Inkviziicija
+1
Diezgan interesants, ilustreets resurss par "zheelsirdiigaas" kristiigaas bazniicas izdariibaam, ietverta arii graamata «Суды над колдовством» (krieviski):
www.inquisition.pp.ru
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-14
krieviski vairak par uzrakstiem uz maju sienam nelasu.
+13
Jo vairāk par "Хуй" izlasīt neproti.
-17
Piever muti klaunin pratveder :)
+7
Bobij, noķeršu - nebūs labi.
+7
bobiks toč uz kastrāciju uzprasās
-6
da nu i nahuj to draņķu valodu.
+8
Es gan domāju, ka jebkuras valodas prasme nāk tikai par labu.
+6
dēļ principiem nemācīties valodu kura reāli noder?
+3
To sauc par stulbeņa principu ...
+2
Principi noder kā attaisnojums nespējai iemācīties valodu ;)
+5
Labs izteiciens par kādu ceturto daļu Latvijas iedzīvotāju.
+1
sadu principu piekopu pamatskola, bet nu nenak jau par launu zinat to valodu.
+1
Zinaat valodu jau nenoziimee miileet tos salashnjas.
+4
Štirlics tak vāciski prata ;)
0
:D
-7
Werwolf pamegini nokert dabusi gazes pistoles aptveri seja.
par valodu ir ta ka latviesiem manuprat nebutu si valoda jazin jo inteligentie krievi tapatas zin valsts valodu.
Saprotams ja karjera ir planota tada lai brauktu uz krieviju tad cita lieta.
Tomer visuma ir jamacas Anglu japanu vacu francu spanu un varbut kiniesu valoda nevis krievu :)
-6
Werwolf wiltigi esi savu personibu noslepis bus jarok pamatigak :D
Populari niki ir tik izdevigi.
+3
Bobijs sāk no vienkāršas attention whore pārvērsties par "interneta skarbo džeku". Tik garlaicīga kļuvusi tā dzīve, ka jāsāk izklaidēties, pastaigas ārpus dzimtajiem mūriem pārvēršot nemitīgā bēguļošanā ar atgaiņāšanos ar gāzes pistoli :) Nu neko, gaidām; kad, agri vai vēlu, varēsim ierākt par rezultātu.
-5
es nevaru, man ir tāds riebums pret krieviem un arī viņu valodu, tīri dēļ pieredzes, ka nespēju. un, mācīties, skolā, jau es viņu mācos, bet riebjas vienalga.
+1
Oi, joptvaju :)
+3
bobijs varenais raceejs, ahujekj vienk.
+1
Nu, viens no kaujas taktikas elementiem ir iepazīt pretinieku, tas var nozīmēt arī valodu. A kas vainas?
+4
Un es strādāju slimnīcā, lielākā daļa pacientu ir krievi. Darbs man patīk, šad tad gadās arī kāds lādzīgs krievu tautības cilvēks.

Un, kas attiecas uz naidu - mīlestība ir spēcīgāka par naidu. Mūsu senčus cīņās par brīvību nedzina pārsvarā naids pret krieviem, bet gan mīlestība pret savu zemi, pret tautiešiem un ticība brīvībai.

Letiņi jau arī nav mazāki muļķi, pārņēmuši no tā zemākā Krievijas slāņa daudz ko. Īstie indivīdi, kurus vajadzētu ienīst ir tumsoņas, krāpēji un tīrākie egoisti.

Aizrunājos, piedošanu.
0
Tajā ziņā, ka valoda, kura nepatīk, nāk grūtāk,taisnība: es ar franču cīnos diezgan...
Bet nu aiz tīrā tupuma atteikties saprast...Turklāt, ja man nepatīk Purvciema vai Ķengaraga urlas, es nevaru noliegt ne pašu valodu kā instrumentu infas iegūšanai, ne principā krievu kultūras mantojumu...ienīst vajag ideoloģiju, nevis tautu.
-4
F Tauta piemeram krievija pasreiz ir atbildiga pie ta ka vinus vada bijusie cekisti tapec te var pastrideties vai tomer labak neienist tautu kura ir parak dumja lai saceltos vai ari partrauktu sevi barot ar izdomajumiem par savu varonibu citu tautu atbrivosana no fasistiem vai nacistiem.
Nezinu par kadu krievu kultura mantojumu iet runa ?
Vai ari kada jega lasit krieviski ja pie mums parsvara nonak sviestaini fantastikas darbi par to ka krievija nakotne iekaro Baltijas valstis un visu pasauli.
Vai ari varam lasit krievu presi kurai ir nieka 11 000 abonamentu kuras limenis lidzinas vakara zinu tematikai.
Pec 16. marta avizi rotaja milzigs teksts pozor.
Ziniet nav jau tas krievu kulturas ko mums te smelties lai butu jega to valodu macities.
Liela dala sakarigo krievu ir vai nu iemacijusies valsts valodu ka ari integrejusies vai ari emigrejusi uz kadu atistitaku valsti.
Piedevam no idelogijas un citu aspektu viedokla es neienistu krievus personigi ir bijusas 2 meitenes kas ir bijusas ar dzilam saknem no krieviem.
0
Nu, presi par kultūru īsti nenosauksi, ne? Tas, ka Tev par reālo mantojumu nav priekšstata, saistīts ar Tavu nostāju un valodas neprasmi...plus Tu šim jautājumam pieej tikai politiski...
es pazīstu gana daudz tizlu latviešu, vai man atmācīties atpakaļ, lai nezinātu valodu? Cik sūdu sadarīts ar angļu vai vācu? Izdzēst no atmiņas???
Kāds nezin: vai esperantisti jau ir paspējuši paveikt kaut ko tiešām apkaunojošu? Apsveru pāriet uz mākslīgām valodām;) tā būs taisnīgāk...
-2
No nacionala aspekta etniski mes esam latviesi un musu valoda ir latviesu valoda lai ari ko tu man te neteiktu lielais vairums starp mums nav tavi nosauktie tizli latviesi.
No pilsoniska viedokla valsts oficiala un esosa valoda ir latviesu valoda tapec tev ka pilsonei ir pienakums to zinat un iespeju robezas kopt.
Es jau teicu ka prese butiba ir kaka no krieviem domatas te nav nekas tads ko mums latviesiem butu pamacities ja nu vienigi paskatities ka krievu prese ieplust cekistu nauda tad ari baudit tendenciozus rakstus par to cik latviesi ir diskrimenejosi fasisti.
Nevajag jau te ironizet es vienkarsi gribu lai mes beidzot parstajam but uber inteligentie kalpi kas itka lai paraditu ka ir gudraki par krieviem runas ar viniem krieviski un tadejadi trauces apgut integraciju.
-4
Vel ko es tev varu pateikt ja ar mani runa normala atruma ka ari neizmantojot sarezgitus terminus es speju uztvert ka ari atbildet.
Tapec ludzams izbeidz taisit te apvainojumus ka es versos pret krievu kulturu aiz iemesla ka nemaku vai ka man slinkusm macities ktieviski.
0
Hmm, un es vēl domāju, ka zinu savus pienākumus;)
Tas nav apvainojums: lasot presi un ignorējot nopietnākas lietas, pilnīga priekšstata nebūs...Nevis slinkums, bet nostāja.
apsvērums par valodām ir bēdīga patiesība, baidos, ka no ironijas kā tādas esmu izaugusi;)
0
Nu vot tā: man jau horoskopā stāvēja rakstīts "nerunā par daudz, mīnusu dabūsi". Še tev, nepaklausīju...
+1
na tje pļusik
0
Paldies;)
0
:( A par inkvizīciju neviens nerunās?
+2
neaiztiec offtopiku - tas ir svēta lieta.
+3
Bobi, nekaitini mani, es tev to gaazinieci bez smeervielaam leenaam aanaa ievadiishu.
+2
sūdu būšana ... es accidentally boberam ieliku + ... ieshu ka kaarties, jo moraalie pamatiigi tagad :/

P.S. Bobi. Diezvai paspeesi izvilkt gaazeni peec normālas dūre->tava seja procedūras ... un tad sekoja kāja = bobis pwned :D
+1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas