truemetal vs. vecumdienas
+4
padomājiet, cik kruta būs vecumdienās, kad varēs saviem mazbērniem rādīt savus ierakstus (pirdienus) forumos, stāstīt cik liela kopība ir bobijam un piemīstajam stūrim istabā, kādi strīdi notika, kā beibes, sastopoties ar citu viedokli, sāka klaigāt par maziem krāniņiem. Atcerēties cik litri alus iztemts pie monitora, kā likti plusi/mīnusi >:)
Kur ir tas bobers, šas eju kačalku 13.00, gatavojos strelkai vārtu rūmē... iesākumā ceru, ka pagrūstīsimies ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Malēj, tu man tikko liki aizdomāties par to, kā es saviem bērniem/mazbērniem mācīšu latviešu valodu, un tas nebūs viegli :(
+3
aizliegtais vārds kontekstā, mīnus
0
Tu domā tādā ziņā, ka algu dēļ nebūs skolotāju, kas mācīs vispār jebko ?
+2
Domā, tavās vecumdienās būs tehniski iespējams šito forumu kādam parādīt?
+2
Labāk sāc jau laicīgi drukāt skrīnšotus...
+2
Droši vien mēģinājums aplūkot šo forumu pēc gadiem 20 būs līdzvērtīgs nolasīt 60gadu perfolenti uz tipiska mūsdienu "personālā datora".
+2
gan jau, ka ar Bigiju var sarunāt, ka forums netā neiet, bet lasāms ir saglābāts >:)
domāju, katram būtu interesanti laiku starp pensijas saņemšanām paīsināt ar trūmetālīgām atmiņām >:)
+4
Es gan domāju, ka ir jābūvē piramīdas un zikurāti, kuru iekšējās un ārējās sienas ir jāklāj ar precīziem tekstiem no foruma, kā arī ar youtube klipu grafisku attēlojumu a ļa senā Ēģipte.
+3
un vīzija kā sanīkuši večuki un izstaipītas tantiņas tekalē un lasa, kāds iesmejas, kāds nogānās, kāds uz zemes izber mīnusu čupu, viss kā 2009 - jā :D:D
-4
minusi siinusi hujinusi.. visiem rozaa aanusi...

nu Maļamā Petene .. ja jau lecies uz Bobzillu ... ta jau laikam labi kačalkā iet ko ne? :D

0
EU... Bigij .. a cik gadi ir Trumetalam>/?

vajadzētu takaa kadu jubilejas pasakummu uzrikot ne? kurā ierodas visi truemetal pasažieri ar saviem nickneimiem piesprausitem pie kruts ... dzivee pllapaa...

Uz stage spelee kada banda... Bigis staigaa apkart dala rozes visiem ... kaut kaa taa ... :P
0
/article/1/

20.08.2003
+1
8 gadi jau .. nu jebal...
+1
ai nee.. :D man matematikaa F limenis nebrīnieties :D

6 tad! :D
-6
Ta kurš trakais vēl bērnus grasās taisīt? Tāpāt līdz 2030. gadam būšos slimā pārapdzīvotība.
+1
ne jau pie mums.
+3
Da tev ne to vien iestāstīs, lai tikai tu nosprāgtu pēc iespējas ātrāk, neatstājot nekādas asins līnijas, un atbrīvotu vietu sliktajiem. A mēs, normāli cilvēki, kā reiz cepam jaunos vīriešus, kas sados sliktajiem pa pakaļu.
+2
"Tu domā tādā ziņā, ka algu dēļ nebūs skolotāju, kas mācīs vispār jebko ?" - ārzemēs latviešu valodu nemāca un paraugoties uz ekonomisko stāvokli iekš LV, man domāt, tur nekas labs nespīd pat ar UK diplomu būvniecībā.

Atsaucoties uz to, ko iepriekš uzrakstīju,- es aizdomājos, kurā no 5 valodām runāšu ar saviem sīkajiem, kad tādi būs. Un, protams, ka atteikties no tā, kas es esmu (latvietis) un pāriet vienā no svešvalodām, man neliekas pareizi.

Pašam nav viegli valodu iemācīties, kur nu vēl kādam to iemācīt. Viela pārdomām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas