Pankiem
-18
Ko īsti mūsdienās saprotam ar terminu "īsts panks" un tekstiem "viņus uz rokas pirkstiem var saskaitīt". Ir tik traki? peksis pagrīdē vēl nav? :D
Vnk gribētos kādreiz satusēt ar jamiem, tik brīva sabiedrība ir labāka par dajebko!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-18
Peksis cik zinams ir aprecejies .
Vasara Vinu ar Sievu Augusta redzeju ieks vieteja kafijuznika ogre.
Vispar sitas teksts smird pec baigas provokacijas.
Var jau padiskutet ja tik loti velies.
-4
Nekāda provokācija >.< Nav nemazākās jausmas no kurienes tādas domas tev. Interesē vienkārši tā lieta, neuzskatu, ka tā ir aizliegtā tēma par ko jāklusē ;]
-7
-3 tikai uzrakstot tēmu. Normāli naidīga tauta, forums laikam nav paredzēts redzes loka paplašināšanai, bet tikai čatam starp sen zinām viens-otra nodirsējiem.
Lai cik tas neliktos stulbi kādam - mēdz būt cilvēki, kas nezin visu uzreiz. Es labu laiku esmu notusējies ar vienu panku, kurš gan sevi vairs par tādu neuzskata, atklausījies stāstus par to kas, kā un kur ir noticis. Un tik tiešām, tapēc ka kāds saka ka pankus var saskaitīt uz rokas pirkstiem ( nerunājot par tiem kas bļauj - es emsu anarhijas karalis xD ), uzreiz visiem jāpazūd?Es piemēram varētu būt aktīvs aktīvists augšāmcelšanas procesā :D
-12
Domaju ka lidz dienas beigam sanemsi vel vairakus minusus :DDDDD
Truemetalu vari salidzinat ar comu rajonu kur ir aptuveni viens viedoklis atkapies no ta un busi outsaiders bez tiesibam izteikties un ceribam uz tava viedokla samera objektivu un taisnigu uzklausisanu.
-10
Tad jau laikam man veicas, jo patīk būt individuālistam itsevišķi ja jāapklusina kāds rejošs bariņš.
Es griezos ar reālu jautājumu, cerot saņemt reālas atbildes. Ir cita vieta? Lūdzu - iesakiet. Tikai tiesības izteikties man vēl neviens nav atņēmis, un tik drīz arī neatņems kamēr pieturēšos pie noteikumiem un morāles normām ;]
-13
Te ir 2 puses.
Trumetala tu dabusi demokratiju pec pilnas programmas varesi izteikties cik gribi tevi neviens neierobezos tomer uz uzspeletu cienu aiz kautkadiem mistiskiem tolerances principiem velam negaidi.
Citesu Kukuru metalisti tomer vairums ir ta teikt follow the leader.
Panki ir sava veida individualisti.
Ja gribi diskusiju tad ej uz ankh.id.lv tur varesi padiskutet cik gribi atbildes uz saviem jautajumiem ari dabusi.
Bet tev bus jaievero vesels bars vienkarsi idiotisku noteikumu.
Parkapsi kadu un dabusi ciest no vietejiem pashieceltiem akstiem/dieviem piemeram par daziem maziem parkapumiem vari dabut maksimalo sodu pirms bana ta teikt konta disabel - atslegtu kontu uz menesi.
-6
Parcik es negaidu neviena cieņu ( man caur internetu to nafig nevajag ), es jūtos normāli bez stresa ;]
Thx par noderīgo infu ;]
+13
šeit tomēr ir ziņas un forums par, ap metālmūziku. Man šķiet, ka panki vairāk uzturas hc.lv, tur ir arī pasākumu liste. Tāpat arī Depo mājaslapā ir pasākumu saraksts, regulāri arī ir konči tieši priekš pankiem. Tajos pasākumos viņi arī būs.
+9
Esmu samaitāts - izlasīju: Miizis ...
+6
satikās divi nesaprastie. bet pareizi, pareizi, savējie jāatbalsta ;)
+9
Ū, bobikam sarunu biedrs.. vāāāāj, cik romantiski!!
+2
cik saturīga saruna, pilna vērtīgu un pamācošu domu.
+5
Maitu lijas uzmetās ^^
+5
Nemeklē pankus metālistu forumā. Te var atrast industriāļus, gotus un folkloristus, bet ar pankiem te tā pašvakāk... jo pankiem parasti nav naudas internetam :D
+1
FUUUUCK!!!! Gribēju Milzim ielikt mīnusu, bet nejauši ieliku plusu!!!! Gaahhhhhh! Nu labi, kompensēju to pārējos postos...
+6
Īsti panki neslauka dirsas
-16
Ir ir metālisti. Pumpainu tīņu bars ko savādāk nepieņem vot i viss.Un kompensē tagad sava krāniņa izmēru rakstot kautkādu sviestu un uzbraucot nepazīstamam cilvēkam :D NAJS
Tā vietā lai izlasītu tekstu un samierinātos kucēni sāka smilkstēt ritmiski ;]]]]
+10
atkal krāniņi... kas tur ir ar tiem krāniem ? pa īsu, pa švaku ?
domājam jaunus uzbraucienus...
-10
Ja jau zinātu kas ir, tad zinātu kā no tā tikt vaļā neaudzējot centimetrus virtuālajā vidē ;]]]
+10
"Pumpainu tīņu bars ko savādāk nepieņem".

Beeeeet protaaaaaams, ka te tikai un vienīgi tādi darbojas!!!

PUMPAINIE TĪŅI, KURŠ TAD CITS!!!!!
-10
Milzi vini jau citadi nevar :))
Parak kautrigi lai rl izteiktu visu to pasu.
-7
bobijs rly tā arī ir.

Ja kādam pasaka paldies par informāciju - Tā ir dirsā līšana ( nedod dievs tā varētu būt pieklājība ne? )
Ja kāds uzdod normālu jautājumu, tad var cerēt uz 2 sakarīgām atbildēm, un baru smilkstošu kucēnu visriņķī.
Un ar ko vēl paturpināt? Deathperado tu gadījumā nēsi kucēnu vadonis? Es tev varu uzlikt visspožāko siksnu vēlies? ;]]]]
+11
ejiet jus abi un izpisiet viens otru dirsa!
-9
mazais tev ir tādas savādas novirzes. Tevi bērnībā sita?;[ onkulis pavirināja mētelīti un noķēra tevi tumšā šķērsielā? ;[[[
Tev vajag psihologu čali
+7
Aizgāju uz virtuvi, viss ok, iegāju vannas istabā, arī normaļno, pat neesmu santehniķis, bet problēmas nav bijušas!
+6
Es nez, bet es visu izlasīju. :D
Tāda maza šauba, ka bobijs uzmetis vēlvienu profilu, jo ļoti līdzīgi teksti. Man grūti, pat bail iedomāties, ka varētu vēl līdzīgs būt un sākt te postot. Tad toč būtu kāds jābano. Jo pēdējā laikā te vispār tāda mēslu bedre, ok kad nav bijusi, bet neintrasanti jau kļūst.
-4
marle Nu pirmkārt es neatbalstu nevienu stilu. Vēl ne. Tapēc es diezvai varētu būt bobijs. Beztam administrācija noteikti redz atšķirīgās IP adreses ;]
+7
"
Citesu Kukuru metalisti tomer vairums ir ta teikt follow the leader."

vismaz var labi pasmieties. nuja, tev jau, Bibij, laikam paliek vieglāk no tā, ka iedomājies, ka tā saucamie metālisti seko kādam kulta varonim un ir viņu pielūdzošais bars, bet tu tiec atraidīts, jo, lūk, esi baigais 'autsaiders', izlecējs, sava oriģinālā un nevienam citma līdz galam nesaprotamā viedokļa aizstāvētājs. lolo. funnay. šeit visiem taču ir vēl tik tālu līdz taviem garīgajiem augstumiem un nepiespiestās, atbrīvotās individualitātes saprašanas mēģinājumiem. Follow the leader ir KoRn albuma nosaukums, ja kas, pēc tā te neviens nav neko jaunu izveidojis. Bet tagad es sapratu šo Biby domu gājienu - šis ērglis vientuļnieks, kas lido pāri noklīdušajam un viltus vadoņa stulbi un nepareizi aizvirzītajam aitu baram, haha, ģeniāli.

"Nu pirmkārt es neatbalstu nevienu stilu. Vēl ne. Tapēc es diezvai varētu būt bobijs."

Kādus stilus Bobijs atbalsta? ^^

"
Vnk gribētos kādreiz satusēt ar jamiem, tik brīva sabiedrība ir labāka par dajebko!"

nu re. pareiza taktika. no sākuma jāuzzina, kuri tad no pankiem varētu būt 'īstie', un pēc tam jau ar konkrētu mērķi un konkrētiem cilvēkiem var iet un mēģināt satusēt. apsveicami. nu, ja par tēmu, tad es nezinu, kas ir īsts panks, ja kas, tad visi trve kvlt īstumi arī pārsvarā ir tikai cilvēku iedomu auglis. bet nu, ja jau ir persona - panks, tad visticamāk, ka viņš arī ir īsts. jo nu cilvēki jau ir, tā teikt, īsti...
+11
bet forši, Bibijam jauns draugs.
+7
es esmu īsts post-punka klausītājs. nu tik tiešām, tā ir. un es joprojām saku - Keiva pirmie albumi ir ĪSTAIS post-punk.
+6
vēl man patīk Inokentija Mārpla dziesma - Māt. Es gribu būt nevainīgs. labs teksts. bet nu grebenes man nav, sevišķi daudz nedzeru. tā kā, Milzi, it's up to you now - es nezinu, kas es esmu, Zatlers arī nezināja.
+7
bet es nevaru beigt kaifot par šo forumu ultranopietno salīdzināšanu. Bobyy, šis ir internets, šī ir labākajā gadījumā izklaides vieta, ja ne izgāztuve.

"Trumetala tu dabusi demokratiju pec pilnas programmas varesi izteikties cik gribi tevi neviens neierobezos tomer uz uzspeletu cienu aiz kautkadiem mistiskiem tolerances principiem velam negaidi."

who teh fucktteth CARES?
+6
bļa ka sāp galva, un saule atkal spīd
+4
tagad mums forumā ir veseli 2 nesaprastie/outsaideri. līdz pastardienai ar daudz nav atlicis...
-13
Nav brīnums ka latvija grimst, ja šitādi dunduki eksistē... Uz pavisam normālu jautājumu tā vietā lai atbildētu visi jau mani pārzin labāk, par mani pašu :D Nu nerunājot nemaz par attieksmi. Stils prasa būt lupatām veči ko?
+5
neapmīzies no dusmām... >:)
+1
re kur tev forums, kur runāt par īstiem pankiem
www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?...
+3
pēc interpunkcijas spriežot - tas pats Bobijs tomēr varētu būt lol, komatus lietot mēģina (laikam lai atšķirtos), bet galīgi hujovnajās vietās.
-7
No brain, no pain. Runci es nēsmu latviešu valodas speciālists, bet vismaz cenšos KAUTKUR ielikt komatus lai nenolaistos līdz dažu labu pokemonu līmenim. Kas attiecas uz to linku, ar tavu loģikas līmeni tur būtu īstā vieta.
Petenju malējs ( foršs niks btw, kauj aitas?) Es pat nedomāju kļūt dusmīgs, kad man apniks visa šitā bezmugurkaulnieku vaukšķēšana es vnk aizvēršu ciet lapu ;]
+11
Ak, Milzi, atkal un atkal tas pats - krāniņu izmēri, bērnības traumas, pumpas, apvainojumi tīnismā.
Šai domāšanas/runāšanas fāzei trūmetāla forums izauga cauri gadus 4 atpakaļ. Tā ka tev ir kur iedzīt.

"Uz pavisam normālu jautājumu tā vietā lai atbildētu visi jau mani pārzin labāk, par mani pašu :D"
Un tu savukārt pārzini visu šejieniešu vecumu, pumpas uz sejas un krāniņu izmērus, ne tā?
0
I lol'd
-5
kk ATKAL un ATKAL ir 1 reizi uzrakstīts teksts, kas tiek interpretēts ar to, ka daži nodirš svešu cilvēku, pietam drošībā monitora savā pusē.ir forši pelnīt plusus ja ir kas rej līdzi vai ne?
Rakstīšanas stils par kautko liecina, attieksme pret svešiniekiem kautko liecina utt.Nav nemaz jāskaita pumpas, lai redzētu ka daži ir nokrituši tik zemu, ka nespēj piecelties ;]]]
+2
"... pietam drošībā monitora savā pusē"

sāksim ar to, ka varbūt pats bildi ieliec, ne?

"ir forši pelnīt plusus ja ir kas rej līdzi vai ne?"

Tu laikam domā, ka trūmetāla forums ir kaut kāda plusu pelnīšanas ferma? Ka visus šeit ļoti satrauc savs plusu/mīnusu reitings?

"...lai redzētu ka daži ir nokrituši tik zemu, ka nespēj piecelties ;]]]"

Un tu viņiem palīdzēsi?
+1
a, pag, Tu, Milzi, atradi sev domubiedrus panku aprindās vai nolēmi palikt šeit un dibināt savdabīgus kontaktus ar šejieniešiem ?

P.S. līdz šim "krān" šajā diskusijā jau figurē 5 reizes...
-1
kk Priekškam man likt bildi? :D Es vienmēr esmu gatavs ar kādu aiziet padzert tēju un aprunāties, apmainamies nummuriem un uzpriekšu ;]

+ un - MAN neko neizsaka, izņemot to, kāda ir cilvēku attieksme, un kā jau bobijs teica BARA INSTINKTS.

Palīdzēt piecelties tiem, kas to nemaz nevēlas?
Vēl ir kas sakāms kk?
-5
Petenju Malēj, es atnācu ar mieru, un gribu aiziet ar mieru un neizbojātām domām par metālistiem kā sugu. Ak 5 reizes?Tad varbūt nevajag piesieties vārdiem, un viņi nefigurēs vēl 5 reizes?
Kas attiecās uz panku aprindām, es joprojām skatos un meklēju ;]
+8
kk:( - kā ta, ka ferma, par katriem iegūtiem 20 plusiem nez no kurienes ierodas krūtota slaucēja baltā mantelī un atslauc plusu magnātu >:)
+3
un ja, piemēram, sabojāsi domas par metālistiem kā sugu, vai tas attieksies arī uz, piemēram, brazīlijas metālistiem ?
un, vai šādas pārbaudes akcijas veic arī ar citām sabiedrīabs grupām ? reperi, dabas aizstāvji, ar gripu slimojošie, ar dzirdes problēmām ? :)
+3
"... par metālistiem kā sugu."
Nav nekādas metālistu sugas un nekad nav bijis. Ir tikai indivīdi, kurus vairāk vai mazāk vieno interese par dusmīgu, smagu mūziku un varbūt vēl šādas tādas grūti klasificējamas personības iezīmes.

"Ak 5 reizes?Tad varbūt nevajag piesieties vārdiem, un viņi nefigurēs vēl 5 reizes?"

Es nesapratu, Tu mēdz vienkārši atkārt teikto, ja kāds pret to iebilst? :D
+1
"Palīdzēt piecelties tiem, kas to nemaz nevēlas?"

Bet ja vēlētos, vai Tu spētu?
-3
Petenju Malējs Izlasi turpmāk sekojošo tekstu, un necenties to locīt, pārveidot, vai dajebkā interpretēt pa savam ok?Tātad: Es ienācu pajautāt par pankiem, jo vienkārši ierakstot vārdu goglē šis izmetās.To tēmu iečekojis, nodomāju ka nu normāli atbildēs kas ir kas un viss. Bet nē sākās!
Es nerunāju ar brazīlijas metālistiem, un nedzīvoju ar brazīlijas metālistiem vienā valstī. Un man ir ne vienu reizi vien no labas sirds atsist kādu urlu kas alternatīvajiem uzbrūk, takā es nedomāju, ka būtu pelnījis nosodošu attieksmi par vienkārši jautājumu.
-5
kk Ne vienmēr, bet ja tas vārds tur iederas kapēc gan ne.
Nav metālisti kā suga? Nu Labi, tad izskaidro man kas ir tie kas vazājas pa ielām ķēdēs. Es iespējams īsti labi to lietu neizprotu.
Ja vēlētos - spētu. Es mēdzu palīdzēt cilvēkiem, tāda daba.
+6
Ir viens tiešām lielisks portāls, kurš ļoti izsmeļoši atbildēs uz visiem taviem jautājumiem (kādas pāris a4 lapas no lielākājiem verbālajiem pļūtītājiem) un neviens neko sliktu nekad Tev neteiks un visi būs augstākā mērā pieklājīgi - ankh.id.lv
+2
"Ja vēlētos - spētu. Es mēdzu palīdzēt cilvēkiem, tāda daba."

Laba daba - tas ir ļoti labi. Bet kopumā... bija tāda latviešu filma, kurā viens mazs puika teica "HA!"
Es varu tikai teikt to pašu.
HA!
+3
Baisi atsit bobiju, nudien...
+12
Haha, visos jauno mediķu, jauno tehniķu, ar HIV sirgstošo cilvēku, reperu, BMW lietotāju un citos forumos parādījies jauns lietotājs 'Milzis', kurš kā pirmo savu tēmu ir ierosinājis jautājumu '~Ko tad sauc par īstu panku?' - un pēc atbildēm novērtē katras sugas dzīvotspēju vienā pasaulē kopā ar tēmas autoru, kā arī iegūst iespaidu par sugu kā tādu, ko pēc tam var salīdzināt ar citām sugām, tādējādi veidojot vienotu pasaules modeli, kas balstīts uz dažādu sugu principu un to dzīvotspēju (protams, arī attīstības iespējas, maigākas runas un attieksmes spējas, utt).

Diemžēl metālistu suga ir tikusi norakstīta, galvenokārt dēļ fakta, ka visi vecuļi trūmetālā jau sen ir sametušies un novienojušies par plusiņu kārtību šajā forumā, kā arī par dienām - kad pie kura ierodas krūtainā slaucēja ar milzīgo spaini un velta jūzeram savus maigos glāstus un atslauc iekrātos plusiņus pa 20nieciņam. Milzim tāda opcija šeit diemžēl nespīd. Mūsu krūtainā slaucēja ir pārāk ekstāzējoša priekš jaunuļiem, lol.
+18
Tie, kas pa ielām vazājas ķēdēs ir čeinmeni, nejauc te divas dažādas lietas, ja?
+5
"Nu Labi, tad izskaidro man kas ir tie kas vazājas pa ielām ķēdēs. Es iespējams īsti labi to lietu neizprotu."

nezinu. paga, tu domā santehniķus?
-8
Runci tu centies kļūt par izsmieklu kam acīs? :D Savās, manās jeb citu? :D
Fauns - Tapēc arī prasīju jo nezināju.
+2
"+ un - MAN neko neizsaka, izņemot to, kāda ir cilvēku attieksme, un kā jau bobijs teica BARA INSTINKTS."

Arī tev laikam neienāk prātā, ka regulārajiem šī foruma lietotājiem varētu būt diezgan līdzīgi viedokļi par dažādām tēmām, kas arī ir tas faktors, kāpēc viņi te mīl papļūtīt, nevis skriešana pakaļ kādam iedomātam līderim? Kurš tad ir tas līderis, nez? Kuram tas vispār krata?

Starp citu dirst šajā tēmā pats sāki pirmais.
+7
Kāpēc tu domā, ka es cenšos kļūt par izsmieklu? Es dzeru kakao ar daudz cukura un viss čikinana.
-6
Inatrs tu domā es citas tēmas nelasu?
-5
Runci baigi forši
+2
^^
ņamma
+7
o! man ir milzīgs prieks, ka teiciens "čikinana" tomēr ir trendīgs. open.lv/ --- iečeko, Runci, augšējo baneri ;) Ja, kas, man ir izstrādāti šādi tādi jauni vārdi. Pāris vēl tiek slīpēti, bet viens ir jau laižams tautās. hu.. te nu viņš nāk... pirmo reizi pasaulē...

==--čupsikāls--==

varat lietot brīvi, varu iedot piemēru:

w: "čau, kā iet?!"
x: "hei, čokāli!"
y: "tu nerullē, tagad visi saka "čupsikāli""
z: "losis... kurš tad vēl saka "čokāli", ha ha"
Č: "LOL"
+10
"Baisi atsit bobiju, nudien..." - njā, bobiju derētu baisi atsist.
+3
nafig te vispār vajadzēja tādu stulbu tēmu par pankiem cept? pietiek jau ar bobuļa neēdamajiem cepumiem. individuālisti, joperesete... būtu reizi dzīvē nomazgājušies un vienu dienu bez šmigas nodzīvojuši.
+3
vispār izskatās, ka grūti iet ļaužiem, kas nevar sev atrast panku sabiedrību :D:D
+3
Ak jel manu smagu prātu, gribās kādam dot ar kātu... Sen sacerēts dzejolīts, taču tā gribējās to šeit ierakstītt. Jūs tak man piedosiet!?

Milzi: Nu nav šeit panku, nav tādu! Tev jau n-tās (vismaz pāris) reizes tika ieteikts ankh.id.lv...
Pietiek mums ar Bobiku...
0
Nu nezinu, kas jāieraksta meklējot infu par pankiem Latvijā, lai parādītos TRUEMETAl ? Man ierakstot "panki Latvijā" jau pirmajā saitē var atrast pietiekami daudz izejmateriāla: www.dialogi.lv/article.php?id=42&t...

P.S. A es domāju ka RR ir panks (vismaz pāc tāda izskatās ;)
0
Eu, Milzi, es tā arī īsti nesaprotu, ko Tu gribi uzzināt. Kas tiek uzskatīts par īstu panku? Vai kā?
+1
Milzi:
Par izsmieklu jau Tu sevi pataisīji metal forumā meklējot trve pankus ar kuriem forši ietusēt :D
Tas būtu apmēram tas pats ja, piem., ieetu kulinārijas interneta vietnē, kur mēģinātu iegūt informāciju par kokapstrādi ?

0
Tad jau laikam man veicas, jo patīk būt individuālistam itsevišķi ja jāapklusina kāds rejošs bariņš.

^ Milzi, visas iespējas izpausties :)
0
kas viņš kāds kinologs vai?
0
chrislMl: es par to pašu sāku domāt.
+1
vnk, pilnīgi pieļaujams, ka augstāk minēto un konkretizēto bara apzīmējumu kolēģis gribētu attiecināt uz mums.
+8
Kas tad tur par apsmieklu meklēt pankus arī te? šis tak ir "Viskas" sadaļā. Nav jau tā, ka metaļori nevienu panku nezinātu. Tikpat labi jau var arī teikt, ka izsmiekls ir te diskutēt par velosipēdiem vai e-taloniem.
0
Vai tiešām šeit neviens šodien neiepriecinās manu noskumušo sirdi un tā arī neizkausies? :(
+2
Intar, rokas nost no e-talona !! >:)
+1
Tak pat tādam diletantam lingvistiskās analīzes jautājumos, kā man, nav ne vismazāko šaubu, ka Milzis ir jauna bobijsxxx virtuālā inkarnācija. Bet principā no bobijķekša nav jēgas, tas nav sevi attaisnojis. Man viņš ir, nu un? Tāpat kā atveru trūmetālu, tā kaut kāda bojija aura gaisā jūtama.

Ai labi, jāpiebeidz alus un jātaisās pie miera.
+1
to bobijķekša jēgu jau mazina tas, ka daudziem viņš nav ielikts. tie cilvēki attiecīgi lasa bobija postus, un, kas ir pilnīgi cilvēcīgi, itin bieži neiztur viņa stulbumu un atbild ar postiem, kurus redz visi. tur arī rodas tā bobijiskā aura.
nah, būtu visi ielikuši to bobijķeksi, viņa postus un topikus neredzētu, un viņš vai nu pārstātu te rakstīt, redzēdams, ka neviens neatbild, vai arī turpinātu pļūtīt pats savam priekam, bet tā jau vairs nebūtu pārējo foruma iemītnieku problēma :)
+1
Ja jau sākam šerlokus tēlot, esmu gatavs derēt, ka tas NAV bobijs.
+1
nez, manā laikā, kad es biju jauns un smuks, tad par pankiem sauca tādus pusbomžīgus jauniešus, kuriem nekad nebija naudas, vienmēr bija apreibinošu vielu iespaidā, vienmēr bija gatavi dzert/šņaukt/durt/ostīt... utt. Kā arī nekad nevarēja zināt, ko no viņiem sagaidīt. klausījās pārsvarā visādus Dead Kennedys, Sex Pistols, Exploited, Rancid utt. daudzi no viņiem tā arī nobomžojās līdz galam, citi atkal sāka dživot normāli.
0
protams, ka nav.
viņš ir pārāk vientiesīgs, lai šitādas lomu spēles te bīdītu.
+1
Gaidu, kad uzklups truemetālam kāds, kas šeit meklēs domubiedrus-vegānus un gānīsies, ka šeit viņu nesaprot un ka mēs ēdam gaļu...
+1
Nabija jau mans ieprieksheejais tik burtiski jaauztver. Nebija labaakais saliidzinaajums, bet nu dziljaakaa doma gan ir pa teemu.

Hmmm ... varbuut mums vajag ieviest "dienu bez bobija". Tipa kautkas liidziigs dienai bez iepirkshanaas utt.
+1
Ķipa, katra mēneša pēdējā Piektdiena - sanitārā diena, kuras laikā to ko vārdā nesauc izbano ? ;)
0
diena bez bobija izklausās labi. vnk, tā, pat ja bobis ir online un postē - ignorēt viņa postus, pat ja tie būtu paranormāli pa tēmu (kas gan praktiski nav iespējams), un neatbildēt pat prikola pēc. tiem, kuri atbild - bans uz mēnesi, līdz nākamajai dienai bez bobija.
+1
Es tik lasu un man tas viss šķiet smieklīgi. Veči, ejiet tak arā, saulīte, putniņi čivina...
+4
A pati istabā sēdēsi, ja?
+5
Kāda, bļin, āra Saulīte ? Jāfiltrē miezītis un jālūr hoķis m/
0
marle - es visu dienu klīdu pa mežu un piekrasti, atnāku mājās paēst un ieslēdzu kompi, a bet jūs te puikas vēl par to pašu idiotu vārāties. Pilnīgi lieki :)
+2
nahuj stulbie Amerikāņi.
+2
Es tā šodien aizdomājos un nonācu pie secinājuma, ka katram jūzeram vajag pa ķeksim! Vai nebūtu forši, ja es sev varētu ielikt ķeksi hehe?
+1
Laba doma. Bet tikai kautkādiem 20 aktīvākājiem bezdētājiem. Vienīgi rakstot kādam atbildi, iepriekš vienmēr būs jānorāda kam tā domāta, citādi ņihuja navarēs saprast :D
-1
Jūs vispār paši saprotat ko lejat?

Jā un es visu dienu klīdu pa speisu un nolaižoties te uz zemes, nē ēst man nevajag... es nezinu ko es te darīju, bet biju internetā un skatos, ba ko man tur skatīties viss tāpat ir zināms...
+1
Pie 3:50 es aprēcos:

www.youtube.com/watch?v=2uAvwCoFmqc...

Enjoy!
0
hahahaha :D
0
у меня BMW например - я вожу бейсбольную биту, например
:DDDD
+1
tik smieklīgi komentāri.. :D
www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=44...
0
nost ar pankiem! >:(
+1
"RuncisRenars
, 2009. gada 24. aprīlī, plkst. 13:06


re kur tev forums, kur runāt par īstiem pankiem
www.kurbijkurne.lv/forums/... "

haha. un es pat varu pats sev plusiņus likt šeit (to gan neizmantoju)
-1
''Nu un ko šis šancē?
Tas, ka sievu regulāri trahē, tas it kā būtu skaidrs pat 1.klasniekam. Nu un ko viņš vēl prot darīt, a?''

LOL
+2
haha, eu bet kāds man, lūdzu, var paskaidrot, kāpēc pat draugiem.lv labajā pusē parādās, ka kasjauns ir raksts par celebrity Peksi? I mean, kāpēc viņš ir celebrity? tāpēc, ka viņam ir skarbs dzīvesstāsts? man gandrīz visu laiku sāp galva, moš man arī ir skarbs dzīvesstāsts? kaimiņu Oļegam gan jau vēl skarbāks dzīvesstāsts. vai viņš spēlē kādā grupā, kas ir kaut cik laba? cik man zināms, viņš nespēlē nevienā grupā vispār. vai viņš ir kaut kāds baigais revolucionārs, nevis vienkārši tīņu gados iestrēdzis 30gadnieks, kas joprojām dzerstās un uzvedās tā, it kā viņam būtu 18, tikai bliežot tam baigos pamatojumus? nu it kā neko politiski nozīmīgu nav veicis. vai viņš ir uzskatāms par kaut kādu varoni, ka tagad iet skolā? nu, tas ir labi, ka ir nācis pie prāta un vēlas iegūt kaut kādu izglītību, bet tas nav nekas baigi ekstraordinārs, vakarenes pilnas ar cilvēkiem, kam nav dažādu apstākļu dēļ izdevies pabeigt videni, tas viss ir saprotami, bet neredzu tur neko īpaši izceļamu.

man pilnīgi nekas nav pret viņu, bet tiešām rodas jautājums - kāpēc Peksis ir celebrity? ja pieņem, ka nav nekas zināms par viņu kā mūziķi, aktieri, mākslinieku, vienalga ko? tas nav nekāds uzbrauciens, es tiešām nesaprotu.
-1
un, ok, viņš ir kolorīta persona, bet kāpēc par viņu raksta dzeltenā prese?
+2
Starp citu, kāpēc werwolf vēl nav ierakstījis, ka ''panki smird!'' ?
+2
Kāpēc dzeltenā prese raksta par, teiksim, Aneti Sončiku? Vai Frīdi?
+1
Mincīts-Tev skauž,vai?
+5
Šis ir vislabākais komentārs:

"Peksis pāris reizes ir paviesojies pie mums mājās kā meitas paziņa. vislabākais iespaids palika - korekts, pieklājīgs, atnāca ar savu makaronu paciņu un savu šmigu, nekas netika izdemolēts vai kā citādi apskādēts."
+2
Nuja, panki un metālisti to tik dara, kā visu gāž un demolē ...

Ar savu roltonu atnākt gan ir spēks :)
-2
"Mincīts-Tev skauž,vai? "

haha, jā, man noteikti skauž, ka par mani neraksta dzeltenā prese, tas ir mans vienīgais dzīves mērķis, kuru neizdodas piepildīt, bet Peksis, kurš it kā necenšas tur nokļūt, tur ir, raudu un graizu vēnas tagad.

nē, nopietni, ja tev nav ko teikt, varbūt labāk tomēr neko nerakstīt? es uzdevu diezgan konkrētu jautājumu, kas mani interesē, konkrēti, kādi varētu būt iemesli, kas liek dzeltenajai presei pievērsties Peksim, nevis mēģināju kādam likt noprast, ka dzeltenajai presei patiesībā vajadzētu rakstīt par mani, un šie 'tev skauž' infantitlitātes koeficientā varētu būt samērojami ar personāža 'Arnolda' komentāriem par karametālu un Thunder
+9
Panki smird.
+4
Peksis ir pietiekami kolorīta personība, lai būtu interesants dzeltenajai presei. Tas ir tāpat kā ar Kombuļu Inesi - kaut kā izceļās un vispārējā fona...
+9
Man gan tomēr šķiet, ka Peksim galvā ir bišku vairak smadzeņu, nekā Kombulei.
+4
šis ar labs :)
Kaimiņš. 04.04.2011 12:42
Jā, Ērik, tev, kā mentam, varbūt Peksis arī patika, bet man, kā dzīvokļa kaimiņš viņš bija lielākais murgs mūžā. Atnāca uz komunālo ciemos pie viena puiša un 3 mēnešus negāja prom. Vilka savus pankus, demolēja ārā visas koplietošanas telpas. Mūždien pillā vai apnarkojies, pievemta virtuve, tualetē sienas metra augstumā aptaisītas. Ļoti jauks cilvēks, Ha-Ha!
Kaucekli jau labu sastāstījis, mazais nabadziņš.
+3
es piekrītu mincītim. tiešām nav ko rakstīt. tad jau labāk varēja par herbi , kā no tanku dūres līdz ļeņingradai tika. what ever.
+2
Bieži vien slavenu cilvēku vienīga īpašība, kas viņus atšķir no pelekājam masām, ir tieši viņu slava.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas