SIA Radikal 1. singls
+3
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
spēcīgs gabals |m|
0
Kvalitatīvi un ar vērienu!!!! Gaidu jaunas dziesmas no viņiem.
0
Var ar pamatotām cerībām gaidīt albumu. Ierakstā izklausās ne sliktāk kā dzīvajā.
+1
Instrumentālā daļa uz 10, un tādus gadījumus mūsu smagajā muzīkā var uz pirkstiem saskaitīt - i enerģija ir, i kvalitāte. Vokāli/vēstošā puse gan tāda, nekāda. Neko īpaši neizsakoša; pardon par atklātību.
0
jaa nu ko lai saka - metla ar latvieshu textiem :D
-4
ir ok, bet angliski būtu labāk. latviski kaut kā ne tā skan
0
nu ta tiri normals
+3
respekts, ka latviski.
bet kopumā - nasing spešal. apgreidoti līvi, vien vokāla spēku (?) pagaidām nejūt
+4
Chaos, šodien, plkst. 17:27
ir ok, bet angliski būtu labāk. latviski kaut kā ne tā skan

Ne jau latviešu valodā tā problēma, bet tajā, ka teksts nav īsti saskaņots ar mūziku. Papildu disharmoniju vēl piešķir tas, ka nav atskaņu, jo tās padara tekstu vieglāk uztveramu un spēcīgāku. Huskvarn mūzika tam ir labs piemērs..
-1
Tas ka latviesu teksti ir tas tiesi pozitivi.
0
SIA Radikal pavisam noteikti viena no mīļākajām latviešu grupām. Un man vokāls patīk - neorģināls, bet vismaz labs muzikālā ziņā.
+3
Kopumā labi, bet es, tomēr, esmu vīlies. Dikti prasās stiprāku vokālu. Jo, ja jau muzikāli ir sanācis visai labs viskijs, tad nevajag to atšķaidīt ar kokakolaslait vokālu.
0
^Slikts salīdzinājums. Labu viskiju šķaidīt vispār nevajag, ja nu vienīgi ūdeni biš piešaut klāt. Tad kā sanāk - vokālu vispār nevajag? Nē nu, protams, ir arī tādi gadījumi, bet tā nav bieža parādība.

Es nez, nav jau ne vainas tam vokālam. Arī teksti latviski nav tie sliktākie. Par to, ka skan kā Metla latviski - tak lōģiski, ja ņem vērā, ka puse no grupas ir Relicseed džeki, kas paši stipri pēc Metaļohas izklausās, plus vokālists Metallicas vietējā fanu kluba priekšnieks :)
0
Normāls Thrash vokāls. Belladonnu meklējiet citos stilos.
0
Kaut kas ļoti nepieciešams tas ir šobrīd. ļoti nepieciešams...
0
man gan nevis Metalliku atgādina, bet tā skaņa vairāk uz Pantēru velk
-2
ir labi.
kas jauns un kvalitatīvs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas