Te var aprēkties!!!
+4
Es vairs nevaru. Tas ir krievu bobijsxxx. Nafig viņu visu laiku televīzijā intervē? Bet nu dirš viņš tā, ka var aprēkties.

www.youtube.com/watch?v=_LJG4SSRqkE...

www.youtube.com/watch?v=TWVrHcVoavE...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
šitas jau izklausās pēc bobija:

www.youtube.com/watch?v=iU477vm3PQs...
+2
+1
+4
"Когда человек находится на войне, ему очень весело и радостно..."
+10
Jau atkal visa tēma ar sūda jūtūbu piedirsta... :(
+5
nu beidz, šitas vismaz ir interesanti! nezinu nevienu, kas tik ļoti ne-pa tēmu dirš televīzijas intervijās :))
-1
Jefiņu nekad nav trūcis.
+5
ha ha ha... kad mazais2 izteica pretenzijas pret jotubēm forumos, viņu pasūtīja dirst, kad Intars izteica nepatiku pret to - dabūju plusiņu... es nevaru :D:D:D
tad jau Latvija šodien hoķī vinnēs >:)
+9
Atšķirībā no bobijsxxx, Паук:
1) vairāk kā 20 gadus spēlē ģitāru slavenā rokgrupā;
2) vairāk kā 20 gadus pārmērīgi lieto alkoholu;
3) ar savām "teļegām" uzjautrina sabiedrību.

Vienīgais, kas kopīgs abām augstāk minētajām personām - interese par politiskiem un sociāliem jautājumiem...
+4
^^^ vizuāli jau arī viens otram ir dziegan līdzīgi...
+ dzimtās valodas pielietojums arī abiem ir līdzīgi neadevkāts, naprimer.
+6
Mani ļoti ieper tā frāze, kur viņš teica "Kā visiem zināms, pēdējo 150 gadu laikā sievietes ir pamatīgi izlaidušās...". Tas skanēja tik pārliecinoši, it kā viņš tos 150 gadus būtu arī nodzīvojis. Labi būtu, vēl skaidrā...
+5
Nu, tad izrādās, ka to bobijuxxx varētu arī sūtīt uz dubultnieku konkursu :))
Par sieviešu izlaidību, iespējams, tika spriedelēts vēsturiskā griezumā :)
Tas "naprimer" , iespējams, ka aizstāj vārdu "блядь" situācijās, kad krievu cilvēks ir spiests noformulēt savu domu cenzūras robežās...
0
Intars, šodien, plkst. 01:41 +3 [+] [–] [Profils] [Link]
Jau atkal visa tēma ar sūda jūtūbu piedirsta... :(

Atslēdz JavaScript ...
+1
Vispār puse no šitā jau bija te: /forum/100349/
0
Es jau principā tikai ierēcu par to, ka tieši mazais2, kurš cepās par jūtūbes klipu likšanu, tagad pats ar to sācis aizrauties :D Vispār jau man ne silts, ne auksts no tā.
+2
Oh, būšu aplipinājis mazo2 ;) Naissssss.
+3
mazais2 izzin situācijas abas puses :D:D
+3
Izskatās, ka es te esmu uzmanības centrā, например. Paldies jums visiem, man uzmanības it kā jau netrūkst, bet nu... gribēju jums pateikt paldies, например, ka esat tik superīgi šodien. Pats nezinu, kas šodien nav raktīgi.
+1
bladī, ka vakar mšuējie uzvilka zviedrus, bija pat sajūta, ka mūsējie līdz pēdējam tos dirsina, lai iesistu pēdējo bullīti, cepuri nost !!
+1
... un izejot no 12 gadu pieredzes pasaules čempionātos, vismagākās spēles Latvijai ir ar potemciāli vājāku pretinieku un pamatā tiek paditsts... Tā ir bijis ar Itāliju, Vāciju... un nezin kas vēl var tagad sanākt ar Austriju... TFU-TFU-TFU!
0
mūsējiem jau patīk uzvilkt stiprākus un pacīnīties par palikšanu grupā, galvenais, ka alus gards un labi iet iekšā :)
+1
+1
Opā!! Pirmo reizi mūža es jūtu, ka esmu palaidis garām vērtīgu koncertu.

www.youtube.com/watch?v=NXdvE0p7SXc...
0
pašsuģestijas paraugstunda....es i beigts!
www.youtube.com/watch?v=HeaCKZf9ACc...
0
"Я же ваще летун космический, такой бл**ь как Гагарин, на***!" :D
Man trīc kājas jau uz galda uzkāpjot - cepuri nost šī puiša priekšā!
0
Miikstais sanjeemaas nolekt. Neenu sviests tagad deelj 6min maates vaardiem sajuusminaaties!
+2
Drosminieks nav tas, kurš nav "mīkstais", bet gan tas, kurš savu mīkstumu spēj pārvarēt! Ar mātes vārdiem vai bez. :)
+1
Opā! Pikants jaunums. Rēcu riktīgi par šito:

www.youtube.com/watch?v=IMgt8XqCWYQ...
0
Normaļnaja bodrast duha čalim
0
Totāls nekro/zoo-FUCK!::>>

www.youtube.com/watch?v=-F-goNYM0OY...

Te ir daži vienk ahūni momenti, kur piemēram viņš iedirš, ka Romas Pāvests esot jaunībā strādājis Hitler-Jūgendā, un to ka tā esot bijusi organizācija ar labiem nolūkiem, jo Romas Pāvests nevarot strādāt sliktās organizācijas (p.s. tas, ko viņš tur par nēģeriem iedirši ir vispār pizģec!):

www.youtube.com/watch?v=bv6-SyeZeeY...
+2
Svētā VALENTĪN'DIENA ir cēlusies no laikiem, kad senajā Romā visi veči vienā dienā pisa visas meičas, kuras varēja atrast, lai viņām piedzimtu reāli veseli bērni. Tāpēc Valentīndienā: pišaties uz nelabumu:
www.youtube.com/watch?v=xQOq1gk4mws...
+1
VOT TAS IR TAS, KAS MUMS TRŪKST (PUPI)::>> www.youtube.com/watch?v=qlHbFrPhLnc...
+3
"китайцев заселили в японию, например "
un par lapsām arī malacis :D
+1
Rituālā kaušana, atļauta no Saeimas, tagad ir populāra pilnmēness naktīs tieši: www.diena.lv/lat/tautas_balss/bl...
0
Uzziwdēja "titāna penis". Trūkst tikai Obamas klātbūtne!
www.tvnet.lv/galleries/show/8652...
0
Turpinājums sen iesāktai tēmai. Паукs pilnīgi aprijies.

www.youtube.com/watch?v=btHh9fJwHm4...
+3
0
^ labie!
0
^^ talantīgs čalis
+1
No šitādiem vēl labs ir Denis Pauna, ļoti daudz viņam to klipiņu. Iemetīšu tikai vienu ieskatam, ja nav zināms:

www.youtube.com/watch?v=f8WKbQ61Zlc...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas