Pavasara prieciņi
+4
nu ko ... ārā smird pēc pavasara ^_^

nevaru sagaidīt, kad vares atkal aiziet uz Kronvalda parku, pie smirdīga dīķa pasēdet, barot slinkās (neaizlidojušās) piiles un iepist kādu alēnu...

Kāds būs Tavs pirmais pavasara prieciņš? @_@

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Njā, ideja nav slikta Kronvaldnieka penšu aplī ietest kādu aliņu ar čomiem un atcerēties par šuces laikiem kad zāle bija zaļāka, krīze tālāka un mentiem pie kājas par pifci bija
+2
mhm bija tadi laiki ... sanak ccomi visi zviedz.. piereec pilnu kronvalda parku... met botas dīķi... ehh... :)

Da arii geju mazāk bija ielās :D
0
uz šito gribētos aiziet - > UK Deathfest: Origin + Akercocke + The Rotted + Desecration + Benediction + Dam - Leeds University Union 3rd ( www.live4metal.com/tournews.htm... ).

Origin ir spēcīga brigāde no US... to ir vērts redzēt.
0
Nu mazais uzreiz saac ar festiem? :D
ta jau ar jaiemet vel viens karteejais n-tais links uz Brutal assault un visi mirst! m/ :D

nee nu tas kas ir Origin to zin visi m/

Eu Mazais666, pačeko mysapcā zini ko? - šitādu blici FLESHGOD m/
0
pilnais nosaukums FLESHGOD APOCALYPSE m/
0
nu bā, a ko tu gaidīji? ka es ierakstīšu, kā paņemšu draudzeni priekšā uz pavasari? :D labi, man jāskrien, vēlāk iečolēšu to bandu.

Tas fests notiek manā universitātē - tur tā sāls. 10 min no mājām, ja es nepaņemtu apmaiņas programmu uz āziju, bļe :D
0
nu es ne tikai njemu draudzeni pavasarii priekšā-iekšā-ārā :D
tas pie dirsas kur!

galvenais metāls! m/
+2
ņemt draudzeni ārā... no...kurienes ? >:)>:)
+2
Aizbraukās uz fazendu & aliņu iemalkojot, nosvilinās pērno kūlu. Tas būs cool!
0
man patīk Origin - finite klipā 12 sekunde . . .
0
tā sekunde piešķir jēgu dziesmai.
+1
+3
Man pirmais pavasara prieciņš bija tā paplānāk saģērbjoties, domājot, ka ārā pavasaris. A huļi - auksti bija beigās :D un brīvdabas sexa sezona jau arī atklāta...
+2
Bļin, kurš trakais jau sniegā ņemas?
+3
vēl sniegā... :D
+2
pēc diviem gadiem bezizskaidrojuma galvas un acu sāpju, kuriem visu laiku tika meklēts pārsvarā psihisks pamats, jo visādas iespējamās dārgi maksājošās pārbaudes man jau bija tikušas veiktas, man beidzot parādījās ārsts, kurš vienkārši pateica, ka man ir konjunktivīts (acs iekaisums, pārgājis hroniskā formā, no kura sāp arī galva). kas nozīmē, ka to var ārstēt un, ka man visu laiku būs jāpilina visādi pilieniņi. tas ir prieciņš. jo - pēc diviem gadiem mocību, ir parādījusies kaut kāda cerība, ka es tomēr vēl kaut kad varēšu normāli redzēt un staigāt bez sāpēm, kas ir tikai tādēļ, ka man drauga draugs, kā izrādījās, ir acu ārsts.
-2
bļin, pēdējā laikā nav klausīts nekas tāds, kas būtu tik sūdīgs kā Origin. klips vispār atsaldēts. a par pavasari - poh.
-6
E. - tu esi skins? ja jā - tad Tev patīk būt gejam?
+3
Origin itkā neslikti ģitāronānisti, bet uz kopējā fona ne ar ko īpašu neizceļas. Advancēts troksnis.
0
es vairāk uz šito tendēts:

www.youtube.com/watch?v=FPoIQ02ptsI...
+1
E. - tu esi skins? ja jā - tad Tev patīk būt gejam?

^ LOLOLOLOLOL nindzja, nepazīsti to onkuli bildē? :D
+2
tagad, starp citu, viņam ir bārda, kā rūķim.
0
nu kaut kāds Burzums jau i :D

0
E., šodien, plkst. 15:03
E. - tu esi skins? ja jā - tad Tev patīk būt gejam?

^ LOLOLOLOLOL nindzja, nepazīsti to onkuli bildē? :D

muahahahahahahahahahahahah... :D:D:D:D:D Nu jūs čaļi gan dodat vaļā :D:D:D:D
0
vizla nav nekāds skins, to es toč zinu!!
+1
Skin or be doomed
0
"un tagad grupa fr**** jums nospēlēs mūsu drūmo gabalu par skinu pašnāvībām" D:
-2
dzelzsgriezejs ir skins ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas