Equinox
+1
tradu jaunu mantiņu. psc psc... Norvēģu banda Equinox, ar albumu "Labyrinth" (1994). Pirms tam šamie tādi trešīgāki, bet tos vēl neesmu kārtīgi iemanījis, jo uzkāros uz pēdējā. Tas ir vāks! Skan tā, it kā sakrustotu Voivod ar Mr.Bungle.

rapidshare.com/files/145722845/199...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Besīgs vokāls utt. Nebūs īsti pa manam.
0
Šito uzzināju meklējot Crowley grāmatu ar tādu pašu nosaukumu iekš google. Ir ok :)
0
ir tā, ka šitais ne visai paķēra, bet, ja tu saki, ka vecie ir trešīgāki par šo, tad būs jāiečeko. tas vokāls man arī ne visai.
no tādiem drusku dusmīgākiem tehniskiem thrash man baigi labi iet iekšā Coroner

0
Sadus, draugi mīļie, vajag klausīties, ja prasās tehnisku thrash
0
ir smuks, garšīgs, skanīgs.
merci beaucoup
+1
Sadus ir labs, bet Coroner tomēr labāks.
0
neesmu to Coroner dzirdējis, būs jāpačeko
0
pačekoju sadus maispeisā, labs, jānovelk albis, jāpaklausās... tā ar "copy" coroner uz maispeisu >:)
0
Ņihuja, man Sadus tomēr vairāk patīk.
0
vokāls baisi patīk. Vecis prot žūžot pārliecinoši. nu ok, varbūt visa albuma garumā šur tur nedaudz nogurdina sķietama atkārtošanās uzdziedamajās melodijās, bet kopumā saulainai pavasara dienai ideāls muzoniņš. Bez fanka šķaidījuma nebūtu ar tik ļoti pavilcies.
0
Voivod pieminēti vietā. Mūziks pa pirmo! Tāpat kā vokāls. Nesaprotu, kas te dažam besīgs. Ja pavadījums sarežģītāks, prasās pēc vienkāršāka vokāla, visukopā nevar - puiši, par laimi, to ir sapratuši.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas