Aeon - country stilā
+3
šitāds country man sāk patikt :D
www.youtube.com/watch?v=PL46svse5j0...

te īstais gabsis ar lirikām:
www.youtube.com/watch?v=Is2oU5Ygr_0...

"We have used it as outro on a few gigs. Its pretty funny to hear like 200 drunk people sing it"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
septītā gada albis mētājas, tīri labs ;)
0
Man ar ir RtD - zvērīgs albis m/
0
Šito kautkur jau biju iepostējis (pie CC parodijas laikam). Reāli rēcīgi. Vienu labu jaunu anglenes idiomu apguvu :D Bet nu, daudzām grupām labāk tekstos neiedziļināties ...

Mana mīļākā Brutāli Tehniskās Desas banda. Savlaik MCD ''Dark order'' konkrēti jutu nocēla. Nespēju vien pilno albumu sagaidīt, kas bija lielisks. Pēdējais albis ar baigi spārda.
0
P.S. Atcerējos iečekot četru Aeon veču iepriekšējo bandu Defaced Creation. Cerams būs vismaz uz pusi tik laba.
0
Stilistiski nekādu atšķirību nav, bet Defaced Creation ir galīgi garlaicīgs ;(
0
Defaced Creation neesmu vēl ievērtējies.
Bet tā vai tā - RtD ir spārdeklis. Living sin un cerresed by holy man mani favorīti.
0
gļuki gan pamatīgi. re ku BladeOfDarkness iepostējis čaka norisa stilā šodien 22.59 un nākamo postu šodien 11.51. spēcīgi :D

BladeOfDarkness, šodien, plkst. 22:59
P.S. Atcerējos iečekot četru Aeon veču iepriekšējo bandu Defaced Creation. Cerams būs vismaz uz pusi tik laba.

BladeOfDarkness, šodien, plkst. 11:51
Stilistiski nekādu atšķirību nav, bet Defaced Creation ir galīgi garlaicīgs ;(
0
0
Gļuks tāds, ka aizvakardienu sauc par vakardienu, bet šodienu un vakardienu, par šodienu ..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas