Laibach 18.02.09 Riga ?
+3
Feb 18 2009 8:00P
TBC - LAIBACHKUNSTDERFUGE program
Riga - Latvia

www.myspace.com/laibach
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
uj tukš maks , nekas nesanāks
0
Oi, johaidī! Sasodīti laba ziņa, jāiet, jāiet. Cerams to jauno albūmu tā mazāk spēlēs.
0
nu šito mūziku es nekad neesmu izpratis
0
kas un kur ir TBC?
0
he, laikam to be confirmed jeb kaut kas tamlīdzīgs :D
0
Klubs ''To Be Confirmed'' ? ;)
0
TBC ir to be confirmed :)

un kas ir Laibach? :D
0
^ industrial monstri no Slovēnijas. iespējams, pats labākais kas jebkad no tās čuhņas ir bijis.
+2
A kas ta tur vēl ir izņemot basketbolistus un pāris slēpotājus ...

Un no mūsu čuhņas pat tik daudz nav ...
0
LAIBACHKUNSTDERFUGE program visdrīzāk arī nozīmē tās Baha elektroniskās apdares, kas pēdējā albumā, tā kā uz "industriju" diez ko augstas cerības neliktu. Lai gan, kad biju Amsterdamā uz VOLK koncertu, bija arī dažas dziesmas no W.A.T. (varēja gan iztikt, tie tanz mit uns tuči viņiem reti sūdīgi sanāk), par šito tomēr šaubos. Bet, ja will be confirmed, neiet tik un tā būtu grēks... redzēs
+2
p.s. TBC nozīmē arī tuberkolozi :D
0
Katrs izvēlas, kurš skaidrojums vairāk iet pie dūšas: www.acronymfinder.com/TBC.html

...es laikam ņeņemu Tenneseee Baptist Convention....
+1
BoD, pāris hokejistu jau arī ir.
0
Texas Bicycle Coalition
0
Teddington Baptist Church
-4
the burning crusader vienkarsi blizz parpirka vinus lai taisitu reklamas kampanu un izpardotu atlikusos expansionus :D
0
Paklausījos pēdējos trīs albūmus. Da nu... ir daudz labākas bandas tajā žanrā...
0
un tās daudzās labākās bandas arī brauc uz Latviju?
-1
man tikai taadas aizdomas, ka vinji neuzstajoties vnk izbrauks cauri latvijai ^^
+2
kādā žanrā lol laibach ir atsevišķs žanrs sevī un ir pirmkārt jāuztver kā mākslas nevis mūzikas projekts
+1
marle, nupat (decembrī) Melnajā Piektdienā bija Parzival no Dānijas - uzskatāmi Laibach klonētāji
0
njaa laibaham taads savs specifisks stils.
0
Tātad tagad mūzika nav Māksla ? lol
Latvijā industrija ir bijusi un ne reizi vien...Un tikai nevajag izcelt, ka laibach tagad ir dievi, kuri nepieder ne pie vienas industrijas žanra un bla bla bla. Tev viņi patīk, man viņi nepatīk.
0
Samael-Era One- arī ir stipra Laibach ietekme, vokāla ziņā noteikti
0
bljee uz ssito lidossu !!! :D aaaa

jau 3so menesi klausos 1 2 3 4 alle freunde tanz mit mier!
0
๏̯͡๏ mSPW, izlasi 2x pirms atbildi, 2x!
0
Jā.. lab lab..
+2
kriize...
Canceled
+1
nu i huj s ņim
0
Tallinā toties būs. Neviens netaisās?
0
Contrapunctus 6, A 4 Im Stile Francese
Šitā dziesma transā ved.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
M13
Lācis
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas