R.I.P. Last.fm :(
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tā kā Last.fm radio tik vienu reizi pa dzērumu esmu klausījies, tad tas īpaši nekrata, bet nu tendence skaidra ... Visdrīzāk tie, kas nevar / negrib piķot, vairāk vilks Mp3.
+1
kā parasti - USA, UK, GER bez izmaiņām... ciešam mēs, no banānu republikām, kur jau tā viss ir dirsā...
0
Un tieši nesen tikai sāku to viņu rādžu lietot, labi, ka vēl pārāk nepieradu.
0
pofig
0
nu 3 eiriki pa meenesi neliekas baigi daudz ^^
-5
Bet no Latvijas no eirikus samaksāt var? Tur tā sāls.
+2
pakaļā.
0
Jā, pauti kas pauti
Last FM pārsvarā lietoju kā nr.1 source, lai atrastu līdzīgas grupas tām, kuras jau ir bija zināmas un tīkamas. Bļin, cik no turienes nav suicīdais bleķis un citas labas blices izvilktas savulaik.
0
ojā, suicīdajam bleķim kā reiz last.fm bija labākais atrašanai... tagad atkal nefolkam būs jāzvana... >:((((((((((
0
kaadaa pakaljaa, tak 3 eiro nekas nav. paaris alinji mazaak, iemaksaa kautvai tai pashaa paypalaa (vai nu kaa tur buus jaamaksaa, nezinu) un klausies taalaak.
+1
Last.fm radio pirms laika pārstāju klausīties. Tam bija visai lielas dīvainības dziesmu izvēlē. Nereti kā līdzīgos izpildītājus kādam black metālam atrada death metālu u.tml.
+2
Esmu nodzīvojis, nemaz nezinot, kas ir Last.fm...
0
last.fm izmantoju, tikai statistikai cik ko esmu klausījies. Radio viņiem pilnīgs sūds, katra dziesma savā skaļumā.
+1
^ to vienīgo reizi klausoties ar to ievēroju :( Skaidrs ka katrai dziesmai bijis cits ieraksta līmenis, bet pārkodējot uz viņu formātu jau varēja izlīdzināt.

A tādas huiņas kā Hide IP un starpniekserveri nepalīdz (lai otrā galā uzrādītos kāda UK IP adrese)?
0
ta es kaut ko esmu palaidis garām. kā to kodēšanu jāveic?
0
Chaos, ne jau uz tevi tas attiecas. Dziesmu autori u.c. personas, kas veic uploadošanu uz last.fm serveri, dod savus failus, kas pašā serverī teorētiski tiek apstrādāti pēc last.fm standartiem (teorētiski varētu mainīt bitrate, skaņas līmeni, id3 tegus u.tml.).
Tu saņem jau galarezultātu.
+1
Tak nav starpība kādā valūtā jānorēķinās. Iespēja apiet paliek vienmēr, bet, ja lieto, tad lieto servisu, nevis pisies.
0
Būs jauklausās last.fm ar www.torproject.org/ palīdzibu
+1
domā viņi neiedomāsies nobloķēt proxy serverus?
0
Mani šī ziņa pārāk neuztrauc. Last.fm radio neklausos, tās dažas reizes, kad esmu licis recommendations "staciju", man tika ieteiktas grupas, kuras jau stāv pleilistē, vai arī tādas, kuras ir kaut kur dzirdētas, bet nepatīk. Vēl - nepatika, ka dažas dziesmas mēdz būt klusas, dažas pārāk skaļas. Ja nu gadījumā kādreiz ļoti sagribas kaut ko radioveidīgu, izmantoju Winamp Shoutcast servisu un ir ok.
+1
man ļoti patīk Last.fm..
tāpēc žēl :(
nu nemaksāšu es par to.. ja ņem vērā, ka netā radio netrūkst.
0
Pofigs tas rādio, galvenais lai manu mūziku uzskaita... un tad jau var atrast similar un uzmeklēt MySapeisā, tā arī es visulaiku daru.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas