Mūzikas tops [2007]
0
Atkal jūtūbs, bet poh. Šitas ir riktīgi efektīvs veids, kā dalīties ar mūziku. Ja reizi gadā kāds varētu šitādu rullīti uztaisīt, tad būtu zajebis:

www.youtube.com/watch?v=0YD_clclND0...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es jau nobrīnījos, ieraugot tur Preternatural, bet tad apskatījos, ka ievietojis to ir kāds viestursviesturs...

Gaumes lieta, bet lielākā daļa no tur minētajiem man diezgan vienaldzīgi širpotreba māklslinieki. AMorphis, Watain un Powerwolf man tā pavairāk patīk no tur minētajiem.

P.S. Sentenced - Down? Welcome to 1996 :D
0
Par šitādiem ripulīšiem man labs liekas tas, ka tajās 10 sekundēs tu vari pateikt, vai ir vērts vilkt attiecīgo bandu un klausīties. Manuprāt, daudz labāk nekā redzēt garu listi forumā, - ej nu sazin, vilkt vai nevilkt.
0
Informatīvāk par listi forumā ir, bet no 10 sekundēm gan labu vai lielisku albumu novērtēt nevar. Var vienīgi konstatēt, ka konkrētais variants nepatīk. Galu galā, samērā neliela daļa no albumiem ar paliekošu vērtību iepatīkas uzreiz.
0
Džeks konkrēti Melo Desas / Bleķa purvā iestidzis (pāris Poverīši un Viking Folki lietu nemaina) ... Ja ir tādas pat stilistiskās novirzes, tad varbūt ir kāda jēga ...
0
P.S. Čalis laikam nezināja, ka 2007.gada ''Dawn'' albums ir 1996.gada albuma remasterētā versija ;)
0
Not longer available.
0
10 sekundes nedaudz par maz, bet decadence paspēja iedurties
0
Tagad man tas video aizgāja...hm.
Piekrītu BladeOfDarkness par stilistisko vienveidību.
0
Njā, Decadence tāds labs Arch Enemy klons (runa par šito www.metal-archives.com/band.php?id=20393... , nevis 10 citām Dekadencēm ;). No līdzīgiem vēl poļu banda bija, tik atkal nosaukumu aizmirsu
0
Nedzirdu pārāk daudz melodiju, BOD. Ja arī melo desa, tad diezgan pa-nikna. Jo sūdīgu melodesu ir pilns, šitās vismaz sakarīgas izklausās:

www.youtube.com/watch?v=ETxPLPoohiw...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas