Budistu elle
+2
Jauki ziimeejumi. Labi, ka neesmu budists. :)) Bet bobiju varbuut vareetu uz turieni tomeer nosuutiit. :D
fishki.net/comment.php?id=4962...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Man gan vairāk izskatās, ka tā ir aziātu izpratne par kristiešu elli. Neesmu sevišķi informēts, bet vai tad budismā vispār ir elle kā tāda paredzēta? Viņiem tak tur karma un atdzimšana n' stuff, ne?
Piedevām tur dažos zīmējumos kristiešu priesteri figurē.

A ko tad Bobijs tev tādu nodarījis?
+2
Esot budistiem arii elle, kautkur pavisam nesen lasiiju, tiesa, taa visa padariishana tur stipri savaadaaka, nekaa kristieshiem.
A bobijs - taapat vien, pirmais, kas praataa ienaaca. :)
+3
en.wikipedia.org/wiki/Naraka_...(Buddhism)

Galvenā atšķirība - mocīšana nav bezgalīga, un pēc tās sūta atpakaļ uz šo sauli.
+2
Nuja, tieshi taa - nolauz savu sroku un tad laizh aaraa. :)
+2
forsas bildites.
+3
Spīdzināšana ar bambusu jau baigā topā Austrumāzijā - no rīta nopļauj jaunaudzu, piesien čibuku pie zemes un atstāj. Pa dienu dzinumi izaug cauri.
+1
Zheel, ka pie mums bambusi neaug :)
+4
Toties ir skudrupūžņi ...
-2
0
Tad jau sanāk, ka tā budistu Naraka ir drīzāk šķīstītava, nekā elle.
0
Tieši tā. Bet tas jau tikai kistiešiem, kad cilvēkiem ar limitētu dzīves ilgumu un nenovēršamu tendenci sastrādāt muļķības ir iespējams piespriest neadekvāti lielu un mūžīgi ilgu sodu, pie kam vēl to savā augstisrdībā un žēlastīā dara "dievs", kurš sevi pasludinājis par "visužēlīgu"...

/spit
+1
Zini, pašā Bībelē jau arī ir tikai šķīstītava - to elli ar liesmām un katliem radīja dzejnieki un safantazēja mācītāji. Reāli pēc Bībeles teksta sanāk, ka laika beigās piedod visiem un visu.

Protams, organizētajai baznīcai ērtāk biedēt ar mužīgām liesmām.
0
Atvaino man rupjību, bet iebāz to bībeli....
0
...arii tas tev galu galaa tix piedots. protams kad buusi samaxaajis ar cieshanaam :)
+1
Kā tad citādi, Jahves un Jēziņa pakaļas laizītāji, kā tad citādi...
+5
Sveicināti! Es esmu Džons tā ir Mērija.

Mērija: Mēs vēlētos ielūgt tevi nobučot Henka pakaļu.

Es: Atvainojiet! Par ko Jūs runājat? Kas ir Henks un kāpēc man būtu viņam jābučo pakaļa?

Džons: Ja tu nobučosi Henka pakaļu viņš tev samaksās milijonu dolāru, ja nē viņš tev sados pa purnu.

Es: Vai tas ir kaut kāds tīņu tusiņs?

Džons: Henks ir milijonars-filantrops. Viņs uzcēla šo pilsētu! Viņs te ir saimnieks! Viņs var darīt to ko grib. Bet viņš grib tev iedot milijonu dolāru bet nevar to izdarīt ātrāk kamēr tu nenobučosi viņam pakaļu.

Es: Tas ir stulbums! Es ne......

Merija: Kas tu tāds esi lai šaubtos par Henka varu. Tu ko negribi milijonu dolāru? Vai tiešām tas nav tā vērts lai nobučotu Henka pakaļu?

Es: Varbūt ir vērts, bet ....

Džons: Tad ejam bučot kopā!

Es : Un bieži jūs viņam bučojat pakaļu?

Mērija: O, jā visu laiku!

Es: Un viņš Jums iedeva milijons dolāru?

Džons: Nē mēs saņemsim naudu tikko kā pametīsim pilsētu.

Es: Tad kāpēc Jūs nepametat pilsētu šodien pat?

Mērija: Nedrīkst pamest pilsētu kamēr Henks neatļauj, savādāk viņš tev nedos naudu, bet sados pa purnu.

Es: Bet vai jūs pazīstat kādu kurš ir bučojis Henka pakaļu, pametis pilsētu un saņēmis milijons dolāru?

Džons: Mana māte bučoja Henka pakaļu gadiem. Viņa aizgāja no pilsētas pagājušā gadā. Esmu pārliecinats ka viņa saņēma naudu.

Es :Tu esi ar viņu runājis par to?

Džons: Protams nē. Henks to neatļauj.

Es: Bet kas tev liek domat ka tu saņemsi naudu ja nekad neesi runājis ar tiem kas ir saņēmuši?

Mērija: Bet viņš tev var nedaudz naudas iedot arī tagad, pirms tu aizej no pilsētas. Vari dabut darbā paaugstinājumu, laimēt loterijā, atrast 20 dolārus uz ielas.

Es: Bet kāds tur Henkam sakars?

Džons : Pastāv noteikts sakars.

Es : Atvainojiet, bet tas izklausās galīgi stulbi.

Džons: Bet milijona dēļ ir vērts pamēģināt. Un atceries, ka ja nebučosi viņam pakaļu viņš tev sados pa purnu.

Es : Varbūt ir iespēja satikt Henku un apspriest detaļas?

Mērija: Neviens nevar satikt Henku un neviens nevar ar viņu runāt.

Es: Bet kā tad es viņam nobučošu pakaļu?

Džons: Reizem mēs vienkārši sūtam gaisa buču un domājam par Henka pakaļu, bet reizēm bučojam pakļu Karlam bet viņš nodod tālāk Henkam.

Es: Kādam Karlam? Kas ir Karls?

Merija: Tas ir mūsu draugs. Tieši viņš mūs iemācija bučot Henka pakaļu.

Es: Un jūs viņam noticējāt uz vārda ka Henks apbalvos tos kuri bučos viņa pakaļu?

Džons: Nē ne uz vārda. Dausdz gadus atpakaļ Karls saņēma vēstuli no Henka, kur viss tiek paskaidrots. Re kur ir vēstules kopija paskaties pats.

Džons pasniedza man fotokopiju;

1.Bučojiet Henka pakaļu, un viņs jums iedos milijonu dolāru kad pametīsiet pilsētu.
2.Nelietojiet alkoholu;
3.Sadodiet pa purnu tiem kas jūs nemīl;
4.Ēdiet pareizi;
5.Pats Henks nodiktēja šo vēstuli;
6.Mēness ir no holandes siera;
7.Viss ko saka Henks ir taisnība;
8.Mazgājiet rokas pēc tualetes;
9.Nedzeriet;
10.Neēdiet asas garšvielas;
11.Bučojiet Henka pakaļu jeb viņš sados jums pa purnu;

Es: Tas izskatās, ka ir rakstīts uz Karla papīra?

Mērija: Henkam nav papīra;

Es: Man ir aizdomas, ka ja pārbaudītu, tad tas izrādītos Karla rokraksts;

Džons: Protams. Pats Henks viņam to nodiktēja;

Es: Jūs taču paši teicāt ka neviens nav Henku redzējis;

Mērija: Sen atpakaļ viņš ir runājis ar dažiem cilvekiem;

Es: Ja jau viņš ir filantrops, tad kapēc viņš dod pa purnu cilvekiem kuriem atšķiras uzskati?

Mērija: Tāda ir Henka griba, un Henkam vienmēr ir taisnība;

Es: Kur Jūs to rāvāt?

Mērija: 7 punkts - viss ko saka Henks ir taisnība.

Es: Bet varbut Karlas pats uzrakstija šo vēstuli?

Džons: Bet 5.punkts saka - pats Henks nodiktēja šo vēstuli. Pie tam 2.punkts saka nelietojiet alkoholu, 4. ēdiet pareizi, 7. Mazgājiet rokas pēc tualetes – visi zin, ka tas ir pareizi, tātad arī pārejais ir pareizi.

Es: Bet 9. punkts - nedzeriet nesaskan ar 2.punktu un 6 punkts par mēnesi ir absolūti murgi.

Džons: 9.punkts vienkārši paskaidro 2.punktu. Bet kā tu vari zināt par mēnesi - tu taču nekad tur neesi bijis.

Es: Zinātnieki ir pieradījuši, ka Mēness sastāv no akmens;

Mērija: Bet akmens var izrādīties sakaltis siers;

Es: Nezināšana no kā ir izcēlies akmens nepierāda, ka tas būtu no siera.

Mērija : Zinātnieki var kļūdīties, bet mēs taču zinām, ka Henkam vienmēr taisnība.

Es : Mēs zinam?

Mērija: Protams no 5.punkta.

Es: Tu saki ka Henkam taisnība tāpēc ka tā ir rakstīts vēstulē. Vēstule ir pareiza tāpēc, ka to ir nodiktējis Henks. Henks nodiktēja, tapēc ka tā ir rakstīts vēstulē. Apburtais loks – Henkam ir taisnība tāpēc, ka viņš saka ka viņam ir tasiniba.

Džons: Beidzot tu saprati. Kāds prieks ka kāds sāk atvērt dvēseli un domāt Henkīgi.

Es: Nu labi bet kas tur ar tām garšvielām?

Mērija nosarkst;

Džons: Garšvielas nedrīkst. Tā saka Henks.

Es : Ko ne piparus ne sinepes?

Merija izskatās apjukusi. Džons kliedz: Tā nerunā visas garšvielas ir Henkzaimošana;

Es : Tad jau majonēzi arī nedrīkst?

Mērija aizbāž ausis : Es to nedzirdēju. Ā..Ā..Ā..!

Džons : Tas ir pretīgi. Tikai nolādēti izvirtuļi var to ēst.

Es : Es to ēdu visu laiku un man patīk.

Mērija noģībst. Džons viņu paķer uz rokām un ejot prom kliedz: Ja tikai es būtu zinājis, ka tu esi viens no tiem!!! Es nemaz nebūtu tērējis savu laiku!!! Kad Henks dos tev pa purnu, es skaitot savu naudu skaļi smiešos !!! Es nobučošu Henka pakaļu par tevi noladētais sinepju un majonēzes rijējs.
...
+3
Džons: Bet 5.punkts saka - pats Henks nodiktēja šo vēstuli. Pie tam 2.punkts saka nelietojiet alkoholu, 4. ēdiet pareizi, 7. Mazgājiet rokas pēc tualetes – visi zin, ka tas ir pareizi, tātad arī pārejais ir pareizi.

Es: Bet 9. punkts - nedzeriet nesaskan ar 2.punktu un 6 punkts par mēnesi ir absolūti murgi.

Džons: 9.punkts vienkārši paskaidro 2.punktu. Bet kā tu vari zināt par mēnesi - tu taču nekad tur neesi bijis.

Es: Zinātnieki ir pieradījuši, ka Mēness sastāv no akmens;

Mērija: Bet akmens var izrādīties sakaltis siers;

Es: Nezināšana no kā ir izcēlies akmens nepierāda, ka tas būtu no siera.

Mērija : Zinātnieki var kļūdīties, bet mēs taču zinām, ka Henkam vienmēr taisnība.

Es : Mēs zinam?

Mērija: Protams no 5.punkta.

Es: Tu saki ka Henkam taisnība tāpēc ka tā ir rakstīts vēstulē. Vēstule ir pareiza tāpēc, ka to ir nodiktējis Henks. Henks nodiktēja, tapēc ka tā ir rakstīts vēstulē. Apburtais loks – Henkam ir taisnība tāpēc, ka viņš saka ka viņam ir tasiniba.

Džons: Beidzot tu saprati. Kāds prieks ka kāds sāk atvērt dvēseli un domāt Henkīgi.

Es: Nu labi bet kas tur ar tām garšvielām?

Mērija nosarkst;

Džons: Garšvielas nedrīkst. Tā saka Henks.

Es : Ko ne piparus ne sinepes?

Merija izskatās apjukusi. Džons kliedz: Tā nerunā visas garšvielas ir Henkzaimošana;

Es : Tad jau majonēzi arī nedrīkst?

Mērija aizbāž ausis : Es to nedzirdēju. Ā..Ā..Ā..!

Džons : Tas ir pretīgi. Tikai nolādēti izvirtuļi var to ēst.

Es : Es to ēdu visu laiku un man patīk.

Mērija noģībst. Džons viņu paķer uz rokām un ejot prom kliedz: Ja tikai es būtu zinājis, ka tu esi viens no tiem!!! Es nemaz nebūtu tērējis savu laiku!!! Kad Henks dos tev pa purnu, es skaitot savu naudu skaļi smiešos !!! Es nobučošu Henka pakaļu par tevi noladētais sinepju un majonēzes rijējs.
+1
Deathperado - savu ienaidnieku vajag pazīt.
+1
Es biju pārliecināts, ka šī ir vismaz kāda ceturtā reize, kad Deathperado šo fabulu par Henka pakaļu te postē, bet pēc teksta fragmenta meklētājs tikai vēl vienu tēmu atrada. Tiesa gan, jau tur nefolks sūdzas, ka nav jau pirmo reizi šitas :)
+1
Atkārtošana - zināšanu māte.

Esmu pārliecināts, ka 90% foruma lietotāju meklētāju neizmanto (nemaz nerunājot, vai vispār nojauš par ada eksistenci).

Plus vēl - šis Henkisms ir elegants un vienkāršs uzskates līdzeklis par bībeli un kristietību...
+1
Konstanti iespārda m/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas