Filmējam bezbudžeta postapokaliptisko filmu, derētu vēl
+8
Čau!
Es ar draugiem, tai skaitā dažiem no truemetal.lv, 18. un 19. aprīlī filmēšu bezbudžeta īsfilmu tā uz 20min "Pēc bumbām krita sienas".
Postapokaliptiska pasaka-traģikomēdija par pasauli pēc šausmīga kara. Visi, kas dzimuši pirms kara ir miruši, bet jaunā paaudze sāk atkārtot vecās kļūdas.

Tur būs despotisks vadonis, viņa gvarde, ļauns haosa maģijas kults, cilvēkēdāji, trakie, orākuls, Laima, u.tml.

Ja kāds vēlas piedalīties filmēšanā kā sargs, kultists, trakais vai postapokaliptiskas nākotnes iedzīvotājs, vai visi šie, uzrakstiet e-pastu uz:
negaiss@gmail.com

Pats es apgūstu filmēšanu, esmu šo to jau uzfilmējis iepriekš, bet šis būs lielākais projekts līdz šim. Kaut ko var redzēt: www.vimeo.com/ourfire

========
Filmas ideja un koncepts:
A. Pasauli ir iznīcinājis karš.
B. Patiesā lieta, kas iznīcināta, ir cilvēcība.
C. Galvenā varone redz, ka patiesā iznīcība pastāv tikai iedomās, kuras uztur slimas fantāzijas un sociālās dogmas. Karš ir beidzies, var atsākties dzīve, taču cilvēku prātos joprojām ir karš.

Drauds: Sabiedrība, kas neredz to, ka problēma ir tikai pašu prātos. Sabiedrība, kuru ar bailēm un reliģiskiem meliem tur kopā tirāns.
Sabiedrība, kuras rīcību nosaka murgainas fantāzijas.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
A Bobijs būs?
+1
diemžēl man nav aktiera dotības
+9
Nē, mums kulta upuru lomas jau aizpildītas :))
+1
A masu skatos vieta būs?
0
yeah, jums tādu 14 gadīgu sīci nevajag? varētu pieteikties.
0
^ VAJAG
0
Cik nu tās masas, bet jā.
Tādi skati ir: kultistu ceremonija, apmetnes dzīve no ārpuses, apmetnes dzīve no iekšpuses (iekštelpas), vadoņa lielā zāle, trako jeb lunātiķu dimensija (ja tā var izteikties), kultistu uzbrukums, kurus apēdīs cilvēkēdāji.
Tas viss tiks sadalīts 2 dienās, bet neesam vēl konkrētas ainas pa dienām sadalījši.
0
Ja to koncepciju izdosies pasniegt tā, lai noskatoties tā būtu uztverta - oskars garantēts.
+6
nu kamõn, vēl vienu kulta upura lomu taču var iedot bobim!
-9
Sava laika ir spelets teatri taka interese ir :D
Lai jau iznak jauka filma :P
+12
man vajag mazas meiteniites ! Domaaju taisiit iisfilmas :D
+2
>:D
-17
Negaiss man tads jautajums vai liela vadona loma ir paredzeta tev ?
Vai lielais vadonis izradas ir gejs ?
Tev jau gimene tas homoseksualisms ir diezgan liela ciena.
Tapec man tadas pardomas rodas.
-15
Gadijuma ja saranda nav tava masa tad es atvainojos.
Ka kludijos un piedeveju so lietu tev cienijamais.
+7
BigUgga, šitas sāk iet par traku. (es par boba iepriekšējiem diviem komentāriem).

Te jau konkrēti prasās bans. Čubis brauc virsū lietotājiem pilnīgā bezjēgā.
+3
izskataas ka seismiskas svaarstiibas bobija psihee pastiprinaas un saak sasniegt kritisku atziimi. iespeejams latvaanija tuvaakajaa laikaa piedziivos kaadu terorista pashnaavnieka uzbrukumu uz rases tiiriibas motiivu pamata
+1
nu viņš tagad ar savu gāzeni vienk baigais vecis uzreiz. Renegāts no Renegātlandijas.
+5
Labi, ka es to neredzu :D
0
Ideja laba, pasākums atbalstāms, lai izdodas:D:D:D
+3
Tad atbalsti piedaloties. ;)
0
Šis pasākums ir ļoti jautrs! Kam nav slinkums, piedalieties!
-2
Kopoties plānots ar ?
0
Mums patiešām noderētu kādi, kuri vēlētos patēlot alu cilvēkus/cilvēkēdājus, it sevišķi 19.aprīlī.
0
Viņiem vajadzēs tēlot Melno dzērvju cilts medniekus, kuri no ledus laikmeta atsaukti nākotnē nograuzīs haosa maģijas kultistu baru.
0
Labojums: 18.aprīlī.
0
Bļāāā... un es jau cerēju, ka bobis būs no šejienes nahrenizējies...
+2
tu beidz kustināt, mazāk smirdēs
0
Ko ta jamais bobiks rakstījis? Atkal kādu apvainojis?
0
Jā, turklāt šajā jomā nolaidies nepieredzēti zemu.
0
^^^

bobijsxxx, 11. aprīlī, plkst. 00:09 -17 [+] [–] [Profils] [Link]
Negaiss man tads jautajums vai liela vadona loma ir paredzeta tev ?
Vai lielais vadonis izradas ir gejs ?
Tev jau gimene tas homoseksualisms ir diezgan liela ciena.
Tapec man tadas pardomas rodas.

bobijsxxx, 11. aprīlī, plkst. 00:11 -15 [+] [–] [Profils] [Link]
Gadijuma ja saranda nav tava masa tad es atvainojos.
Ka kludijos un piedeveju so lietu tev cienijamais.
+1
Saranda, probably, ir viņa izdomāts tēls.
0
Atminos ka ankh.id.lv bija tāda pašiedomāta baba s jaicami, kura bija viena no tiem viņu 1000 kārtībniekiem. Gan jau ka šī arī "renegātu" izsvieda no turienes laukā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas