Metalocalypse
0
Čau!
Nezinu, cik populāra LV ir Metalocalypse, bet...
Karoč, Metalocalypse ir baigi forša multene-seriāls par death metal grupu Dethklok.

In the series, Dethklok is a band which enjoys a popularity level unheard of in reality, ranking as the seventh largest economy on Earth by the second season. Their popularity is such that impressionable fans will do anything their songs tell them to, even if it means death, which is usually the case. If Dethklok endorses a product or service, it quickly drives every competitor out of business. Organizations worldwide, ranging from governments to businesses, go out of their way to avoid hindering Dethklok, to the point that they are allowed to act as their own police force and can get away with any crime imaginable with virtually no repercussions.

Dethklok tends to cause disaster wherever they travel, and anything remotely associated with them likewise tends to attract civil unrest simply by existing.

FAN VIDEO:
www.youtube.com/watch?v=FMRzEw1ErT0...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cau, izkatas, ka esi tiko pamodies.
par multeni: ka kura serija patik, daudzas ir vienkarsi garlaicigas un neinteresantas, bet ta dazreiz paskatities var, a un zel ka baigi isas.
0
saprotu, ka Latvijaa par vienu fanu vairaak.
0
ojā! ar nepacietību gaidu 3. sezonu
+1
Divas pirmās noskatījos un neatradu nekā interesanta - Simpsonos vai D-Parkā kādu izzviedz, ir kāda tēma, bet te nav nekā. Kautkāds garlaicīgs tupums. Turklāt šubos vai to īsti par Death Metal var saukt
0
Divas pirmās sērijas
0
piekrītu BOD
+1
viss jau muļķikā būtu daudz maz kruta, bet mani ne pārāk sajūsmina fakts, ka metālisti vairāk vai mazāk pataisīti par pilnīgiem idiotiem (jo tie 5 vīri savā ziņā tomēr reprezentē metālistu sabiedrību). Family Guy kudiš reizes krutāks.

Sevišķi mazais Stīvijs, bija sērija, kur viņš spēlējās ar savu lelli un vienā brīdī konstatē: ak Dievs es drāžu cūku, glužī kā mans tēvs...

jā viņš ienīst savu muteri :D:D:D
0
nu pirmās 2vas sezonas noskatijos
šis un tas interesants tur ir
bet visi simpsoni, futuramas un family guy smieklīgākas un interesantākas.
tākā nu šaubos vai noslogošu sevi ar tršās sezonas vilkšanu
0
Kā paradība jau foršs seriāls, bet es tomēr vairāk jūsmoju par Dienvidparku.Kaut kā šitam visam pamatīgi trūkst sižeta.
+3
mhmhm... Kārtmens >:)
+1
ew tach tuuliit saaks raadiit 13. sezonu
"will premiere on March 11th 2009"
naaais
0
bla, vel visa 12 nav sakačājusies.
0
es kā reiz pagaišnedēļ novilku 11 un 12. Dienvidparku.

1.sērijā jau varēja nozviegties, kad Kārtmens pa nakti fočēja sevi ar tā Battersa krānu mutē, un ņirgājās, ka tipa Butters ir gejs:D
0
:D Kā aņukā par bocmani un kapteini :D
0
+4
Izkāpjot uz Mēness amīši domāja tāpat ... līdz atrada pāris sasistu vodkas pudeļu un pusisdzeru Žiguļovskaja kasti ...
+3
nu... ja kāds tur tiešām būtu izkāpis, tad arī varētu atrast un domāt
0
Kā at ar tiem spogulīšiem, ko izmanto attāluma mērīšanai līdz mēnesim? Tur atstāja plātnes, kas atstarojot no zemes sūtītos lāzera starus tika izmantotas, lai atklātu, ka mēness no mums attālinās t.i. noteiktu attālumu līdz nēnesim precīzi.
+1
tad Tu jau Heresy noteikti esi redzējusi tās plātnītes un tos gaismas starus, ko tās atstaro ? Es arī vakar redzēju grandiozu reklāmu, kurā tautas partija aicina stāties viņu rindās, un ?
+1
Drīzāk, tad jau pati ir redzējusi uzstādīšanas procesu. Vai kāda zonde, kas ir pietiekami advancēta lai dotos izplatījumā, nevar to spogulīti nomest?
0
Atstarotājus pavisam noteikti varēja nogādāt arī mašīnas. Tomēr par to, vai amīši bija vai nebija uz mēness, īstas skaidrības nav. Kamēr neviens neaizbrauks vēlreiz, tikmēr var uzskatīt, ka nav pārliecinošu pierādījumu, ka bija. Bišķi dīvaini jau ir, ka 40 gadus atpakaļ varēja aš trīzreiz aizbraukt un izkāpt uz Mēnesss, a tagad nevar.
+1
Inflācija ... Turklāt, ko tur īsti darīt, ja jau iepriekšējā reizē paraugus paņēma, karogu iesprauda.
+2
bija taks dokumentala filma, par to ka amerikani nekur nemaz nav bijusi u.t.t, ja ta ir patiesiba, tad krievi bija pirmo reizi, bet es pats nemaz nezinu un isteniba pajat, par to kuram garaks kranins un kurs ir bijis pirmais.
+2
Minhauzens bija agrāk :)
0
Ja es neko nejaucu, krievi vispār oficiāli neskaitās bijuši.
0
Gagarins jau ar kosmosā nelidoja ..
+1
Jautri palasīt šo tēmu no sākuma līdz galam... Bija par multeni, kļuva par kosmosu!
-4
tāpēc, ka Tu visu sabojāji.
+1
Ko es? :@ Atkal ar heresy sajauci?
+3
tagad tu toč Malējam visu sabojāji
0
ko var darit ,ka jums tadi gandriz vienadi niki :(
+1
Vells un es visu šo laiku domāju, ka ir tikai viena henesy vai heresy, nebiju pamanījis.. :D Johaidī.
0
ko tur jaukt, jāatcerās par konjaku
+1
Nepalīdzēs - viņas tak abas ir alkohols :D
0
Noskatījos visu pirmo sezonu un zajobs palika kačāt otru... :p
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Bibo
pincītis
kudars
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas