Par tiem Jaudas ratiem...
-4
es te izgaju cauri nesen ... filmām par mašīnām.. gaidot Fast and furious 4 ...
vel nostījos visas Taxi daļas ...

Varbūt kāds var ietiekt vēl kādu sakarīgu ficeni par vāģiem?

(Gone in 60 secounds ar redzēts ;) )
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+11
''Limuzīns Jāņu nakts krāsā''
+2
:D
jaa varēji vel ieteikt to veco latviešu filmu 'Rallijs'

kur ar žiguļiem notiek spriedze!
+4
Ā, tak vēl bija gabals, kurš tā arī saucās ''Vāģi'' :D
0
+6
+1
"jaa varēji vel ieteikt to veco latviešu filmu 'Rallijs'

kur ar žiguļiem notiek spriedze!"

Beidz, tur jau arī inomarkas bija, viens vai pat divi Porsche 911 pat bija.

Mantamanta bija vācu filma par Opel Manta tjūnētājiem, tīri labi kādreiz patika.
0
Mantamanta tas i filmas nosaukums? :)
0
Varu ieteikt divas nelabas:
Speed Demon - apbrīnojami pārdabiskie spēki izcili lētos un bezgaumīgos specefektos;
Redline - kur bija prāts, kad ņēmos to sūdu skatīties. Nekādas fizikas un sižeta. Vārdsakot - waste of time.
+2
mašīnas + filma nekad nebūs nekas sakarīgs...
0
"Manta, Manta", izrādās, tā filma saucās. www.imdb.com/title/tt0102397/...

vari iemest aci te: www.boxofficemojo.com/genres/chart/?id=ca...
0
Ō jā, Intaram taisnība, "Rallijs" tas bija zvērā gabals.
Vispār par vāģiem varu ieteikt šo:
intv.ru/view/?film_id=5613...
:)))
0
^ Grand Theft Auto
0
A ko ta ''Transporter'' neviens vēl neminēja ?

''Mad Max'' ar bij par mašīnām ;)
+2
death race 2000 labs gabals ar silvestru s. Rēcīgs un braucošs >:)
vislabākā epizode bija, kad silvestrs s. spļāva uz oponenta mašīnu, bet spļāviens izlidoja sāniski apmēram 50 grādu leņķī no parastās taisnās trajektorijas (to momentu kādas reizes 12 tinu atpakaļ) :D:D:D
+2
"Davana vientuļai sievietei" ir tāda LV filma. Tur melns GAZ 24 bija topā :D
+1
Huh... Mad Max 1 un 2
0
Neliels sarakstiņš - tops ar kādam piecdesmit filmām pa šo tēmu.... www.hotrod.com/thehistoryof/hdrp_0...
Tikai jāņem vērā tas, ka topu sastādījuši amīiši, tapēc no sākuma jāpalasa anotācijas....
0
otrais maxis da best.

Vanishing Point arii lieliska filma, ar seksiigu 1970 dodgde challenger.

Duel ir interesanta Spiilberga filma, chalis brauc maajaas un vinjam saak sekot/meegjina novaakt liela, ljauna fuure.
0
ā, vēl takš bij tā filma kur džeks visai ASV dzenās cauri pie sievas, a viņam pakaļ menti un visādi mēģina apturēt, līdz filmas beigās......! ā labs takš ir Smokijs un Bandīts, un bij kādreiz tāda filma (iespējams 80.g.) kur viss sižets balstīts uz smago mašīnu šoferiem, kā tie nēšājas arī pa ASV mazpilsētiņām un nes tās laukā!:)
+2
Krievu ''Daļnoboiščik''.

Un visu auto filmu atofilma ''Blues Brothers''. No sasistajiem poliču autiņiem var debeskrāpi uzcelt (un kādām 4 ''Kobras'' sērijām pietiktu :D).
0
Duālsūkājamā ninja: ja Tev interesē filmas par auto, tad noteikti auto jābūt advancētiem bez maz vai ar mākslīgo intelektu !?
Lūk kur skatāmgabals sērijās ar supermega auto "Knight Rider" ar Dāvid Hasselhoff !!!
+1
un vel - Betmens ar savām sērijām >:)
+1
Jau pieminētais "Duel" ļoti iecepa. Spīlberga pirmā filma, ja nemaldos. Tagad tādas vairs netaisa.
+3
karoč skatijos pa TV šovakar tādu filmu krievu, saucas "ТРАССА" 1978 г. СССР /ЧССР
Tur pa Sibīriju ar samasvaliem riktīgi dragā -40 grādos. Filmā labi industriāli skati, kā tur rok ar ekskavatoriem, ar helikopteriem ceļ lielos metāla augstsprieguma vadu stabus, karoč nav kaut kāds sūds, kā piem popsīgais Death race.
0
Vel jau bija ta filma kura bija padomju gados taisita par bankas masinas aplaupisanu :D
0
Tu domā "Mirāža"? Tipiska gangsterfilma savā būtībā, padomju versija par Boniju un Kliadu, vai arī par Telmu un Luizi, utml. Ar tēmu maz sakara.
0
*Klaidu
*Luīzi
-1
Telma un luize tas jau vairak tad rutinisks lezbo kino :D
0
Nu nē, mirāža tak ir tuksnesī kaut kur, tur vēl kamieļi staigāja, es tak teicu -40 grādi tur...
0
Mans teksts vispār bija atbilde bobijam - acīmredzot tev zināmā ķeksis ieķeksēts :D
0
ā, vel man bērnībā patika, Toms krūzs un Nikola Kodmena (pēc filmas šie dagāja kopā), par Nascar sacensībām, spoži, ātri auto, naiss
"Days Of Thunder"
0
Nu jā, man ķeksis.
-1
multfilma VĀĢI :-DD
Stephen King's filma Christine.Baigi labā šausmenīte.man tīr lab patikās :-)))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas