kas tad nu?
0
kur tā tā Sonnenmensch tēma par uzvaras svētkiem? Cenzūra?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Tak panesās tur bezpriģels mazais2 personā...
0
Svētki bij vakar.
+5
bļa... un es pat komentus neredzēju....
obidno, mani nodeletē - bet Bobijam ka zivij ēdens - visu piedod.
Ugga, tu mani tagad reāli aplauzi.
+8
un vispār, es esmu reāli nikns šodien -
pilns pilsētas centrs ar cittautiešiem, kas sasprauduši pie krūtīm "melni-oranžās" lentītes un iedomājušies, ka ir pasaules centrs un vēl brauc latviski runājošiem augumā uz ielas.
WTF???? Es vnk hujeju, tas jau viss sāk palikt par bezjēgu, tāda sajūta, ka neesi vairs mājās. Lietuvā, Viļņā vispār neko tādu neatļaujas, a pie mums dara ko grib.
Tāpat ar pēdējā pusgada "hītu" autiņos turēt krievijas karodziņus un nēsāt baltus treniņtērpus, kam uz muguras ar sarkaniem burtiem uzšūts ROSSIJA.
Loģisks jautājums - kāds būs nakošais solis?
+2
nepatik man sita komonistu diena..
0
+4
^^^tas tāpēc, ka visa tā štelle ir šausmīgi politizēta un visi tam pievērš uzmanību. Nu lai tak 9.maijā tie pensionāri aiziet un noliek tās puķes. Ne jau viņi bija tie, kas okupēja Latviju. Viņi jau pārsvarā bija parasti cilvēki, kuri karoja pret Hitleru, kuri zaudējuši daudzus tuviniekus un tā.

bet stulbi kaut kā vienalga sanāk - visā pasaulē uzvaru pār fašismu svin 8.maijā, bet Krievijā un Latvijā svin 9.maiju. un pie tam vēl 16.martu aizliedz.
Vispār jo mazāk par to domā, jo vairāk tiek pasaudzēti nervi.:)
+1
Krievijā svin "svētkus" 9. maijā, jo tad, kad parakstīja līgumu, notikās diennakšu maiņa...
+8
runajot par tiem karogiem mashinas - labs bij' prikols, kad kads pajem izblieza stiklu un samainija to krievu karogu pret Latvijas :D
neesmu kuditajs, bet ideja laba :)
+3
i416.photobucket.com/albums/pp243/Osis19...

Tieši tā - Eiropas kontekstā var uzskatīt, ka karš tomēr beidzās 8. maijā. 9. maiju par "uzvaras dienu" pasludināja Staļina režīms īpašai Sarkanās armijas slavināšanai. Bet sarkanarmiešu slavināšana Latvijā ir tas pats, kas nacistu parādes Jeruzalemē. Tā ka - nevajag.
+2
Es atvainojos visiem trūmetāla lietotājiem par sviestu no savas puses!
+1
Sonne, bobim ir ķeksis, es to neredzu ;) Man ar pēdējā laikā slikts garīgais. Atslēdzu tematiku, bet bez nevajadzīga spama...
+2
Tie karodziņi mašīnās totāli besī...
+2
Labi ka šo-dienu pavadiju Laukos
citād garīgais būtu beigts
+3
+5
Darbabiedrs gan par tiem priecājas, uzreiz redzems, kurai mašīnai konkrēti nogriezt ceļu, kad spraucas priekšā ;)
+2
Viens reku uudeni taisiijaas uzvareet :D
www.tvnet.lv/zinas/latvija/artic...
0
the ache
0
mani vakar divreiz gribēja piekaut. he he he
+4
ja, beidzot kolonistu dzires pie kaunastaba ir beigusas.
+1
cerams - nākamgad šitas cirks netiks pieļauts
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas