kur dabut mena brinno
-12
ir tada operdzietaja kas spele metala grupa gribetos dabut vinas pedejos 2 albumus tikai nevaru atrast kur lai novelk.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Manis te nav!
+1
google it
0
-1
es nemaksasu tik loti ta grupa man nepatik :D
0
Nu ja jau ir izveidojies viedoklis, ka nepatīk pietiekami, lai būtu ar mieruy maksāt, tad nafig tādu vispār vēl klausīties? It kā citas mūzikas nebūtu.
0
Mena Brinno ir grupas nosaukums nevis operdziedātāja. Vokālisti sauc Katy Decker.
-5
Intar ja tev si grupa patik izmaksa man es cd uztaisisu ripus un tev vinus atdosu :D
-5
man paliks cd ripi bet tev plastmasas ripuli ar visu parejo melomanu drazu :P
+6
0
^ totāls sūds, imho. LOL.
0
^lol, nu bļeģ, hahahaha :D:D:D:D:D
0
bļin, sanāk ka manam komentam bija jābūt ^^ klāt, kad rakstīju, E. komenta vēl nebij. just in case.
0
Tētīt, kāda klišeja.. :D
0
es uzskatu, ka royal anguish vajadzētu aizliegt spēlēt, sabojāja man dienu. rehabilitējos ar jauno Mastodon singlu. :D
0
tas roof'a atklaajums atgaadina apgreidotu eternal snowfall versija :D un meitene ar roziiti - cik miilji !!!
+1
Kas pa sejas izteiksmēm.
-6
es jau klipu neskatijos vienk no rmt novilku izlasi kur vini bija pagan metals ieklauts izdomaju ka varetu salikt pilnos albumus jo puslidz labi izklausijas.
+1
lai gan, veča vokāls bišķi novembers doom atsit... and that's all, the rest is retarded.
0
nez, dziesmai ka tada varbut pat nav nevainaas, nenemot vera dazas kretiniskas lietas, ka piemeram vecenes vokals. Bet nu videoklips ir smiekligs
-1
kas tiesi taja vokala nepatik?
parak skali un augsti dzied?
centos utube atrast bet beigas uzhostoju un varat novilkt ja interese
yy.lv/download.php?f=1823...
0
a man tieši sievietes vokāls piedur. Tās ritma maiņas augstākminētajā dziesmā pārāk asas IMHO :D
0
Bobijs par mūziku sācis interesēties - apsveicami!
Normāli tie Mona Brinno skanētu; galvenais pluss - bez smieklīgā tēviņvokāla. Ja šie pieturētos folkam. Tik tā makten "gotiskā" klipu tematika neatstāj vietu cerībai, ka kādreiz šie varētu atveseļoties un nākt pie prāta :D
+6
bobijsxxx, šodien, plkst. 12:54
Intar ja tev si grupa patik izmaksa man es cd uztaisisu ripus un tev vinus atdosu :D

Laikam jau bija naivi no manas puses gaidīt, ka tu sapratīsi. Man personīgi par šo kolektīvu ir pilnīgi vienalga. Doma bija tāda: ja reiz esi dzirdējis no kādas grupas pietiekami daudz, un ir apticis pietiekami labi, lai būtu ieinteresēts tikt pie ieraksta (jebkādā veidā), tad jau var arī naudu samaksāt. Tāpat arī loģiski ir novilkt kādu ierakstu, lai saprastu, kas tas vispār par zvēru - patīk vai nepatīk; bet, ja jau tu esi dzirdējis pietiekami daudz, lai saprastu, ka naudu tērēt par to nav vērts, tad kāda jēga tādu vispār klausīties?

Ai, da ko es tevispār klavieri deldēju, šaubos, vai aiz tā pieturzīmju lēruma tu ko sapratīsi.
0
agree ar ^ pēdējo rindiņu.
-4
varbut to gotiskumu taisa tadel lai varetu sevi veiksmigak pardot.
-4
jega man vinu vilkt ir tada ka gribeju veidot izlases lai iepazistinatu ar pagan metala zanra sakarigajam grupam.
Paslaik pirkt sanacis ir tikai filmu dvd un latviesu cd jo tos jau neta maz kur var laba kvalitate dabut.
+6
"jega man vinu vilkt ir tada ka gribeju veidot izlases lai iepazistinatu ar pagan metala zanra sakarigajam grupam."

ROFL :D jā, tā nu gan ir viena no SAKARĪGĀKAJĀM PAGAN METAL grupām.
-2
Vina bija ieklauta pagan metala izlase.
Ja tev ir kada labaka liste vai grupas zinamas tad ludzu iesaki.
Vel man patika adorned brood un black mesiah.
0
pagan, pagan, pagan... Royal Anguish ir kristieši, starp citu :D
+4
lol, viņš mani piebeigs, viņa stulbums ir bezgalīgi progresējošs,

ātri kāds aizdodiet viņam smadzeņu implantu,- vienalga kādu, galvenais, lai ir!!!
0
"viņa stulbums ir bezgalīgi progresējošs" :D :D :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas