Coss Moss
0
nahuj, bļeģ, nahuj, pizģets, kā tā var? :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:D
K-kas ar elektrību?
0
jā, bļin, nosplēlē Solaris, Tesa, tie lietuvieši, kas starp citu, manuprāt, bija vienkārši awesome, un tad Frailty sāk krāmēties uz skatuves, un elektrība - čuššššš, nahuj. kādu pus h - h pasēdējām, tad pateica, ka visi gaismas avoti ir beigušies un aizsūtīja visu mājās. bļe, nu, tāds pazars. :D
0
Tā jums nahuj vajag, neesat pelnījuši dzirdēt Frailty!
0
nujāžēl par frailty, bet es būt laimīgs arī ja tikai tesa reedzētu hehe :) akāpēcsūtīja mājās? varējāt evilddark party taisīt līdz saullēktam :D
0
visp kā tesa un solaris bija? labi?
cilvēku daudz? baigi gribēj uz šito tikt tik nebvj kas brauc no cēsīm :(
0
Frailty dabūja lastu laikam iekš pēdējā High times pasāciena, kad viņi pilnīgā pohujā piekāsa fanus un pēdējā brīdī atteicās spēlēt tajā pasākumā.
Ot takiji piragi :p
+1
Khe khe, kam bi iekšās tie palika un saklausīja. Bet vispābā es jau ar psiholoģiski pusceļā uz mājām, kad elektrons tika atkal ierubīts. Interesanti, ka aicinājumu visiem izklīst liela daļa neņēma vērā :)

Viesuli, ko nu par High times, tas pasākums tajā pašā dienā pats tapa nolādēts nevis kāds kas spēlēja vai NE-spēlēja.
0
Talbot arī bija diezgan jauki.
Un drīz pēc tam atkal aiztesa atpakaļ uz Igauniju.
0
Es nepaklausīju aicinājumam un tiku Frailty paklausīt :D MP kā pirms tā arī pēc elektropauzes skaņa bij baigi normāla. Pats nobrīnījos. Cepums Frailty par pasācienu, lai arī tikai dažiem cilvēkiem.

Tēju gan nesagaidīju. Sanāca man priekšlaicīgi pamest pasākumu.
0
bļin, a es piegāju pie tiem skaņu večiem un prasīju, ta viss? un šie jau jakās un gatavi doties prom, saka - jā. nu pizģets! :D
0
vispār, baigi švaki, ka tautas nebija diez ko daudz.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas