2009
+16
Nu tad,miiliishi,peec kaadaam hvz cik stundaam kalendaars jaarauj nost un jaanaglo jau cits,ar to bulliiti vietaa.2008ais gads LV metaalam nebij suudiigs,bet cereesim ka 2009ais buus labaaks,skaljaaks,smagaaks... un shmigai vispaar kritiis cenas,Deathperado saarstees aknu un varees dzert atkal,Bigijs neslinkos un atsaaks galerijaa kraameet bildes un Bobijs ies bojaa kaadaa shausminoshaa negadiijumaa.Lai shovakar shmiga pluust,piiraagi zobos kraukst,shefs pie algas piemet,tumbas neizgrab un 1ais janvaaris neatnaak ar paaraak smagaam pohaam.Laimiigu jums naakamo 2009o ragainaa lopa gadu!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
"Bobijs ies bojaa kaadaa shausminoshaa negadiijumaa."
+4
Daudz, daudz laims 'ekš jauno gād'
lai jums naud' nāk kulēm klāt,
lai jūs vinnē Volg vai Čaik
un lai netrukst šņabs un paik'!
:D
+4
Visiem labi zināms fakts -
Vērsim patīk dzimumakts...
Lai jūs, mīļie, Jaunais gads
Priekšā ņem kā gribat pats...
+5
Vērsim tas dzimumakts var patikt cik uziet. Bet, ja mana atmiņa neviļ, tad vērsis ir rūnīts bullis.
0
To pimpi deathperado, kam nekad nav paģiru, te tāpat 90% nepazīst, so jāatmet vienreiz tie joki par viņu. Tas taču nav nopietni!

Lai jums arī priecīgs tas Jaunais... ! Man persōnīgi ir 20 dienvid-austrum āziešu meitenes, kas jāpaņem līdz maija beigām. Nav viegls darbs, es zinu. Tas nekas, ka tik drīz neapprecēšōs, hehe, šitā ir zajebis. Un vispār es jau nesūdzos... gads ir bijis ienesīgs, auglīgs, muzikāls, sportisks, pagalam izglītojošs un, protams, materiāli augošs.

Katrā ziņā šodien/šovakar dzīvoju uz sarkanvīna un saldējuma kokteiļiem un klausos Coffins. Rosols garšo labāk nekā jebkad un Rīgā ir sniegs. Ko vēl vajag?

Kopsavilkumā: Dārgie foruma biedri, novēlu arī jums bagātīgu galdu un skaistu, iedvesmojošu mūziku, romantiku mēnessgaismā, pozitīvi vērstu mistiku, individuālismu, materiālismi, kā arī jauku kopā-būšanu (kopā saiešanu/sanākšanu attiecīgos pasākumos)!
+3
Paldies par precizējumu, Juods!
Lai tev nākošais gads nav nieks, lai izaug līdz zemei sēklinieks!
+1
Ajjjj,prieks dzirdeet un lasit kreatiivu offtopikku.
Paldies jums un tiekamies naakamgad kkur klausoties muuziku ko miilam un ar aliem rokaas.
0
:*
+1
"To pimpi deathperado, kam nekad nav paģiru, te tāpat 90% nepazīst"
Patusee tik ilgi kaa vairaakums ;)
+1
es domaju, ka tiesi kadi 90% tiesi zin kaa vins izkatas un ko ziema eed
0
Ko saprot ar paģirām. Man ar itkā nekad nav ;)
+1
iespejams vienkarsi esi visulaiku stimii :D
ko tur daudz, labak iereibsim!
0
ōsam, skatos, ka trve nemaz nepamet
0
ja pohas, tad jaauzvelk, peedeejaa reizee pameegjinaaju - straadaa taa lietinja
+4
Ja kādam paģiras, tad jāsalāpa tās
Un ledusskapis jāaizstāv

/(c) Quarks/
+1
Deathperado, starp citu, deklarē arī, ka viņam nesmirdot sieriņi, neatkarīgi no tā, cik ilgi nav zābaki novilkti... :D
+2
Deathperado patiesībā ir vampīrs!
0
Novēlots sveiciens visiem nīgrajiem foruma puikām un (citējot Faunu) šausminoši gudrajām sievietēm!

Ja par pohām - parasti piekopjot taktiku, ka uz sasniedzot jūtamu kondīciju pāriet uz sulu, izdodas no tām izvairīties. Pirmā janvāra rīts bija brīnišķīgs ;)
+3
Atļaušos minēt seno patiesību - pohas - tā ir nolaidība! :))
+2
Baigā taktika - pārtraukt dzert pašā labākajā momentā... :nono:

Bet salakties ūdeni pirms gulētiešanas (protams, ja izdodas to brīdi piefiksēt) gan neskādē.
+3
Un nākošajā dienā sākt atkal dzert, pirms pohas ir sākušās! :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas