SPICE GOLD, SENCE, GENIE, MOJO
-9
SPICE GOLD XXX. 7 Ls - 1 grams. 2009.g. jaunums - Mojo. Labāks, nekā Spice Gold, Yucatan Fire, Spice Diamond. Pārdošanā arī - GENIE un SENCE. Aksesuāri. Legālie miksi. 27184480
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
ko nu ?
+2
uzraksti siikaak par katru lai saprastu :D
+1
kur ir tas veicīts rīgā, kur to spaisiņu varēja dabūt?
+5
tu zināji, ka narkotikas ir aizliegts reklamēt?
-15
varbut nobanojam so pardeveju ?
metals propagande alkohola ne narkotiku lietosanu vai ari ir savadak ?
+8
katram metālistam ir brīdis, kad viņš ir savā pilī - mājā un dara tur ko grib, ar ko grib un kā grib...
+8
vai arī kad viņš ir savā pālī, un arī dara ko, un kā grib :D
-9
nja bet kapec ir jaboja trumetala slava ar siem narkotiku lietotajiem lai parvacas uz alternative.lv un tuse ar rasta maniem un citiem dredainajiem.
-7
saubos vai temas autors pat metalu klausas visticamak vins caur googli mekleja topikus kur tika apspriesta kada no sim narkotikam.
+8
bobij tu gaili a kapēc tu to ''trūmetāla slavu'' jau esi sabojājis?!
ahujennais metāla klausītājs uzradies :D
0
bobi - tinies taksh reiz prom no shii foruma. Tavs stulbums un spams ir vienliidz bojaajoshs kaa tas paardeveeja sludinaajums!
0
pa cik dpice diamond?
+2
*spice
+4
Džeks reklamē normālu preci. Ko plēšaties. Nav jau nekāda partijas aģitācija :D
+1
tajaa veikalaa kas ir kur uz avota 42 var spice gold pa 20 ls nopirkt 3 g iepakojumu un cepii normaali..iisteniiba baigi ilgi, man jau bail saaka palikt..spice diamond pat liidz 2vaam dienaam cepii, bet labs veikalinsh..kaut vairaak headshopi atveertos , ienaakumi tieshaam buutu lieli, taapat kaa holandee
+3
Es uz Avotu 42 tikai taras pieņemšanas punktu esmu redzējis, kur tad tur veikals ir noslēpies? :o
+2
Tieshi aiz pieturas buudiņas :D..es ar mekeleju bet tad atradu...nehuja nevar pamaniit taads mazs uzraksts ir happyfaces un spice plakaats un blakus iiree telpas..
+1
pretii ir grafiti veikals
0
o... būs tev jāpazvana, jāuzkurī un jāpagruzās pie Tool :D
+1
un alkohols tipa nav narkotika, ja? lol.
0
protams, ka nav.
-1
Katram zīdainim pa aliņam m/
0
blip.tv/file/1356143/...

noskataties, tie kas vel nekaa nesaprot
0
Oi bļaķ, nepareizajam plusiņu iešķīlu - gribēju trāpīt Deth'am, sanāca Chaos'am....
Protams, ka alkohols IR narkotika, legāla un lobēta.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
Bibo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas