Besī!
-4
Lūdzu, šai sviestainajā tēmā par visu, kas kaitina vienam otrā, ikdienas dzīvē, vispār - tiek veikta siržu izkratīšana un negatīvās enerģijas novirzīšana no tam nepiemērotām gultnēm.

Minuses are welcomed! :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Mani personiski šodien pagalam izbesījuši tie, kuri, augšuplādējot mūzikas albumus failu apmaiņas serveros, nesaliek dziesmas mapē. Nekad, sukas, tā nedariet!
+3
Sūds par mapēm, besī tie kretīni, kas normālus tagus nesaliek.
+6
ja godīgi, tad man brīžiem besī, ka man vispār kaut kas besī.
+11
aizvakar uz sevis sabesījos, ka kontroliere neatzina tikko pirkto biļeti par derīgu, un mazliet sakliedzu uz viņu, nervi nenormāli uzvārījaš. Izbesījos, akd cilāju maku, pienāca otrs kontrolieris, ieraudzīja, ka man tur piecīši stāv un sāka ņerkstēt, ka būs jāmaksā sods, gribēju krāmēt tam vecajam sārmulim. Pēc 56 biļetes apskates, protams, biļete izrādījās derīga. Bet nu tas vecais pipels, kurš ierauga naudu svešā makā un saredz savai eksistencei jēgu... besī...
+3
kretine, ka jabrauc uz darbabirzas kautkadu jobano informativo stundu, tik agri jacelas, nelauj bezdarbniekam gulet te, ble sukas!
ko vini man jaunu izstastis, tas ka latvija ir tik daudz neaizpilditas darba vietas un citas izaugsmes iespejas? mhm mhm, un es esmu piena kombinata saimnieks..
+7
mani līdz nelabumam kretinē urlas; nožēloju, ka man nepieder ložmetējs - tas šo situāciju ātri padarītu ļoti pozitīvu.
vēl, ļoti kaitinoši ir penši, kas sabiedriskajā transportā kačā pravas.
bet, urlas - lieli, mazi, veci, jauni, veči un vecenes, neatkarīgi no tautības - ir vislielākais ļaunums ever.
-1
un, vēl mani besī MDB jaunākais dziesmas sampls - bāc, tādi sisīši palikuši! līdz 2003. gadam bija normāla grupa, pēc tam panesās totāls rožūdens. www.mydyingbride.org (vomit)
+3
besī arā radioapsveikumi, kur visādi penši viens otru apsveic.
+5
besī, ka Leia ar smuko deguntiņu tik maz raksta truemetal forumos...
+2
Besī ārā dzīves patiesība, ka 99% gadījumu kad iepazisties ar meiteni, viņai izrādās ir džeks :D
+1
interesanta gauma...
+2
a->e!
+10
Labi vēl, ka "viņaI ir džeks", nevis "viņA ir džeks" :D
+2
vai "viņa ir džeks ar kuru reiz jau šitā ir gadījies" :D:D:D
+7
vasara, piešancējam slimnīcas apkārtnes labiekārtošanā. ārā karsts, darbs pretīgs un neiet uz priekšu, 5diena, gribas mājās, plus vēl katru pusstundu no slimnīcas iznāk viens un tas pats pensis un prasa: "nu ko, džeki. zeltu jau izrakāt? :) es savulaik dafiga vairāk par jums raku!" :@:@ viņš nāca katru dienu vismaz 5 reizes. aargh
ok, tagad pusdienlaiks.
labi, domāju - vismaz norm paēdīs tagad. aizvelkam uz vietējo veici nopirkt paiku. apsēžamies, izvelku magoņmaizīti, bet viņa nevis normāli apaļa un daudz maz plakana, bet divstāvīga - tā, ka nevar iekosties. kurš idiots tādu izdomāja uzcept? :@ tā sadusmojos. plus vēl vietējie sirseņi un lapsenes bija draudzīgi, bet tikai līdz tam brīdim kad man nebija izbeidzies saldējums. šausmīga diena :(
+6
psc, izlasīju, ka viņa ir džeks. 99% gadījumos :D :D
+3
Taizemē, starp citu, nevar zināt, vai tas ir džeks vai vecene. Tur ir daudz džeku, kas sevi ir pārtaisījuši. Kad izlasīju, nelabi palika.
+1
runājot par tēmu, besij, kad man no administrācijas uzraksta atgādinājumu $1400 parādam, kuru es nemaz neesmu parādā.
0
tb 1400 dolāri
+3
Besis uznāk katru reizi, kad dzirdu vai lasu ziņas.
+1
negribas vairot besi un uzskaitīt tās lietas, kas kretinē. Tāpat "zaķu" un pārējo pasažieru drāzēji transportā nepaliks mazāk un laipnāki un mani akadēmiskie parādi paši nedzēsīsies utt...
+2
un Leia nesāks runāties... :(
+3
vēl man besī hokeja komentētāju pastāvīgais izteiciens "vārtu stabiņš mūs glābj no vārtu zaudējuma!!!"
WTF? tas stabiņš pats aizleca uz vārtu vidu ripai priekšā?
ja jau trāpīja pa stabu, tad teorētiski aizmeta garām, un neko viņš tur neizglāba.
baigi besī :D
+3
A man besī, ka visādās sistēmās spiež ik pa laikam paroles mainīt. Kā esi jauno beidzot iemācījies, tā jau atkal veca. Un atkal jāmaina. Baigi besī. Beigās jau tāpat tikai vienu burtu vai ciparu parolē maini, bet tāpat grūti vienmēr atcerēties līdz kuram alfabēta burtam vai ciparam esi jau izkļuvis kurā vietā. Varēja jau sen patiesībā visi pāriet uz pirkstu nospiedumu nolasītājiem vai acs tīklenes skeneriem vai balss atpazīšanu. Vot tāda sāpe un besis.
+1
Bet tikko mani parāva besis par to, ka vispār kaut ko šeit rakstu.
+1
^ nu, neviens jau neliek sevi besīt ar tādām lietām >:)
0
"un, vēl mani besī MDB jaunākais dziesmas sampls - bāc, tādi sisīši palikuši! līdz 2003. gadam bija normāla grupa, pēc tam panesās totāls rožūdens. www.mydyingbride.org (vomit)"

ble, tā vijole zaibiss skan, un atmosfēra gluži kā klasiskajam MDB, vismaz cik pēc tā sempla var spriest. Cool!
-7
Padomasim par ko besis varbut par to ka sodien spelejot warcraftu viens idiots footman frenzijos nemaceja aizteleportet tauren chieften ar tb uz bazi.
protams beigas vins noleftoja.
overfeed vins pretiniekam ari uztaisija.
spele bija zaudeta kaut ari pec statiem biju 7 vieta no 12 tomer pabesija tas :D
Vispar es jau varetu but nejauks un pacitet kautko no manas un leias sarakstes pirms 2 gadiem varu saderet ka vina fiksi atskrietu un malejam butu prieks petenes malt.
-3
tp edit
+4
Par to E. ar ložmetēju - kā es tevi saprotu... Kā jau tas mēdz būt šai pilsētā, līdzpilsoņiem mēdz rasties dažādas piezīmes par katra, kurš neizskatās, kā visi, ārieni. Un šoreiz, kad tas solīda paskata krievelis kaut ko nopirdās, lūrot pār plecu un šā dāmītei nozvaigājoties, nervi neizturēja, un sagaidīju šo pie veikala izejas. Interesanti, ko gan tādi varoņi, nebūdami neko svarā padevušies, domā, šitā blatodami, ja vēlāk neatrodas nekas cits ko teikt, izņemot "jūs mani ar kādu sajaucāt"? Njā, sanāca pirmoreiz mūžā cilvēkam pa purnu sasolīt. Un tas, neapšaubāmi, besī.
+5
Besī uzraksti "This video is not available in your country" un "Embedding disabled by request" iekš YouTube :( Nu kuram no tā kāds labums rodas, es tiešām nesaprotu.
0
O jā - jūties tāds kā sliktāks, ka Tev konkrēto video nerāda.
+4
man besij tas, ka es arī gribu būt iedomīgs, perverss nacionālists, kas brīvo laiku pavada spēlējot WoW un sapņos tuso ar skiniem.
-1
un kad man kaut kas besij, es steidzami atveru šito ->>

www.youtube.com/watch?v=P0X5K6yhC8E...
+6
^^
un man noteikti besīs tas, ja no šitā atkal panesīsies masveida youtubes video postēšana
+1
bobijxxx
+3
kā arī izglītības sistēma, klasesbiedri, sporta skolotāja, krievu populācija Latvijā, krīze un naudas negāžamā vara. ehh.
un arī tas, ka melnajā piektdienā nevar iziet laukā un nākt atpakaļ nemaksājot 2x.
+2
Besī, ka raksta "besij" "besī" vietā. Nu fuj nu, tik tizli izskatās.
+3
Kopš MP ir atsevišķa pīpētava, ārā iešana nav tik aktuāla, kautgan par skādi nenāktu. vairāk besī, ka ilgos pasākumos nav ko ieēst.

Agrāk tracināja idiotu populācija Latvijā, bet tagad po.
+2
besii fckn urlaati , nariki kaapnjutelpaa ar apdolbiitajiem skatieniem kas meegjina ieliist nemanaami mugursomaa XD ..
besii karstuma atsaldeetie musulmanji , debiilie amerikaanju mormonji kas staigaa rinkjii ar savaam tizlajaam graamateleem ...
besii darba koleegji kas neapaarzina valsts valodu , besii priekshnieks kas ir lielaakais dornis kaadu esmu redzeejis ...
besii ka daudzi cilveeki paliek stuulbaaki un stuulbaaki ( vai es gudraaks vnk XD )
-6
Vakar gadijas notikums par kuru es domaju ka tas ir tikai legendas lidz sim :D
Braucu ar pedejo busu no kurzemes puses kur cela 3.5 stundas japavada.
Biju atsledzies pamodos no pretigiem ritmiem.
Skatos prieksa nosedies pablonds ismatains dzekins uz gadiem 20.
Klausas savu mobilo ar mazajam austinam bet tada skaluma ka tu vari izskirt vardus sezot nakosaja rinda aiz vina.
Repertuars bija no drausmigiem tuciniekiem crazy frog lidz krievu repam.
Pec stundas kad nervi jau bija riktigi pacakereti un es parkaitinats.
Piecelos un gribeju prasit lai nogriez klusak to suda muziku.
Uz jautajumu latviski dzeks nereageja turpinaju krieviski bet vai nu vins bija iegrimis parak dzili sava tucinieku transa bet nekadas reakcijas.
Gribejas jau izvilkt gazes pistoli ielikt aptveri ieladet patronu un ar sadu argumentu uzdot jautajumu bet nomierinajos jo pedejais autobuss un svesa vieta konfliktus taisit nebija gudri.
Centos paciest vina muziku drankigi ka vieniga dziesma mana telefona bija romper stomber traks :/
+5
jeb citiem vārdiem sakot, tu samīzies.
+2
principā, ir daudz lietas, kas izraisa īslaicīgu nepatiku, bet noskurinos un viss oki. Bet ir viena lieta, kas toč besī: braucot iekšā Rīgā no Juglas puses - uz katras mājas stāv huiņa "SOAD"... nu wat a fak ? es to nesaprotu, kur ir prikols vai ideja ? Tas toč besī... vēē
0
debiilie amerikaanju mormonji kas staigaa rinkjii ar savaam tizlajaam graamateleem ...
^ vo, vo - tie man arī nenormāli besī. un musulmāņi arī ir atsaldeņi.
+4
besī politkorektums. tas ir toāls rektums.
+5
To SOAD figņu arī jau sen pamanīju. Ideja laikam bijusi aprakstīt visas rajona mājas ar šo abreviatūru. Kādu tad tur dziļu ideju jāmeklē, vai ta xyū, kas ar uz gandrīz visām mājām atrodams, sevī nes kādu dziļu domu? :D

P.S. Man patika aņuks par šo tēmu, pagājšnedēļ Dienā bija kaut kur:

Ja uz māju sienām un sētām sāk parādīties uzraksti "Penis", tas nozīmē, ka krīze tikusi arī līdz inteliģencei.
0
:D
+1
nu ja soad = xyu, tad viss skaidrs :D:D
+2
Besī pārauguši puikas, kas staipot savus mazos krāniņus agresīvi uzbrūk visiem, kas domā citādāk kā viņi.
+1
khe, khe, nu ko, gaidām abu kungu, kuru virzienā šis nepārprotami tēmēts, atbildes :) Sen nav tāds interesants foruma kariņš te bijis :)

*iekārtojas ērtāk un atkorķē alu*
+1
^^ A kā tu zini viņu krāniņu izmērus ?

Izbesīja šodien darbs, bļa. Jāiet laikam dzert.
+1
Vot es ar domāju, ka jāsaka visiem F.O.A.D. un jāiedzer kāds alus.
+2
Viss ir relatīvs, tāpat kā krāniņi. Un kādam vienmēr būs par maz :D
+7
Besī vecenes, kurām nekā cita galvā nav kā tikai vīriešu dzimumorgāni.
+2
Eu, paga, negalē vēl viens otru tagadīt nost, pataupās gaidāmajām 8. marta diskusijām :D
+1
Besī, nah, ka rīt nav uz darbu jāiet, jo nav ko darīt. Sukas, par ko es maizi pirkšu!

Un vēl besī, ka bārda neaug, es gribu būt mužiks. A to tantes man cigretes negrib tirgot.

Un visi klausamies: Grupa - Besis
+1
saēdos kautkādus debīlus pelmeņus
kuri tagad nāk atpakaļ :(
un man ar bārda neaug :(

+2
Es gan priecātos ja tā suka neaugtu. Besī viņu dzīt un besī kad rugāji kaklu kņudina.
+9
Vecene, kurai galvā ir vīrieša dzimumorgāns, saucas par blovdžobijsti.
+8
man atkal ta barda skidri aug, kad bik ataudze izkatas ka noaudzis seklinieks.
+1
bļe, es arī bārdu gribu!
+1
nu taks pameginiet ar zoss sudiem sasmeret tas vietas kur gribas bardu
+1
Man besī izgl. sistēma. Vot nahujam fiziķiem/ķīmiķiem/biol... jāzina, kā analizēt dzeju un izprast liriskā ES pārdzīvojumu.. god damn it..
0
Izskaņai "-obijste" ir kāds sakars ar Bobiju?
0
Ne man spriest, vai starp Bobiju ir blovdžobu ir kāds sakars ;)

Vispār ''j'' tur kreisi iedrukājās.
+3
Piekrītu BladeOfDarkness, nah to bārzdu. Vienreiz gribēju būt stilīgs un ataudzēju 10 cm, bet tad piegriezās, ka 4x dienā jāmazgā, citādi neparko nevar būt drošs, ka tur kāds makarons nava aizķēries.
+3
Nez, man arī ir 10 cm, un nav nemaz tik traki, pieron tak uzmanīgāk ēst. Pāraugušas ūsas ir besīgāks pasākums, jo tās nu nekādi nevar zupā neiemērkt.

Da i kā nodzenu bārdu, tā cilvēki mani vairs nepazīst... es pats tai skaitā.
+8
Kad biš atlaiž bārdeli un tad nodzen, ui, tāds ierēciens. Skaties uz sev spougulī un liekās tāds susītis, uķi puķi...
-7
Mjā, skatās uz sevi spogulī un uķi puķi - masturbē, vai?
+2
^nebija smiekligi
ja tev nav bardas tev to nesaprast :D
-6
man ka agrakam regularam bardas un usu audzetajam interesanti bija est cukurvati.
Kad ir barda mazak piekasas visadi urleni jo doma ka tev 30 gadi.
Kad ir barda nevar sist kanti jaunam meitenem jo vinas doma ka esi vecs pedofils.
Iznemums protams ir meitenes kam sie vecie pedofili itin labi patik.
Skupstoties ir patikamak ja ir barda jo tad nav jauztraucas par perfektu skuvumu.
Personigi ir tik atra bardas regeneracija ka pec 6 stundam vina ir ataugusi tik gara ka var saskrapet seju otram cilvekam.
Tagad japadoma ka festos var braukt svaigi skuvies un zinat ka nesavainosi otru cilveku.
-1
vispar cik atceros sievietes tikai masturbe, veci onane, vai ne ta?
so, laikam tu pec sevim spried heresy?tas nav uzbrauciens :)
0
"Kad ir barda nevar sist kanti jaunam meitenem jo vinas doma ka esi vecs pedofils. Skupstoties ir patikamak ja ir barda jo tad nav jauztraucas par perfektu skuvumu."

Šitik īblīgi vēl neviens nekad nav pateicis, psc vienkārši! Klau, meitenei, kuru tu skūpsti noteikti nav patīkami, jo viņai tava bārda skrāpē seju un sekundārais efekts, ka tu ar savu bārdu izsties pēc mērkaķa. Aizej noskūpsti bārdainu onku un tad iestāsti te visiem, ka tev bija patīkami. Nehuja vecenei nav patīkami, ja tev ir bārda!

Un kas vispār ir/nav perfekts skuvums??! Tu normālu skuvekli nopērc un būs perfekts skuvums.

Vajag drusku padomāt pirms iet sist kanti. Saprotams, ka tev ir patīkami tas, ka tev ir izaudzēts milzīgs egļu mežs uz sejas, ka tev ir stilīga ādas jaka un t-krekls ar AC/DC, un trū metāliska frizūra, bet padomā, kā ir tam otram cilvēkam.

Vispār man tāds iespaids rodas, ka tu vispār neko nezini. Tu te kaut ko gudri dirs, ko esi salasījies par nacionālistiem, bet tu taču nezini pavisam vienkāršas/fundamentāla... lietas, ko cilvēki iemācās padsmit gadu vecumā!! Skolu tā arī nepabeidzi?
+1
patiesību sakot, man pēc dažiem komentāriem bobija paliek tā nopietni, nopietni žēl.
+2
bārdas reģenerācija ^^
+1
Kāds vēl mēģina izglītot Bobiju ? OMFG !
+1
mēģināts nav zaudēts...
+2
1. www.keepcontrol.eu/?lang=lv

2. www.youtube.com/watch?v=c1wT5yfNo8U...

Nebesī, bet tieši tas, kas vajadzīgs negatīvās enerģijas novirzīšanai. Just. Keep breathing. Omm
+1
Forši. Tāpat kā Krievija, arī Latvija jau tāda iespēju zeme, ka šitādi videorullīši neapšaubāmi pacilā garastāvokli, un bezmaz vai liek atstāt savu nožēlojamo patērētāja miesu, lai uz gara spārniem trauktos pretī gaišajām tālēm... Bet lai nu kā, prieks, ka Nefolks atkal iegriežas te pasportot.
+1
Besī, ka pēc vakardienas konča (Kreator) ausis džinkst un matus nevar izķemmēt :D
0
Mazgāt neesi mēģinājis ? Ļaudis melš ka palīdzot.
+2
Mazais2, nu tu ar te pilnīgu huiņu gvelz.

"Klau, meitenei, kuru tu skūpsti noteikti nav patīkami, jo viņai tava bārda skrāpē seju"

Bārda neko nekur neskrāpē. Rugāji, protams, ir cits stāsts.
0
Neuztver to tik personiski, man nekas nav pret onkām ar bārdu :)

Tas jau bija vairāk domāts cilvēkiem, kas sevi nekopj, aizbildinoties, ka tas ir labi.
0
Es jau neuztveru personiski, tikai norādu uz to, ka bārda, kas ir garāka par dažiem milimetriem, neskrāpē vairāk par kūsi.
0
zinu, zinu... es tikai ievirzu diskusiju citur, lai mazāk to negatīvo izpausmju, savādāk jau pašam piegriežās :)
0
Es jau neko, man tik palika interesanti, kā ta jūs to tik labi zināt par to skrāpēšanu, kungi?
0
Sievietes mēdz runāt...
+1
Njā, var būt, ka varētu jau arī viņām ticēt, ja ņem vērā, ka sievietes galu galā bija tās, kuras izgudroja ūsas: www.clickhere.gr/pictures/images/pic...
0
ble, tas atels tik smiekligs :D
nu pamegini infestus pabraukat ar rugajainu vaigu pa draudzenes seju vai pa kadu citu kermena dalu, uzreiz teiks lai aizeij noskujies. bet man istneiba rugaji loti patik sev, tikai zel, ka man vini tadi mazini vel un neasi :D
0
benis aizveera savu nemirst.lv
naaaain :(((
0
Pavisam kaput? kaut kad šonedēļ raudzīju ieiet, nesanāca, nospriedu, ka īslaicīga problēma... :(
0
A kas tas bija ? Tagad uz kautkādu huiņu pāradresē. Ciest nevaru tādas figņas.
+1
besi, ka vakar piemavos nezeligi 7% alinus un sodien miru nost, ta tik bija vien liela agonija, nekad vairs nedzersu 7% daudz.
0
^ dzīves skola, kā smejies...
0
0
:(

Bet nu neko, nekas nav mūžīgs. Ja nav ko teikt, tad labāk klusēt.
0
noteikti dzekam nebija naudas lai uzturetu LV domenu mos
0
priecē ka trumetal gars nevaid miris :)

par Jurku nemīziet puiši!

209.85.229.132/search?q=cache:6NbE...

kas tie pa mīnusiņiem? wtf?
0
This video is not available in your country. Skipped to the next available video. !!!!!!!!!!!
AAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRGG... !!!!!!!!!

WTF IZ DAT ??????????????????????
fuktardisms kkads !
0
Nodega skaņas karte, tādad nekāds metāls un nekādi smieklīgie video. Lūk tas besī.
0
^^ tas arī baigi besī, vismaz būtu melnu ekrānu rādījuši, vai pie meklēšanas tādu huiņu rakstījuši ;(
+2
besī tas, ka aizejot ar suni uz Grīziņkalnu, un pēc tam atnākot mājās, abu kerzu zoles ir piebāztas ar suņu sūdiem. visas un neizbēgami... tas toč besī...
0
Savādi gan, ka tā ... Ņujorkā sods par suņa sūda nesavākšanu ir kādi pārsimt dolāri ...
+1
labi, labi, es jau arī nevācu, nevaru daudz dirst, bet besī vienalga. :D

vēl arī besī, ka gaidot 13. troļļuku no 3. autiņa izveļās divi krievi, abi tādi kuiļi ap 25 (es ar saviem padsmit un divatā ar meiteni) un tad nu šie sāk dirst par skatīšanos virsū (protams nenotikušu) un staf, nu ok, to vēl var pieciest, bet beigās pasaka - čo ti pa ruskij negovori? bļe, ti v rusija živjoš, suka - un tas gan besī. lai gan, ja mēs dzīvotu krievijā, mums droši vien neietu šitik sūdīgi...
0
Sāpe iz darba, vajag izkratīt sirdi :)

Bļa, šodien uzzināju, kā dāņi (pieļauju, ka arī citi iekš ES) izstrādā un uztur ERP sistēmas. Par to, ka tabulā tiks pievienoti 2 lauki tiek paprasītas 2,5 cilvēkDIENAS un viņi vēl nezinot vai līdz 15.datumam paspēs to izdarīt...

Bļa un pēc tam vēl no tiem pašiem dāņiem ir jāklausās, ka Latvijā mēs nemākot efektīvi strādāt...

Tiešām, mums vēl ir jāmācās un jāmācās...

0
2,5 cilvēkdienas = 20h x 50Eur = ?
0
da ko tu sūdzies, tā ir visur! Dāņi, Franči vai citi geji!

tie kuriem ir piķis un dod darbu vienmēr sūdzās, ka nekas nekad nav labi! sūdainie bosi un bosu bosi! visus uzspraust uz koka un uzsildīt ugunskurā kā maršmelous končas!
0
cik tieši 1 cilvēkstunda viņiem ir nezinu, bet noteikti, ne 20 un ne 30 ls...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
DestructerOfNewb
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas