Hard-Rock visu laiku 100. lab
+1
Hard-Rock visu laiku 100. labākās kompozīcijas.

Muzikālais telekanāls VH1 nosaucis visu laiku labāko hard-roka 100. labāko kompozīciju. Par līderi atzīta dziesma “Welcome To The Jungle”, ko izpilda ASV grupa Guns N”Roses. Šī dziesma tālajā 1987. gadā atklāja grupas debijas albūmu “Appetite for Destruction”. Otro vietu ieņēma AC/DC ar savu septīta albūma 1980.gada dziesmu “Back In Black” par ko man liels prieks. Būtu devis viņiem pirmo vietu, bet par gaumēm un vēl jo vairāk žūrijas – nestrīdas. Trešā vietā hard - roka vectētiņš Led Zeppelin ar savu 1969.gada otrā albūma dziesmu “Whole Lotta Love”, tālāk jau seko pārējie roka grandi.
1. Guns N” Roses - “Welcome To The Jungle”
2. AC/DC - “Back In Black”
3. Led Zeppelin - “Whole Lotta Love”
4. Black Sabbath - “Paranoid”
5. Metallica - “Enter Sandman”
6. The Who - “Won”t Get Fooled Again”
7. Nirvana - “Smells Like Teen Spirit”
8. Aerosmith - “Walk This Way”
9. Van Halen - “Runnin With The Devil”
10. Motorhead - “Ace Of Spades”

full list
stereogum.com/archives/vh1s-100-g...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man pirmajā 20 būtu:

Led Zeppelin - Stairway to Heaven / Imigrant Song
Deep Purple - Burn / Fireball / Perfect Strangers
Black Sabbath - Heaven & Hell
Rainbow - Man on the Silver Mountain
Uriah Heep - Magicians Birthday
AC/DC - Let There Be Rock
Whitesnake - Still of the Night
Europe - The Final Countdown
Scorpions - Rock You Like a Hurricane
Def Leppard - Photograph / Animal /Women
Motley Crue - Girls, Girls, Girls
Ugly Kids Joe - Cats in the Cradle
Faith no More - Epic
Alice in Chains - Down in the Hole
Soundgarden - Black Hole Sun
Kiss - Thor
Alice Cooper - Poison
ELP - Knife Edge
0
Hm, tajā sarakstī arī IM, Megadeth un Anthrax ielikti, ja tādus sāktu skaitīt, tad baigais palags sanāktu. Mēģināju pie Hard Rock turēties.
-1
Sviests vien ir no tā VH-1.
Savulaik aiz gara laika noskatījos nezkādu top 100 visu laiku labāko grupu (vai ko tādu).
Kādi tik mēsli tur nebija, bet, piemēram, Uriah Heep nebija, lai gan šis tas līdzīgs bija.
0
VH-1 ir amerikāņu kanāls, a Uriah Heep taipus dīķim nekad diezko populāri nav bijuši.
0
Tur bija diezgan liels bullshits.

Šis tops arī diezgan apšaubāms. Kas tad tai 1. vietai tik izcils? NEkad uz to neesmu skatījies vairāk kā uz vienu no dziesmām, ko var klausīties. Un viss.
+1
Es laikam būtu licis Stargazer no Rainbow.
0
Mierīgi. + vēl kādas 5 dziemas ;) Long Live Rocke'n'Roll', All Night Long, Still I'm Sad (izrādās Yarbierds kovers !), Temple of the King, Kill the King, Since You Been Gone ... Ai, man viņiem viss ahujenna patīk.
0
All Night Long un Since You Been Gone jau tādi šlāgerīši vien ir.
0
www.youtube.com/watch?v=PPdFdJku2pg...

Novelc to! šitā vot ir best ever. (bija labāks klips, bet nevaru uzreiz atrast.)
0
Tas tak viss ir baigi subjektīvi, nav jau nekādu objektīvu kritēriju, pēc kuriem varētu noteikt labāko. Tā ka tolka no šitāda topa nekāda, to var uzskatīt tikai par aptaujāto cilvēko gaumes vidējo aritmētisko un neko vairāk.
0
tops ir idiotisks tāpēc, ka zem viena karoga pabāž veselu kaudzi ļoti atšķirīgu žanru. mani vienmēr ir kretinējis tas, ka kaut kur sēž kaut kādi nāvīgie eksperti, kas grunge var nosaukt par heavy metal vai hard rock. līdzīgs bepreģels bija ar manuprāt stulbo filmu Headbangers Journey, kur stilu ziņā bija pilnīga putra, bet to postulēja kā absolūtu un neapstrīdamu sadalījumu. Cradle of Filth ir norvegian black metal, ja kas, OMFGLOL - nu pēc tā krutā čārta. un doom metal neeksistē vispār ;)
0
Tu domā to blokshēmu ? Hm, būs jāpapēta ...

Bet filma likās OK.

Par to Grunge - pāris manis nosaukytās jau ar itkā no tādām, bet vairāk uz balādītēm velk.
0
Filma ir izklaidējoša, bet par uzticamu un vēl jo mazāk, vispusīgu un objektīvu informācijas avotu to toč nevar saukt. Global Metal jau bija labāka.
0
Ko no kanuka var gribēt ... bet kā jau viņš pats teica, ja baigi vispusīgu gribētu uztaisīt tad arī ar 3h nepietiktu
0
taču ir daudz tādu, kuri to filmu uzskata un uzskatīs par baigo autoritāti, un pēc tam sēdēs šādos forumos un bojās citiem garīgo.
0
Who fucking cares, vai tur pareizi vai ne.
Galvenais jau bija.............Satan!
0
i care. and i am satan.
0
intervija ar Mayhem jau arī bija zelta vērta
0
who the fuck are they
0
FUCK FUCK FUCK

Njā, bet bonusos Mayhem izteica manu domu - kāda huja pēc tie atsaldeņi dedzināja arī tās vecās koka baznīcas (kas izskatījās vienkārši super), kuras savā būtībā ir pagānu tempļi (t.i. vai nu pārbūvēti, vai tajās vietās uzcelti līdzīgā stilā).

P.S. Visvairā Alice Cooper iespārdīja - ''I like to visit Norway and to read thiese metal magazines with trve evil guys - one more evil than other (seko baigā sejas vaikstīšana un hornapu frīstails). At backstaige they came to me and ask (mazas meitenes balstiņā turpina): ''Hellō mistē Kūpē, kud jū sain this fo mai mammā ?'' :D :D :D
0
Daudziem jau viss kas iet pa tēvē ir autoritā un uz ko drīkst veikt atsauces un citēt bez citiem argumentiem.
0
es pēdējās divas dienas bez "fanošanas" par Nickelback (trololo) reāli iefanoju par Def Leppard. Vakar pēcpusdienā uzliku un uznāca 10 gadīga puišeļa 1986. gada fīlings :) (laika mašīnas efekts)

Klausos šobrīd Hysteria \m/
+1
Seedies busaa un mauc uz Polsku...
www.fanureiss.lv/Fanu-reisi/def-lepp...
+1
Man vecie arī riktīgi patika. Lidz tam albumam Adrenalize, kurš totāli pēc Bryan Adams izklausās
+2
Mans top20 no 200 albumu saraksta...

1. Pictures at an Exhibitiion - Emerson Lake & Palmer/1975/
2. Criminal Record - Rick Wakeman /1977/
3. Pictures at an Exhibition - Isao Tomitta /1977/
4. Killers - Iron Maiden /1981/
5. Made in Japan - Deep Purple/1972-2LP Live/
6. Strung Up - Sweet /1975-2LP/Live/
7. Powerslave-Iron Maiden/1984/
8. Long Live Rock Roll - Rainbow /1978/
9. Live in London-Deep Purple/1982 Live/
10.1984-Rick Wakeman/1981/
11. Piece of Mind-Iron Maiden/1983/
12.Battle in the North-Immortal/1993/
13.Equinoxe - Jean Michell Jarre /1978/
14.The Number of the Beast - Iron Maiden /1982/
15.Live - Uriah Heep /1973-2LP Live/
16.Machine Head - Deep Purple /1973/
17.Point of Known Return - Kansas /1977/
18.Brain Salad Surgery - Emerson Lake & Palmer /1973/
19.Trilogy - Emerson Lake & Palmer /1972/
20.5-Ekseption/1974/
+1
Kaut kā iztrūkst Musorgskis un Mekong Delta...
0
ar līdzīga doma iešāvās prātā + vēl Malmstīna ''Trilogy''
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas