušās ziņas, bet tagad kā skatos, bus ko palasīt ;)
0
Nekā interesanta priekš manīm.
0
Patīk, lasu rss & priecājos :)
0
Rēcīgs raksts bija par to matu kratīšanu. Bet man patika.
0
Vienkāršs, pārskatāms, blogveidīgs dizains, nekas īpašs - un tā pat ir labi, jo saturs, manuprāt, te ir pats svarīgākais. Laba lapa, kvalitatīvi raksti (cik nu uzmetu aci). Lai veicas turpmākajā darbā!

(Ctrl + D)
0
Nu paldies par atsauksmēm :)
0
Jopcik, laba lapa!!! man ļoti patīk...
-5
deretu rss feed vinai.
0
Lapa pašlaik vēl tiek izstrādāta. Ar laiku būs arī Rss...
0
to ka vēl tikai tiek izstrādāta nemaz nevar pamanīt...
0
pirms tam nebiju pamanījis, jo biju jau tur reģistrējies iepriekš, bet bišķi iesūkā tas, ka tagad jāreģistrējas, lai lasītu rakstus...
0
Principā jau www.nekur.lv/archive/1257...
Bet man kaut kā nepatīk vietnes, kur neciena savus potenciālos lasītājus.
0
Njā, pastulbi. Apmēram tas pats kas Draugos - lai uzzinātu par ko iet runa vajag pieslēgties ...

Bet rakstiņš par digitālo mūziku tīti interesants. Ar esmu par to domājis. Bet ir jau Mp3 pleijeri kuri parāda albuma vāciņu (to kas ieintegrēts Mp3 failā vai arī no interneta novelk).
0
Neonz, īsti nesaprotu ko tu ar to domā...
Kādā ziņa mēs necienam potenciālos lasītājus?
+1
Pēc ilgāka pārtraukuma esam atpakaļ :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas