kads zina kadu folk galas grupu
0
nu ir radusies doma uztaisit grupu kas dzied tautas dziesmas un spele galu nu kaut ko lidzigu cannibal corpse
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tryfing tjip...hehe...nju tad taisi savu grupu
0
SANCTIMONY kasetē "When the Sun was god" bija divas tautasdziesmas smagā apdarē: "Karavīri bēdājās" un "Kas tie tādi, kas dziedāja". Pirmā bij instrumentāls gabals, otrajā visnotaļ smuki dziedāja Rasa. Arī pārējo dziesmu tematika vilka uz senatnīgām lietām (kautvai "Castle mound" piem.)
0
Juu, kapeec ne? Es folku par simts procentiem atbalstu. Un smagajaa vispaar baigi interesanti! Es tikai nezinu vai death ir labaakais krustojums. Bet ja tas padodas vislabaak tad jau good luck!
0
nu vairak uz galas pusi ir doma taisit ja vispar ko taisisu
0
gaļu vajag mācēt spēlēt... jūs domājat veidot "kaut ko lidzigu cannibal corpse" kaut kā neticu, ka jums kaut kas LIIDZIIGS sanāks. :P

0
nu tas ir man vienam ir ta ideja ne jau lidzigu to es panemu ka piemeru bet varetu meginat kad bus pirma dziesma dc++ no Ac/Dc vares novilkt(bet tas bus pec kada laicina jo sobrid nav vaidzigas programas lai vispar kaut ko saktu)
0
Vot tagad padomaa, kas pirmkaart galju padara par galju.
0
metaalu taisa ar dziiviem instrumentiem nevis ar datoru un it seviski jau galju
0
gruuti kautko taadu,
vechi gadiem treneejas uz gichas,
gadiem , ne jau 1-2 gadi bet gadiem, un vel jorpjaam
0
Ko tie dziivie instrumenti eed? Es nepiesienos vaardiem, jo man nav strikja!
0
Riekstu viirs nezin kas ir muuzikas instrumenti ;)
0
taa vinjsh raadaas bet var jau arii ar karoti pa katlu sist un justies ka kruti sanaak
0
dev/nah nekas vairaak
0
nu tas ka spele ar dziviem instrumentiem taisniba bet var jau pameginat kaut ko nebut saveidot uz datora lai paklausitos ka skan un vai ir verts turpinat
0
nu ja ritmu ar datoru aizvieto tik traki nemaz nav urskumug piemeeram
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas