pamācība pirātismā.
0
es atvainojos par idiotismu, bet, vai kāds nevarētu iebliezt īsu pamācību uplodošanā caur uTorrent?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
1) File --> create new torrent.
2) Pie "Select source" izvēlies direktoriju, kuru gribi nošārēt.
3) Nosdpied "Create and save as"
4) Pie izlekušā loga "Do you want to continue without having any trackers?" nospied "OK".
5) Pagaidi, kamēr tiek radīts torrents.
6) Pievieno torrentu izvēlētajā trekerī.
7) Novelc šo torrentu no terkera, un palaid to. Ja prasa, vai aizvietot esošo torentu, nospied OK. Itkā viss...
0
O, thanks!
0
tik vienkārši? vienreiz gribēju iekš metal.iplay.ro/ uploudot, bet kad sāku lasīt to intrukciju viņu lapā kas un kā jādara, tad izdomāju nafig tādu čakaru
0
uTorrentam pašam ir normāla instrukcija. Var arī kādā vietējā trekerī papētīt, kā pievienoties dalīšanai utt.
+1
Lielākais čakars noformēt torentu trekerī; palaist viņu - minūtes jautājums...
0
jā, es iekš fano liku, viss vienkārši.
0
Fano ir kas tāds, kas nav DEEP un DANGER ?
0
outlaw.lv uber alles
0
Eu, tiešām, bet kuros lv trekeros ko var meklēt? Kaut kā slinkums pašam visur reģistrēties, un pārbaudīt.
Varbūt Bobijs atnāks un pastāstīs?
0
0
+1
Ja neesi ielogojies, jau nemaz neredzi, kas tur ir. DEEP un DANGER pa lielām bumbām viens un tas pats, tikai DEEp ir vairāk lietotāju un daudz ātrāk viss nokačājas. DANGER laikam Krieviski vairāk filmu un seriālu (vismaz man tā liekas).
-2
starpcitu thunder man liekas ir tas idiots kas sodien izcelas un fano.lv trakeri ielika frailty 2008. gada albumu pie tam drausmiga kvalitate.
aiz cienas pret grupu tak vajadzetu saprast ka sadu muziku jaizplata arzemju ne Latvijas trakeros.
-3
metal iplay vienreiz skatijos ari par to uposanu bet man isti nav tadu avotu lai butu ko tur likt tapec ari nelieku.
vel atcereties ir derigi gadijuma ja tu zodz tad ari ir jataisa tehniskas informacijas fails par albumu.
tb nfo ja nem no metal iplay tad tur parasti jau vins ir bet ja nav tad ir nfo veidotaji kurus var pa velti neta dabut nfogeneratori vai ka savadak sauc.
outlaw smird jo tur ir pilns ar pokemoniem.
deep metala zina ir normals tikai tur par uperi ir RainZ tb greezejs :D
tapec ka man ir pret vinu nepatika tad ari ipasi nesaista.
paslaik daudz kas tiek likts ari fano.lv :D
-1
ko Tu dirs?
-1
un by the way, par tiem trackeriem - fano.lv ir daudz filmu dublētas latviešu valodā un visādas latviešu vecās filmas u.tml., arī viskaut kas cits (ir dažas labas filmu pakas) outlawā ir programmas (piem. jaunais ofiss) un filmas. nu, tas tā, lietas ar ko visvairāk vr paspīdēt.
+1
outlaw.lv ir gan dafiga filmas, gan programmas, gan spēles, dokumentālās filmas utt. Principā šo vienīgo no lv trakeriem izmantoju.

bet vispār man baigi patīk torrents.ru/forum/index.php...

tur var dabūt visu, ko vajag
0
O, liels paldies visiem par informāciju.
Njā, torrents.ru ir ideāls, kad citur kaut ko nevar atrast, tomēr pie tāda informācijas apjoma reitingu zuturēt pagrūti, tamdēļ nākas meklēt alternatīvas.
-2
es nedirsu es tev tulit izkopesu log failus.
2009-01-26 11:09:58 Torrentu 58508 Frailty - Lost Lifeless Lights (2008) trakerī pievienoja thunderlight
2009-01-26 12:46:29 Torrentu 58508 Frailty - Lost Lifeless Lights (2008) izdzēsa curva (Neatbilst noteikumiem!!: LV muziku neliekam.)
Zini labak atzisties jo varam jau ari palugt tavu ip.
tas salidzinasim vai sakrit ar tava pieteikuma doto provaideru un tad jau tu attaisnoties ipasi nevaresi.
-2
fano.lv vel ir ari serialu pakas kuras nav citos trakeros.
pie tam latviski.
krievu trakeri nepatik jo ta jacakarejas lai saprastu ko tur var atrast.
0
Problēma jau tur, ka no Krievijas velkot, tiek dota priekšroka krievijas IP un tāpēc pagrūti virs 1.00 dabūt. Vismaz man tā problēma vairs nepastāv. Programmas stabili no turienes vislabāk kačāt.

Bļa, atšaut tos kropļus, kas noripo seriālu (parasti gan novelk no citurienes) pieliek Krievu vai Latviešu valodu un izmet oriģinālo :(
0
pizģets Bobi, atslābsti un atrodi sev dzīvi.
+1
Ha, ha ! Es domāju, ka ''ko tu dirs'' thunder man teica :) Citreiz pieliec atsauci uz bobiju, citādi no kāda kam bobijķeksis ielikts, vēl pa muti norausi ;)
-2
Kapec atsaut vini tikai piedava tev to pasu ko tu dabu pa tv tikai bez reklamam.
Skana tiek ierakstita no tv bet tiek izmantots dvdrip ka filma.
Pietiekami daudz failu ir ari eiropas trakeros.
Neko es neatslabshu bled ja tu liec kadas grupas muziku tad vismaz liec laba kvalitate.
tu esi kaka ne uperis.
-1
sorry. :D bija tas bobijam.
0
Kautkāda ''metal'' apera kā tāda nav - t.i. ja kāds liek metālu, tad tas nenozīmē ka citi to nevar darīt, vai jāliek līdzīgas bandas.

NFO failiem priekš Mp3 labs ir ''MorgothTools mp3releaser''. Tik nezinu, kur tagad to var novilkt.
-2
labak bod paskaidro ka uz vista var dabut nfo prieks muzikas dvd ? :D
man pirms gada kad uz laptopa nemos visas progas atteicas stradat :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas