Cūku gripa
+9
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Bet tas ir nopietni. Cik par viņu lasīts, reālākā slimība - hibrīds.
+2
grainda gripa
+3
+3
^bļa, tā iet, kad esi neuzmanīgs, un nepaskaties, ko citi iepostē :(
0
manuprāt fufelis, kāds uz šo vienkārši normāli nopelna
+8
Redzēs, kas būs pēc 28 dienām?

E. <- omg lol rofl utt -> Postējam tik linkus, bet neskatamies :P
0
Ej nu sazini. Es pat lasīju rakstu, kur tika apgalvots, ka šis esot Ziemeļamerikas valstu (CAN, USA, MEX) slepenās sazvērestības izmēģinājums :D

Slimība jau laikam gana nopietna, bet pandēmaijas draudi gan šķiet pārspīlēti.
0
Viņas domā arī kaut kam der? Izskatās pēc kaut kādiem pričendāļiem.
+3
^ nu tam arī der.
+2
kuviiiiiiiiiii

kuviiiiiiiiiii
+1
Gan jau tiešām ar vakcīnām pelnīs lielo rubli.

Bet nu šķiet, ka tiem amerikāņiem aiz neko nedarīt beidzot kāda izklaide. Atklīstu gripa uz Latviju, tāpat lielākā darbaļaužu masa to pat nepamanītu. Neliela temperatūra? Nu kam negadās...
+2
der heresy tam lai nezaudeetu subkulturaalo identitaati pandeemijas laikaa
+2
+1
es gribu cūku gripu, vismaz būs attaisnojums temperatūrai LOL
+2
priekšvēlēšanu saukļus vajag tā riktīgi dokumentēt, tas vienmēr ir kaut kas jauks
+2
Vienvārdsakot meksika sapisās savā graindkorā?
+8
es jau zinu kas izplatis so gripu latvijaa.. kalvitis!
0
Jāpiešauj arī drusku kaut kas no sazvērstību teoriju lauciņa klāt :D

www.infowars.com/flu-pandemic-hype-a...

"Ki-moon, the United Nations, and the globalists, with the participation of the globalist-dominated corporate media and the ruling elite in Mexico, are hyping the flu outbreak as a possible pandemic in order to sell us their scheme for world government."

Īstenībā jau šitais skan visai ticami.
0
Šitā "world government" tematika pēdējā laikā vairāk kā parasti aktivizējusies sazvērestību teroriju cienītāju vidū.

Aš slikti metās to visu gremojot...
0
Bet globalizācija, kas notiek aizvien ātrākā tempā, jau pie tieši tā arī novestu.
0
Protams, ka tas iet roku rokā
0
iet gan, bet nedomāju, ka globalizācija būtu novēršama. Tas jau tāds samērā dabisks process - vikingi, Kolumbs u.c. jau arī ar to nodarbojās, ar līdzekļiem, kādi nu tai laikā šiem bija.
-2
Ejiet dirst ar visām cūku gripām un globalizācijām, un atcerieties vecos labos laikus, piemēram:

www.youtube.com/watch?v=OgtoAfu4bxU...
0
Var/nevar - par to mēs vairs nerunāsim. Vnk psc paliek palasot visādus iespējamos scenārijus...
0
Par illuminati un/vai masoniem mees veel dabuusim dzirdeet :/
+4
0
man arī ir neliela temp. negrib pazust jau 3 dienu. laikam pzc man būs! :D
0
es pagaišnedēļ arī dikti vēmu, pļūtīju, bija temperatūra un nespēks. nē, bet nopietni. bet smecta palīdzēja.
+4
A jūs vienkārši pa vecai modei uzlāpīties nemēģinājāt?
+6
Man nekad nav patikuši labi frizēti, kopti cilvēki uzvalkos, kuri iet iekšā visādās lielās, spīdīgās mājās, kurās es nezinu, kas tur iekšā notiek. Citur es viņus neredzu. Tikai, kad iet iekšā tajās mājās.
+2
Ir nācies pabūt tajās spīdīgajās ēkās ar visu uzvalku. Nu nekas dižs jau tur nenotiek,- ādas krēsli, konference, idejas, globalizācija, kā rezultātā pāris papīri jāparaksta. Bet ir jau, protams, vienmēr kaut kāda blondīne, kas pienes dzērienus un vēl visādus pakalpojums, atkarības no garastāvokļa un atkarībā no tā ko paprasi.
+1
Šodien digg'ā atradu ziņu, ka kopš janvāra štatos no parastās gripas ir atstiepušies 13000 ļaužu. Kā bija ar putnu gripu - izkāva miljoniem vistu, cenas gaļai auga un pēkšņi gripa pazuda kā nebijusi. Regulāri dezinficējiet iekšas ar dzidro un miers mājās.
+1
Alkogoļiki jau neslimo nearko tas tiesa, aber viņiem ir citi visādi blakus efekti.
+5
tvnetā bij raksts, ka neviena cūka neesot saslimusi, tik nosaukums paņemts un traucējot tagad biznesam...
kā ar bobijgripu ? slimojam ? zāles vajag ? PVA ? uzmanās no Karsuma...
+3
Cik es saprotu, tas vīruss ir hibrīds no spāņu gripas (kura izraisīja reālu pandēmiju 1918. gadā), putnu gripas un cūku gripas. Ņemot vērā, ka satraukumu drīzāk varētu raisīt pirmais fakts, nezin, kāpēc par cūku gripu to sauc. Droši vien amerikāņu šovinistu attieksme pret meksikāņiem :D

Tāpēc jau laikam arī bīstas, ka varētu pandēmija sākties, ka šitas vīrusa paveids ir jauns. Šajā kontekstā gan aizdomīgs ir fakts, ka tā sevišķi neskar gados vecākus cilvēkus, liekot domāt, ka tiem ar ko tādu jau ir bijusi saskarsme un izveidojusies imunitāte.
+1
Kā reize nesen skatījos 2004. gada seriālu ReGenesis, kur tieši tika apspēlēta spāņu gripas epidēmija mūsdienās.
+3
+1
+2
Nu un ja paņemtu kādu citu infekcijas slimību, tur hepatītu teiksim? Bilde būtu n reizes drūmāka.
+1
toch kaukaads shovs. apmeeram taapat kaa rioti karsh terora akti blabla. slimo ar zvaigzni nah. infoterors. be afraid mazafakaz - driiz jaabuut uznaacienam ar brunjinieku baltaa zirgaa peec scenaarija ;) nwo ftw!
0
0
0
The swine virus that is at the root of the current outbreak is called H1N1—the same labeling given to the virus that caused the devastating 1918-19 flu pandemic. The influenza epidemic of 1918–19—which is more precisely called a pandemic because it affected populations throughout the world—resulted from such an occurrence. The cause of the extreme mortality of this pandemic—an estimated 25 million deaths—is not known.
0
starp citu, ja kāds skatījās seriālu "izdzīvotājs", kurš beigās vinnēja, tas džeks vai tā sieviete ? alus mani uzvarēja un neļāva iet skatīties beigu sēriju... (viņš ir spēcīgs pārliecinātājs ar labiem argumentiem)
0
Maleejs labi padzeeris shodien :D Ehhh ... es velo drag race tomeer knapi, bet zaudeeju. Naakamreiz buus savaadaak :D
0
jopcik atradām mega foršu vietu, kur piesēst, kokos palīst (nākamreiz ņemsim bērzu), netīšām satikt zēnus ar zaļo, pasūkt alu... uhhh, pavasaris... karoč ejot tā kā uz Andrējsalu, bet tomēr nē - jo ejat tālāk, tur zajebis zemes placīši, kur alu sūkt, vel Dauagava pa abam puisēm aiziet... idille
0
juus tur veel taalaak aizgaajaat ?
0
japp.. minūtes nu ~
0
5, bla nepatīk tie ātrie enteri... vieta zajebis, sajūta, ka galīgi neesi Rīgā un vispār Latvijā... ahūna labs
0
ko lai uzliek paklausīties ?
0
dream theater uzlieku, ja nav iebildumi... >:)
0
vader - blood
0
Andrejoststu.
A paga, tu domā ne to vietu, kur mēs vasarā sēdējām - auuč, nu tur, vienkārši tā kā iet uz Andrejsalu, bet pirms tam notinas pa kreisi un sēž... a paga... Daugava pa abām pusēm aiziet? tu kaut kādu salu atradi? paaaga, Malēj, es neko nesaprotu. Malēj, es esmu šokā. Malēj, tu mani dzirdi? Malēj! MALĒĒĒĒJ!!!!!!!!11
+1
ejam pa asfaltēto ceļu, andrējostā iekšā neejam, bet ejam tālāk, kamēr liekas, ka esam apmaldījušies, bet turpinam iet, līdz kreisajā pusē parādās šlakbaums un ejam tam garām un tad pa labi -> meklējam šito stoppoint. nē, Runčuk, ne tur, kur pagaišgad
0
master - master
0
nu vecīti, tu mani tad tu aizvedīsi, tad viss mūsu dzīvēs nokārtosies
0
kā ta >:)
+1
sadist - tribe
0
Sadist - Tribe ir baisi labs albūms.
0
Sigh - Hangmans Hymn
+1
Juhh, aizgāja Sarcofago - I.N.R.I. Spēks, ble nah.
0
Pig Destroyer - Terrifyer

=)
+1
aaaa... nu man skaidrs kurš ir ShIzzz, zvēru porcija ar nepalīdzēja ? >:)
+1
labāk franču iesnas nevis cūku gripa :)
+2
0
^ papētot pārējo lapas saturu, rodas jautājums - what tha hell?
0
+2
tfu, šitais links bij domāts: bouncewith.me.uk/europe/8027043.htm...
+2
Jōbannij kompot ! Īpaši šai padarīšanai uzmanību nebiju pievērsis, bet pēc šitā raksta sāk izskatīties, ka jāsauc talkā Milla Jovioviča ar erlikonu - ''The dead rises and behaves in extremely violent form for ~ 2 hours''. Man gan nepielec, kā vīruss var darbināt sirdi. Drīzāk jau atmirst daļa smadzeņu un saglabājās tik primitīvie inkstinkti ...
+3
0
Petenju Maleejs, aizvakar, plkst. 00:58
aaaa... nu man skaidrs kurš ir ShIzzz, zvēru porcija ar nepalīdzēja ? >:)

Nu ta beidzot :D Nā ... porcija nelīdzēja, jo pretinieks tāds nopietnāks un ilglaicīgāks minējs bija + es sāku ar lielāku pārnesumu dēļ kā arī čalis mani uzrāvienā apsteidza. Pieredze tagad nākamajai reizei būs :D
0
ziņo, kad būs reize, kad vinnēsi, ies skatīties un mest gaisā finišā >:)
0
oukei :D

Intars, vakar, plkst. 22:37
tfu, šitais links bij domāts: bouncewith.me.uk/europe/80......

ēēēēēēēē ... wtf ?
+1
www.delfi.lv/news/world/other/ar...

Nu i piemēru atraduši...
0
Neonz, 29. aprīlī, plkst. 09:49 +9 [+] [–] [Profils] [Link]
foto.delfi.lv/picture/563241/...

E., 29. aprīlī, plkst. 10:04 +3 [+] [–] [Profils] [Link]
bilde: foto.delfi.lv/picture/563241/... lol

E., 29. aprīlī, plkst. 10:05 +3 [+] [–] [Profils] [Link]
^bļa, tā iet, kad esi neuzmanīgs, un nepaskaties, ko citi iepostē :(
0
palaidu garām... vainīgs :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas