Eiropas internets
0
Šitais jau vairs neskan pārāk forši.
www.blackouteurope.eu/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Maigi izsakoties. Likums labākajās Orvela 1984 tradīcijās.
+5
Tagad mums būs ne tikai Ķinas preces, bet arī Ķīnas likumi ... Slava partijai un tēvocim Mao !
+6
Galvenais atceraties, ka tas viss ir mūsu un drošības labā! Priekš kam tev tie pirātiskie, naidu kurinošie, visādus melus par ES runājošie saiti vajadzīgi! Ir tak pieejami oficālie, pareizie, drošie un labie saiti, kurus vajag lasīt jebkuram pareizam un kārtīgam Eiropas pilsonim jālasa! Vai varbūt tu esi vien no tiem ekstrēmistiem, kas grib nemierus celt un sabiedrisko kārtību traucēt?
-8
Tikai te ir vel viens aspekts daudz provaideri nepiekritis ierobezot savus klientus jo tas viniem atnemtu ienakumus.
Piemeram tas pats ltc tak sava laika krievijas puse uztureja to nelegalo ftp servaku trubaz.com kur vareja tikai ltc klienti ar maksimalo atrumu kacat filmas.
+1
Viens tāds cits aspekts, ka ja tos grozījumus pieņems, tad provaideriem nebūs īpaši liela izvēle vai piekrist vai nē. Un trubu laiki arī jau ir garām.
+1
Es jau iedomāties vairs nevaru - kādi brīnumi vēl sekos... ko vēl izdomās EU gudrās galvas...
+1
Jautājums ir šāds - cik oficiāla ir šī informācija? Varbūt to tur palaidis kaut kāds paranoiķis, jokdaris vai vienkārši garā vājais?
Jau agrāk ir izskanējušas runas par to, ka internetu būtu tādā vai citādā veidā jāierobežo u.tml., taču nekas nav īstenots.

0
Cik sapratu, šodien pieņems to lēmumu. Un ja pareizi izcirtu, runa iet par cenzēšanas iespēju došanu provaiderim (kurai protams sekos saraksts ar sliktajiem saitiem, tā teikt, mēs jūs brīdinājām un devām juridisku iespēju realizēt slikto saitu banu, ja to neizdarījāt, tātad paši vainīgi).
0
Cik bišķi pameklēju, par šo šķēpi tiek lauzti jau kopš pērnā gada rudens. (var pemeklēt pēc "amendment 138" un "Telecoms package"). Izskatās, ka viss ir samērā nopietni, vienīgi nav īstas skaidrības, cik pareizi tiek interpretēti šie grozījumi.
0
Nu nez, šaubos, ka ko tādu pieņems. Ir tak lērums internetveikalu un dažādu resursu, kas pelna lielo rubuli. Un tāda cenzēšana var tieši vai netieši ietekmēt arī viņus. Un parasti tādās situācijās nekas panākts netiek.
-1
Pie tam eiropa jau diezgan svariga ta saucama varda briviba par ko saja gadijuma varetu iestaties tie pasi liberali kas iespejams ir ierosinajusi so projektu.
+2
Bobij tu tā runā, it kā tev pašam tā vārda brīvība nebūtu svarīga. Nebūtu tās, tu sen jau aiz restēm būtu.
-7
Intar es vienmer esmu pieturejies pie valdosa rezima atbalstisanas ka ari cienisanas lidz ar to saubos vai mani kads ipasi aiztiktu.
+3
"es vienmer esmu pieturejies pie valdosa rezima atbalstisanas" - WTF???
idiots.
+2
Hehehe, nu kā? Mazāk problēmu, tā teikt - neviens kaulus nelauzīs un javēl kādu var nostučīt... :P

Laikam jānoņem tas ķeksis. Izskatās, ka te varētu labi aprēkties.
0
es arii vienmeer draudzeejos ar tiem kuri lielaaki bagaataaki un stipraaki. es iipashi necenshos analizeet uz kaada pamata un kaadiem liidzekljiem. zin taa vienkaarshi ir droshaak un es kaa pats par sevi neko iipashu nepaarstaavoshsa paraadiiba vismaz juutu ka mani vaardi darbi vai arii kautvai taa pati tukshaa dirshana ieguust kaukaadu nebuut svaru. saproti? nesaproti.. un es necieshu ironiju
-3
Bigij bet tu padoma ja ideologiski tu esi pret varu kas notur kartibu valsti tad tu radi tikai problemas.
Turpretim ja tu atbalsti varu tas tev neliedz zinama mera sakartot dzivi valsti un dzivot likumigi.
Var jau protams nemties underground un telot baigo alternativo freedom kingu.
Tikai bez naudas tu neko tadu nepasaksi un tad jau atkal bus diskusija par to kura pavada tu cilpo pa sava idealisma apli.
-5
Seit es pieslienos ††† domam par to ka jadzivo.
Vismaz politiski tas ir pareizais risinajums musdienu demokratiskaja pasaule.
Visam protams ir savas robezas.
Ja komunisti naks pie varas tad bus vai nu jaemigre vai ari japlano sacelsanas itka atbalstot pastavoso varu.
+1
Komunisti pie varas nenāks, vismaz tik ilgi ne, kamēr ķīnieši netiks galā ar Krieviju.
-2
Putins nav komunists vaitad ? :DDDD
Ok ja krievija uzbruks tad mums bus sava veida cara valdijums seit.
Vel ir variants ka krievija pastiprinas savas investicijas vietejo cilveku atbalstam un tie fanatiskie idioti tiesam varetu riktigako komunistisko rezimu ar alfredu rubiju prieksgala nodibinat.
Tad mums pat nenaktos no ES staties ara.
+3
Protams, ka Putins nav komunists. Tas, ka viņš un gandrīz visa valdošā elite krievijā ir bijušie KGB-ešņiki, vēl nenozīmē, ka viņi ir komunisti. Komunisti ar Zjuganovu priekšgalā ir opozīcijā, un atbalsta viņus lielākoties penši.

Nedomāju, ka Krievijai būs vajadzība mums uzbrukt - nu tipa tā ka ar tankiem. Mūsu laikos efektīvāk ir cīnīties ar citiem līdzekļiem, un šo cīņu mēs jau esam praktiski zaudējuši pat vēl lāgā nesākuši :(
-2
Labi Putins no officiala viedokla patiesam nav komunists bet nav jau zinams kas aiz vina stav.
Vins ir veiksmigs partijas funkcionars starpcitu tai partijai ir aptuveni tadas pasas tiesibas ka komunistiskajai partijai padomju laikos tas butu ka tikai vinai vienigajai ir iespejas uzvaret velesanas.
Krievija valdis tas kuram bus atbalsts armija.
Personigi piekritu ka visticamak nebus fiziska uzbruka bet tads kars kads jau notiek.
Un saja aspekta gan naks kreisie komunisti pie varas ja viniem tas izdosies.
Visuma tapec.
Gribu atbalstit pasreiz valdoso poziciju kas ir labeja un pret siem mesliem protams esmu pilnigi pret tam banditam sleharam.
0
Nu principā jau nav tā, ka nebūtu zināms, kas aiz Putina stāv. FDD, kā tagad sauc KGB, Un "Jeģinaja Rossija" ar Rosņeftj un Gazprom.
-4
Sava dala drizak uzskata ka minetas kompanijas drizak putinam pieder neka kompanijam pats saimnieks.
Jega par so temu diskutet tikpat liela ka lasit deathperado zinojumus par zhidu sazverestibam.
+3
bobijsxxx, šodien, plkst. 18:52

Seit es pieslienos ††† domam par to ka jadzivo.

.. jaa bobijs laikam neuztver ironiju. piedod paarveerteeju tevi
-4
Interneta ir gruti uztvert metaforas vai ironizesanu ja uz to atseviski nenorada jo es sapratu tavu tekstu ta ka tu to biji uzrakstijis.
Tagad noliksi mani par to ka man ir mugurkauls saja tema bravo ta turpinat un sasniegsi tu savu dizo neko.
+3
Vai tad ir kas tads ko tu vispar esi spejigs uztvert, ja tev atseviski nenorada?
0
Iepriekš jau biju dzirdējis, ka izteikts tāds priekšlikums, lai ar interneta lapām būtu līdzīgi, kā ar kabeļtelevīziju, sākuši rīkoties.
0
tad jau internetam zustu jēga - aptuveni tas pats, kas kabeļtelevīzija vien sanāktu.
+5
Viens zinātnieks teica, ka vairumam cilvēku šodien internets nav nekas vairāk kā jaunā telefona versija. Daudzi droši vien ne par ko ilgi neaizdomāsies, kas tur ir ar to cenzūru un vārda brvību utt.
Ai, daudzi vispār labāk nomirs uz līdzenas vietas nekā aizdomāsies.
Vēl jau viņš galīgi pieņemts nav, otrais lasījums būšot maija beigās.
Jebkurā gadījumā, ņēmu un aizsūtīju vēstules visiem Latvijas eirodeputātiem, arī Taņai Ž.

bobijsxxx:
"es vienmer esmu pieturejies pie valdosa rezima atbalstisanas ka ari cienisanas"

fag
0
Var jau protams nemties underground un telot baigo alternativo freedom kingu.
Tikai bez naudas tu neko tadu nepasaksi un tad jau atkal bus diskusija par to kura pavada tu cilpo pa sava idealisma apli."

loal. bobij, vai tu nejuuti ironiju savos vaardos?
+2
tam modelim pie kura pieder bobija biorobots nav ironijas sensoru
0
sūdīgs modelis...
+2
experimentaals modelis - taalaakai razhoshanai nodots netika sakaraa ar smagi disfunkcionaalu borta kompjuuteru
-1
Ne savos vardos es neko tadu nesaskatu jo zinu ko es runaju atskiriba no tevis es kautko esmu lietas laba darijis.
Tapec varbut pakluse ja nav ko teikt.
+4
Tu jau varētu nepakautrēties un publiskot savu labo darbu sarakstu, ja gribi, lai kāds ņem tevi par pilnu.
+4
+1
:D triper speed :D
0
chrislMl tas links ir nopietni vai vnk retardeets joks ?
0
^ joks vai ne, bet retardēti anyway.
0
Tas nav joks, pirms kada laika par sito biju dzirdejis, kautkadiem pautiem esot plaans interneta vidi partaisit par maksas pasakumu, lidzigi ka satelitelevizija. pakesu pakalpojumi u.t.t
+1
joks, pagaidām. sanāk, ka rīt balsošana par lēmuma pieņemšanu eu parlamentā.
0
cerams piizdaboli neizdomaas ko taadu ar lv ieviest ...
konkurence saproti
+2
1917.gadā arī daudzi domāja, ka Ļeņins ir joks.

Un 1928. gadā Eiropa pilnīgi ņirgājās par Hitleru.
0
17. jau tā vairs nedomāja gan....
0
Tagad visi smejas ka musu valdiba ir joks, bet jus redzesiet vini paradiss, gluzi ka lenins un hitlers..
0
Eh ? Cūkmens Returns: Cūkmens vs Nazingspešjal [Blue Ray Ltd.Ed.]. Pieprasiet labākajās aptiekās !
+2
Izskatās, ka likumprojekts noraidīts:

www.financenet.lv/zinas/arvalstis/art...
0
Ar to arī apsveicam.
0
Pagaidām
0
Tā ja, pagaidām: Reuters versijā ir teikts, ka tikai "aizsūtīti atpakaļ pie pārrunu galda".

www.reuters.com/article/internetNew...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas