TROO SIKK WIGGER GORESLAM, YO!
0
www.myspace.com/newyorkment...

Bļe, es gar zemi :D Recenzijas arī spārda :DDD blogs.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

P.S. Tas "muzons" man nez kāpēc ļoti asociējas ar kādu vietējo ansambli....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Labaiss! Sim labs bungu ritms un gitaaras arii iespaarda ...garastaavoklis pat uzlabojaas !
0
līdzība ir nenoliedzma :D
0
Niggu grainds ? Končos noteikti zelta ķēdes krata un kpiekakātās bikses ;) Hm, man ar kautko no vietējiem atgādina, tik nevaru atcerēties kuru. Laikam neesmu dzirdējis.
+1
Kā tad var atgādināt kaut kādu "kuru", ja tas "kurš" nemaz nav dzirdēts?
0
Goreslut?
0
BoD, nevis niggu, bet wiggu. en.wikipedia.org/wiki/Wigger...

Bet runa jau te nav tik daudz par muzonu.
0
eu, sitais muzons man vissvairak patikas, kartigs cuga cuga. visas si veida grupas sava veida ir loti lidzigas, bet vienalga iesparda.
+2
Ak vai.
+2
Piesaucot vārda brīvību, teikšu, ka riktīgs crap :D
+1
Goreslut? Tu ko...
+1
+2
ha ha.. YO THESE B THA SICKAZZ MOFOS THAT U AND UR POSER UNBRUTAL CREWS BEST NOT BE STEPPIN 2 FOOL!!!!!!!!

UNBRUTAL, psc...
+2
Njā, skatos, ka žanra cienītājiem ironijas moments ar lielu blīkšķi paskrēja garām... :D

INTOOMBED - LEFT HAND PATH

SUM NIGGAH TOLD ME DIS WUZ SUM KILLAH DETH METIL, BUT WUT DA FUKK??????????????????????... DIS SOUNDZZ LIEK BLAK METAL OR SUM FAGGOT HIPPIE BLACK SABAT SHIT!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO FUKKIN SLAMZZ, NO GUTTURAL VOKILLZ, NO SIKK LYRIXXX, N' NO BREAKDOWNZZ???? HOW IZ IT DETH METIL WITOUT BREAKDOWNZZZ???? SKIP DIS SHITT N' LIZEN TO WAKING THE CADAVAH INSTEAD, DATZ REAL SIKK FUKKIN' DETH METIL!!! FUKK DIS PUSSAY FAGGOT WEAK BLACK METIL SHIT!!!!!!!!! SUPORT DA REAL SEEN N' LIZEN TO OUR ILL BREAKDOWNZ N' GUTTURALGORECTOMY-GRAVITY-... FROM DA SIKKPITT!!!!!!!!!!!!!!!!!
+2
Man jau garām nepaskrēja ;)

Un tas ka esmu kādu bandu klausījies, nenozīmē ka esmu to dzirdējis :D
0
aa nu ja es tocna neiebraucu prikola, bet tagad skiet ka tomer sapratu :D
0
DETH METIL
lol
+1
reklaamas 38746 reizes vairaak nekaa muuzikas hmmm....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas