Vot šitas ir piz$&c!
+1
Drīz jau sāks pāroties bērnudārzā. :))
www.mango.lv/zinas/kur/pasaule/a...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
"Alfijs atzinis, ka viņa regulārie ienākumi ir tikai 10 mārciņu lieli - tā ir nauda, ko katru nedēļu viņam izsniedz vecāki" :D :D :D
+4
Sencis ar jau labais vaislenieks ...
+3
Puika būs savā vecajā atsities :)
+1
Eu, mož Bobijs slēpjas zem segvārda Alfijs?
0
kur var šitik stulbi bērni rasties... vot iedomājies, tev ir 13 un tev ir jau ir pa sīkajam?! Ne pašam vairs normāla dzīve(kur nu vēl nākotne), ne priekštečiem, ne pēctečiem. PSC!
0
nē, nu sencis vēl labāks. Es šitādas britu ģimenītes esmu sastapis, kur padsmit bērnu un ģimenes ienākumi ir pa tūkstotim mēnesī. Trīs bērnus jau ir grūti uzaudzināt, tad es varu iedomāties, cik daudz laika vecāki atvēl deviņiem bērniem! Nē, nu prātam taču jābūt pirms taisīt tos sīkos, jo galu galā ir taču dažādi vienkāršas metodes, kā panākt, lai tie mazie tik viegli nedzimtu!
+1
Tu neko nesaproti, ja konveijers palaists, tad jau lieta aiziet - vecākie sīči gana mazākos. Pabalsti ar nāk griezdamies (pēc otrā laikam tie pieaug). Uz prežiem ar ietaupījums sanāk :D
0
taa iet, ka skolaa neredz izgliitojoshaas filmas ;]
+1
Haha, un sencis, deviņu (kā minimums) bērnu tēvs, šim vēl mācīs par izsargāšanos :D
+2
Stāstīs, kā nevajag izsargāties. :)
+7
daspēlējās dakterīšus :D :D :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas