Galerijas
+14
Būtu ģeldīga štellīte, ja arī trūmetāla lietotāji varētu ielādēt bildes no pasākumiem. Lai nesākas pilnīgs bezpreģels - Mr. Bigijs pirms tam izvērtē un ja ir ok, akceptē.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
Tas tik vēl trūka lai Bigijs akceptē
Būtu tīri ok ja automātiski seksīgi piselīgi tauriņi lidotu
+3
ideja labaa un tehniski jau Bigijs ar vareetu sataisiit, bet taa apstiprinaashanas tiesiibas gan buutu kaadam citam/-iem jaauztic.
+3
"bet taa apstiprinaashanas tiesiibas gan buutu kaadam citam/-iem jaauztic." <--- uzmini nu, kuru "citu" es iedomājos :)
+5
Bobiju? :*
+5
^
mums ir laimīgais uzvarētājs!
jā! :)
+5
Bobijam - хуй на рыло! :))
+4
nū es biju domājis, ka, ja tikai Bigijs acceptēs, tad tas tāpat "pārāk bieži" nenotiks, bet nu vēl kādam varētu piešķirt tās tiesības, lai raitāk tas pasāciens notiktos.

BET TIKAI NE BOBIM!!!!1111one
+1
Eu, Bigij, kaa tad buus ar taam galerijaam?
0
Ja te ko sāks likt, es varētu dauuuuuudz atsūtīt nekur nepublicētas un man vienam pašam tikai esošas bildes...

a to man druagos vai kur citur baigais slinkums tās likt iekšā...
-3
Var jau uzbliezt uz inbox.lv profilu truemetal un paroli iedot tiem kam vairāk bilžu / regulāri končus bildē. Vienoties, ka bilde nedrīkst 1MB pārsniegt. 1000 bildēm vietas būtu. A to Bigijs sāks bļaut, ka baigais trafiks, serveris pārslogojas utt.
+3
besis būs uz to inbox vilkties. labāk lai visas bildes un forums vienu viet. ā jā, vajag arī iespēju tās bildes komentēt
0
Saakumam vismaz ievietot. Domaaju, ka nemaz tik daudz to bilzhu liceeju nebuus, var jau arii ierobezhot bilzhu skaito, ko viens lietotaajs vienaa piegaajienaa var ielikt utt.
+1
nu piegājienus nakts laikā var uztaisīt kaut 124567
+5
^ uzmini vai 3 es speciāli izlaidu vai tas bija sadzīvisks negadījums ? >:)
+1
Kaa zinaams, ar piegaajienu skaitu noteiktaa laika pasmaa, ja nepiecieshams, var ierobezhot :)
0
Negadījums.
+11
Varētu jau. Man šāda ideja ir un vēl pārītis labu, jāpiedzeras tik kādreiz pie kompja...
+9
...jeb, citiem, vārdiem sakot, nuka visi sametas šmigai.
0
dajoš konta nr.
+4
Kur aliņus pārskaitīt ?
0
haha. :D
+3
Bigij, ej dzert! :))
+2
Izskatās, ka Bigijs nedzer...
+2
^krīze
+2
Ūja? Kopš kura laika krīzes negatīvi ietekmē dzeršanu? Alkohola bodes tak tagad veras vaļā uz katra stūra. Man tagad nočņiks vairs nav blakus kvartālā, bet pretī mājai pāri ielai. Un tuvākais LB turpat aiz stūra, a nākamais 100 metri tālāk.
+1
^ tas viss ir pupu mizas, galvenais, lai nočņiks, kurā pēc 22.00 tirgo, būtu tuvu ;)
+1
Galvenais, lai ir par ko pirkt visas tās lietas, naktinieks jau atradīsies vienmēŗ.
+1
krīzes dzeršanu ietekmē vairāk kā pozitīvi.
+1
"Galvenais, lai ir par ko pirkt visas tās lietas, naktinieks jau atradīsies vienmēŗ."

naudas tak ir dahuja
0
Nu, kā ta būs ar tām bildēm? :) Bigijam laikam garais atturības periods uznācis. :))
0
Kad es šodien pārbaudīju, tad galerijā ir bildes no Kilkim Žaibu 2009.
0
Tu pats liki?
0
Nē, Ugga.
0
Nu vo!
+3
Eeee.... tas "rebuild" vēl ilgi vilksies? Es te meklēju nostaļgiskas vecas bildes, bet tm visus tos labumus nāsīs ievilcis!
0
Eu, a kad mūsu paps Bigijs beidzot galerijas sataisīs? :)
+1
Jāsaņemās... :/
Hmm, varētu 5dienas pēcpusdienā kāds ar DPD atsūtīt kasti tērvetnieka (ZAĻO!!!), varētu padirnēt līdz pirmdienai pie kompja un pastīties, kas te lietas labā darāms...
0
Sametamies Bigijam priekš bairīša? :)
+3
^ drīzāk bairītim priekš Bigija..
+2
sametamies tik ļoti, ka pilnīgi viss pie kājas ?
+1
Piemetamies! :)
+1
Avatārus! :)
+2
^ tos gan nē, es redzēju vienu puiku Jelgavā, sataisījies viss kā japānis multenēs: dažāda garuma un krāsu matu šķipsnas, acis uzmālētas, mundieris spīdīgiem cakumiem izrakstīts, jostiņa, krāsaini cimdiņi, ne acu novērst
+2
Avatārus, nevis pokemonus! :D Tiem vienkārši bija zilgani augumi, laikam no aukstuma, kas rodās, kad apkārt pliks vazājies.
0
Tankus !
+1
Sagrieztas kuces kuras slīkst alū!
0
^ brūtal! \m/
+1
bet vispār alus ir jādzer nevis kautkas sagriezts tajā jāslīcina!
0
Dzelzis tikai mēģina parādīt, ka alus ir universāls radījums >:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas