Tērauds meklē basģitāristu!
+2
Sveiciens visiem mūziķiem!

Grupa Tērauds meklē basģitāristu! Paši spēlējam heavy metal/ thrash stilā nu jau kādus 5 gadus. Dažas mūsu dziesmas var paklausīties terauds.draugiem.lv . Mēģinājumi Rīgā.

Ja Tev ir vēlēšanās spēlēt, tad mēs no Tevis sagaidīsim:
1. entuziasmu,
2. vēlmi mācīties,
3. vismaz nelielu pieredzi ar basģitāru (vēlams).

Nāc, izmēģini savus pirkstus un pievienojies mums!

P.S. Ja ir kādi interesējoši jautājumi - atbildēšu
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-4
Tērauds :D:D:D
+3
Kāda vaina Tēraudam? Ja nespēlē powermetālu vai ko citu tikpat mīkstu, tad nosaukums daudz sakarīgāks par dažu labu citu.
+1
Heavy/trash te, heavy/trash tur. Nav oriģināli.

Piedodiet man šo negatīvismu...
+2
Es labāk gribētu redzēt kādu labu power blici LV scēnā parādamies, savādāk mums tikai Distant Light vien i un uzstājas reizi pusgadā...
-1
Es ne par nosaukumu... Nu sorry, neiet man taa banda pie sirds galiigi...
+10
Nosaukums ir ok, būtu forši vienā koncertā iesildītājos Tērauds, bet pēc tam uzstājas Rūsa.
+7
Un noslēdz true Black apvienība BLEĶIS m/
+1
:D
+1
atnāk Aģents Tērauds un visus aizdzen prom, bet punktu visam pieliek Korrozija Metalla - nāve visam metālam:D
+12
Tērauds + Rūsa = Korozija Metala? :D:D:D
+2
lai gan varbūt DeMaio varētu stāties pretī korozijai..
+5
werwolf, šodien, plkst. 12:33
Tērauds + Rūsa = Korozija Metala? :D:D:D

Ideālais koncerts :D
0
:D:D:D
+4
Nevienā brīdī diskusijās netiek apspēlēts basģitārista jautājums - tikpat labi Tērauds varētu meklēt saksafonistu, ksilofonistu, akaerdonistu vai vijolnieku...

Ar basu Tērauds būs vēl smagāks, to es varu pilnīgi droši pateikt!
0
Vecīt, te taču ir trūmetāls. :)
0
Es māku spēlēt trīsstūri, bet tas jau nederēs...
0
Donor, gaidu, kad draugos kāds reaģēs ;)
0
Cerams, ka jums pašiem vēl ir entuziasms un vēlme spēlēt, ja grupa pastāv jau 5 gadus un skan tā kā viņa skan. Dažreiz paliek skumji, klausoties un apzinot jaunās, vietējās bandas, nudien..
+1
5 gadi - tas ir līdz ar to, kā pirmo reizi paņēmām instrumentus rokā. Kopš tā laika ir tāls ceļš noiets.
0
nu terauds nav ta sudigaka latvju banda tas toc. vismaz freshblodistus sit pari
-6
Piecus gadus tikai iet pa ceļu un nespēlēt... no kurienes tad esat nākuši?
-3
decapitated, man kaut kaa likaas, ka tiesji lielaaku suudu par vinjiem nezinu... bija kaut kaada baigi reeciigaa dziesma par to, ka dzeki Latviju nevienam neatdos vai kkas taads. ''Ar basu Tērauds būs vēl smagāks, to es varu pilnīgi droši pateikt!'' Nu psc, bez basa var atljauties speeleet trauma moralis, bet kaut kaadaam tur heavy vai kas juus tur tas ir vienkaarsi nepiedodami!
0
es jau ari nesaku ,ka samie ir uber, bet tada zina, ka pretigi nepaliek klausoties, piemeram salidzinot ar ashes of dust. nu ta domats bija :)
+1
Tas gabals ar nosaukumu "Buus veel" gan ievieš kādu cerību. Iespējams tamdēļ, ka nebij dzirdams vokāls.
Manas necilās pārdomas pēc noklausīšanās, ko puišiem nekādā gadījumā nevajadzētu uztvert nopietni: atrast kreftīgu tīro vokālu, un pārstāt rakstīt bobijiskus tekstus.
Un spēlēt vajag ātrāk, nekā pirmajos 3 gabalos! :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas