Mastodon - Crack the Skye @myspace
+1
www.myspace.com/mastodon

šeit var noklausīties dziesmas no Mastodon jaunākā albūma Crack the Skye.

pagaidām, jāatzīmē 3 dziesmas - Oblivion, Divinations un Crack the Skye; tās aizķer vairāk par citām. Mastodon daiļrades cienītājiem disks patiks jebkurā gadījumā. enjoy. :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mastodon ir ņivji..enna kruta banda ..gribas tos sukuļus beidzot redzēt ..un anyway, viņi ir to grupu kategorijā, kuras tool ir ņēmuši kā sildītājus ..tām grupelēm ir daudz kas kopīgs .... mūzikas unikalitāte ..neprasiet pēc definīcijas plīz :)
0
albi jau arī var nokačāt :)
0
būs jāpagaršo :)
0
ko par šo albūmu saka, kam mastodon tuva grupa ?
0
šonedēļ to Crack the Skye esmu kādas reizes 10 noklausījies :)
gribas vēl un vēl :)
0
es šamos tikai nesen esmu sācis klausīties, jo visu laiku domāju, ka viņi ir tāds parasts metalkōrs. Bet esmu maldījies, ar katru klausīšanos reizi iepatīkas ar vien vairāk. Muzons tāds diezgan sarežģits un inčīgs.
0
man pašam pieķēra dziesma The Czar, neesmu nekāds lielais Ozija mīļotājs, bet te viņš skan (vai ir sakruķīts) ar muzonu kopā vienkārši lieliski >:)
Mazliet gan nogurdina tik garas dziesmas.
0
bled, šito "perekruto" grupu ta arī nesaprotu. Noklausījos vienu albumu, neatceros kā sauc, 3x reizes, tikai tāpēc, ka tā izslavēti. pilnīgs sūds. Pēc tam nākamie rindā - Deadsoul Tribe skanēja kā dievi.
+1
Labāk Melvins būtu paklausījušies. :(((
+1
nīkuļi
0
pff, sēdēt klusumā, vot tā ir manta. a jūs te mastaddonn, dedtribbblee...
0
albums labs, bet Leviathan ir stipri labaaks. Blood and Thunder nones jumtu vnk nereaali
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas