Atrast ko līdzīgu.
+1
Karoč, saukšu lietas īstajos vārdos - ikdienā sēžu uz vecā roka, pie garstāvokļa paķeru ausīs šo to no detuhas vai kādu foršu bleķīti. Šajos mūzikas stilos arī kaut cik orientējos, bet - nākot pavasarim sametu jaunas vēsmas pleijerī, un gadījās ka iekrita Metaļikas Welcome Home (Sanitarium) un One. Nu bļin, tik super! Nebiju pirms tam iedziļinājies. Nu, un tātad, kaut ko uz tādu pusi varētu arī ieteikt, pašas Metallicas diskogrāfijai jau esmu izgājis cauri, tāpēc vajadzētu uz to pusi (tieši attiecīgo dziesmu, nu, you know) ieteikt. Yeah, thanks.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Bļa, priekšpēdejais teikums kaut kā baigi tizls sanāca. Doma - pašas Metallicas citus albjus nevajag ieteikt, bet citas grupeles. (joprojām pārdzīvoju vakardienas spēli, Krievi profesionālas sukas, bļe)
0
Megadeth, Testament, Anthrax, Slayer.
+1
Baidos ka tas nav tas ko thunder domā. Turklāt, šīs bandas nav īspaši līdzīgas Metallicai. No tādām pirmie nāk prātā HEATHEN. Bet ja gribas pusbalādītes, tad var iečekot ICED EARTH -The Dark Saga- un arī -Something Wicked ...- . Vispār PENTEGRAM / MEZARKABUl līdzinās 88/91 Metalikas starpposmasm ar austrumnieciskām fīčām.

www.youtube.com/watch?v=LGzmXUCnxrE...
0
Chaos - jā, aptuveni tā paša gada gājuma +/- thrash ir, bet ne tas ko man gribās. Man patīk tie metallicas gabalu riffi, nav balādes, bet tehniski smuki un tīri. nu, tur ir tā sajūta. Tiesa gan, Megadeth jau ir ļoti tuvu Metaļikai, nu tas jau loģiski, you know, un tas arī labi iet iekšā.
Blade - šķiet esi uztvēris domu. Heathen labs, vokāls gan ne pārāk, bet tīri ok. Grūti atrast, par cik ņemos ar torrentiem - diezgan sūdīgi... būs jāpaņem tomēr tas draņķa dc.
Iced Earth kaut kā pārāk saldi liekas, nu, tur jau tiešām uz to balādi pavelk, tas nepatīk. Cik esmu klausījies.
To Pentagram(Mezarkbul?) ievilkšu nāsīs.
0
Būtībā, varētu teikt, ka meklēju kaut ko iespējami līdzīgi Metallicas The Black Album.
+2
Neko līdzīgu neatradīsi, jo, lai cik Metallica to pakaļskrējēju, nevienam šos atdarināt nav izdevies, un nekas tāds, diemžēl, dabā nepastāv.
Bet nepalaid garām Exodus "Force Of Habit" albumu - tur ir tā vienkāršā, bet izteiksmīgā kačka, kuras dēļ varētu patikt Black Album - tik, es teiktu, daudz interesantākā veidolā ietērpta.
Tas pats ar Annihilator, un šiem arī kādas balādes var sakasīt:
www.youtube.com/watch?v=Vfxjf_7yZVQ...
Bet, ja ko sarežģītāku, uz agrīnās Metallica pusi, tad varbūt Mekong Delta varētu šo vēlmi kaut cik remdēt, ir tur viņiem "tehniski smuki un tīri".

P.S. Tomēr ieteikto Iced Earth "Something Wicked This Way Comes" noteikti noklausies - nenožēlosi. Viens no krāšņākajiem albumiem, kas jelkad ierakstīti. Gabals "Damien"... Omfg.
0
Labi, davai. Savilkšu nāsīs. Liels paldies, by the way. :)
+1
Paņēmu gan Exodus, gan Annihilator, gan arī Iced Earth diskogrāfijas. Cik brīnumains ir internets. :) Un ja nepatīk, var izmest ārā. Tas ir tik labi, ak jel.
šausmīgi žēl, ka nav sanācis būt uz Metallicas The Black Album končiem, tajā laikā. Tas viss ir zudis, un yeah... Bet ko darīt, tajā laikā vēl nebiju piedzimis. :)
+2
Annihilatoram tev vajadzētu patikt. Testament noteikti ievērtē, reizēm šos sauc Per Metallica pakaļskrējējiem, un ja ir runa par pirmajiem ~5 albumiem, šādas tādas pazīmes var samanīt. The Ritual bija viņējais radio friendly albums, kas atbilst Metallicas melnajsm un kādus tai laikā daudzi uzcepa.

Iced Earth tiešām nebūs nevietā, tiesa gan, Something Wicked This Way Comes satāv apmēram pa pusei no balādēm, kas metāla albumam ir tā kā biš pa lielu īpatsvars. Citādi tas albums ir viens no labākajiem viņiem. Burnt Offering gan mans favorīts.

Hmm, Sacred Reich vēl vari pamēģināt - arī tāds easy listening thrashiņš bija.
0
Skaidrs, ievērtēšu. Paldies par atsauksmi, yeah. Forši savu indie/rock/death un black pilno mūzikas mani papildināt ar Thrash.
0
Vispār, šobrīd datorā vislielākais favorīts, kas lēni un labi nāk, ir Metallicas Live Shit Binge & Purge DVD. bļa, tas ir tāds spēks... Kaut būtu es piedzimis ātrāk.
+1
Es gan Sacred Reich par ''easy listening thrash'' gluši nesauktu, ja nu salīdzinot ar Mekong Delta. Ja manis nosauktie IE liekas par saldu, tad pirmos trīs ievērtē - itnemaz nav saldi. Ja gribas tieši ''radio friendly'' power-thrash, tad Exodus albuma pieminēšana lika atcerēties METAL CHURCH -Hanging in the Ballance- un -The Human Factor- . Kačīgs poverītis. Visi iepriekšējie ir niknāki.
0
Ievērtēšu, ievērtēšu, jau nāk lejā. :) Nē, radio-friendly nav nosacījums tam, ko gribu... yeah.
+2
He he iesaku Whiplash:D:D:D
0
tie kas ASV:D uzreiz saku, ka albūms Cult of one baigi liidziigs peec skanējuma Panterai:D
0
RAZOR, POWERMAD, :D Slava Slushniy - nav ne vainas :D, pēc rifiem jau OVERKILL, MORTAL SIN, KAMELOT, JAG PANZER - The Fourth Judgement, GRIP INC, ARTILLERY...:D
0
Alchemist tie kas no Austrālijas:D
0
Evile - interesanti trasheri:D albūms Enter the Grave vairāk uz Metallicas albūma Master of Puppets pusi gan:D:D
0
WRATH - lielākories atmetot vokālu ir labs:D
0
^^^ Ja jau usvars tiek likts uz -Metallica- albuma, tad jau nākas secināt, ka gribas ko ''radio-friendly'' ... Vari arī kādu Trešīgāku Progu pamēģināt, ķipa SUPERIOR vai THRESHOLD

www.metal-archives.com/band.php?id=1763...

www.metal-archives.com/band.php?id=1114...
www.youtube.com/watch?v=WcbTprYFZ6s...
+3
Graver gan ieskrējies ... Drīz Grenlandes Black Tribal Metal bandas šaks saukt ...
0
tik tālu gan nē:D:D
0
Kas pašam bija kompī to paklausījos un ieliku:D diemžēl Grenlandes metal bandas man nav:D:D:D:D Kas nu ir tas ir:D
0
^^^^ Es nesaku, ka nemeklēju radio-friendly (par ko man vispār ir pohuj), bet es saku, ka tas nav kritērijs. :)
0
Ar ''radio-friendly'' jau saprot samērā īsas 3-4 min dziesmas, ne pārāk smagas, vēlams kāda balādīte. Tā kā kritērijs ir ''Metallica''albums, kurš atbilst visiem šiem nosacījumie, tad nu centos ko daudzmaz līdzīgu ieteikt. Arī Intara ieteiktais EXODUS ripulis tam daudzmaz atbilst. Vēl to pašu var par MEGADETH -Countdown to Extinction- teikt. Skaidrs ka manis nosauktās pa parasto rādžiņu nekad nav maukuši ;)
0
Man tas termins tāds diezgan svešs, runāju par to, kā to interpretēju. Anyway, katrā ziņā, paldies par ieteikumiem, nāk lejā. :)
0
Vispār, varētu uzaicināt uz alu, bet es ar saviem 14 droši vien būtu neinteresants sarunu biedrs. :)
+4
centimetriem?
0
:D Gadiem.
P.S. šovakar sēžu uz Funeral - From These Wounds. Ķipa funreālais dūms, bet neko īpaši funerālīgu nesaskatu, ātrums nav tik mazs, bet bļin, tas ir labākais, ko es zinu.
+1
Tas jau bija infestus, ne es, kas to Exodus ieteica, bet taisnība jau vien ir.

Attiecībā uz Sacred Reich - sen nebiju klausījies, šajā sakarā uzmetu Ignorance; nu nav easy listening tādā ziņā, ka nav sevišķi melodisks, bet nu diezgan taisnvirziena gan.

Meliah Rage vēl var ieprovēt, tāds heavy/thrash, ja Jag Panzer un Metal Church patīk, šis ar varētu aiziet.
0
Vēl +1 par Metal Church "Hanging In The Balance". Labākais heavy/power albums, kāds jelkad ierakstīts. Un vai drīkst minēt ko tik banālu, kā Kreator "Endorama"? :D Manuprāt - kur nu vēl vairāk "radio-friendly", un kur nu vēl smukāk.
+2
chris spārda :D

Intars / infestus - abi takā tādi henesy ar heresy :D

Annihilator laikam 1993 albums bija domāts. Pirmie divi niknāki, bez Poverīša. -Nākamais ar OK, pēc tam gan pāris kaku bija. Pēc tam atkal sāka pareizi rukāt.

No Matallicas līdziniekiem vēl var Xentrix minēt, kuri slavu guva pateicoties šitam koverītim:
www.youtube.com/watch?v=cZVQv_bttaY...

un arī vācu Perzonal War ir kapitāls Power/Thrash Metalikas garā
www.youtube.com/watch?v=ABYpX7HCq6M...

-My Secret- dziesmā džeks vairāk pēc Halforda izklausās nakā pats Halfords :D
0
Man jau ar -Endorama- zvērā patīk. Kopā ar -Renewal- mani mīļakie albumi Traktoristam. Bet Metal Churc no mīkstajiem albumiem -The Human Factor- tomēr vairāk spārda.
0
Hm, nu tad drīkst es niku nomainīšu? Atļaus administrācija?
Un kādu jūs ieteiktu likt vietā? Kaut gan laikam nekas ētikas/estētikas robežās tas nebūs...
0
neevajag, da nafig.
+1
tēma jau saucas - atrast ko līdzīgu :D
0
haha :D
0
Tik viegli tu no mums neatkratisies vecīt ...
0
Tūlīt rezka vēl pāris bandas atcerēšos ...
0
uz Metallicas pusi ir Sodom albums M-16...
0
Gribēju jau nodirst, bet ja atmet vokālu, tad nemaz tik tālu nav.

Re ka tomēr atcerējos vēl vienus censoņus - somu vecēkļus AM I BLOOD - konkrēta izharčota Metallica (vairāk pat vēlīnā). Bet laba:

www.youtube.com/watch?v=UHXR8fpM80I...
0
Ak jā, vēl jau ir arī Relicseed un SIA Radikal...
+1
Paradox arī var iet pie dūšas - nebija tak jāsauc tikai pavisam līdzīgie, ne? Rifi ir, meldija ir, vokāls tīrais ir. Ja Heathen skaitās derīgs, tad šitas arī noteikti iet.

www.youtube.com/watch?v=-ppneBCMmVg...
+4
Vot ķe, šito sēriju biju palidis garām :(

www.youtube.com/watch?v=cQmWGbd2MYc...
0
Nice to meet you, sir ! :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas