kas notika vakar?
0
mani nedaudz moka zinjkaare - kas iisti vakar notika vecrigaa pardaugavaa vai vermaniiti! kaa var saprast no masu medijiem viss bijis necereeti mieriigi, bet...vai taa bija???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nebija mierīgi.
0
eu cilvek pastasti sikaak! dzirdeju ka peksi menti savakushi! veel kaadu??? nu neesi gniida pastasti...
0
bija jestri diezgan.. (principa ka nu kuram..)
0
nu jaa kaa saprotu neko neuzzinashu :( dzivoshu nezinjaa par likteniigo 2004.gada 1.septembri kas izmainiija daudzas dziives :)
0
nabaga siiks un citi siikie >:D
0
jap nabaga es un visi parejie :( vienkarshi mans lielakais netikums ir neveseliga zinjkaare :)
0
Vajadzeeja savaakties visiem skiniem, pankiem un metaalistiem ar rungaam un beisboleneem dauziit tos pidarus... Krieviem nav vietas Latvijaa! JAA REFORMAI!
0
mm, lai vinji baidiitos no mums kad letinji ies piecataa un slaavi triis; un otraadi kad krievi 5 tad 3 letinjiem buus jaamiizh... Tik liela meeroga kautinjus jau gan nevaig... Tu purity pats nezini ko runaa un nezini kas notiks, peec kaadaam noteiktaam riiciibaam...
0
jaa refomai tas protams, tachu pameegini saprast vinjus un sapratiisi ka protesteet vinjiem ir pamats. Lai paprotestee un maacas latvieshu valodu! Ja buutu 10% priekshmetu latv valodaa, un taa liidz 100% pa 10% katru gadu, tad huj tur ari kaads protesteetu, ja ari protesteetu tad ne tik daudz, + veel reklaamas pa televizoru ar kaadiem stimuleejoshiem liidzekljiem, tad lai tik pameegina paprotesteet sukas, tad tochna pa muti. Tad taa buutu cita runa... Bet nu gruuti tach uzreiz tos 40% vinjiem. Iedomaajies ja 10klasnieki 9 gadus maacijushies krievu valodaa un tagad taa peekshni davai citaa valodaa nekaa vinji ir visu muuzhu maacijushies. Nu nav jau tas viegli...
0
nejau tas ka es esmu par krieviem, vienk man nepatiik ka cilveeki nezin ko runaa. Kameer vinji man nepiepishas lai protestee, bet kad piepishas....>:))
0
Kā man viens draugs stāstīja, ka ne jau sāls tajā ka negrib mācīties tos procentus latviešu valodā, bet grib, lai panāktu Latvijā divvalodību, un tā kā Latvijā gandrīz puse iedzīvotāju ir krievvalodīgie, un Latvija ir Eiropas savienībā, tad Krievija caur Latviju varēs iejaukties Europas Savienības lietās...
0
Jaa, un Eiropas Savieniiba lai izpatiktu Krievijai (jo Krievija ir svariiga un no vinjas baidaas, reekjinaas ar vinju) labpraat veicinaas divvalodiibas ievieshanu, ja buus izdeviigi. Un ne jau ir tik daudz to skoleenu, kas pashi savaas galvaas ir izdomaajushi, ka vinjiem nevajag reformu. Vinji tikai baraa seko sauklim "Nee Reformai", kuru vinjiem mutee iebaazushi veiklie politikji - taa saucamie "krievu tiesiibu aizstaavji". un Krievija jau ES lietaas taapat iejaucas un ES ir spiesta to pieljaut.
0
Jaa, krieviem ir iemesls piketeet. Lai vinji neietu uz stundaam! Krievu maukas Latvijaa ir uzdziivojushies kaartiigi. Nu lab, varbuut es tieshaam kautko nesaprotu. Tieshaam nevajag vinjus tur dauziit baraa. Lai labaak nomochiit maukas pa vienam :)
0
Dziive tos sunjus pashus piespiediis maaciities latvieshu valodu.Darbaa vinjus neviens nenjems,ja nu vieniigi kaadaa miskastee,bet man,protams,liels prieks par reformu!!hehe
0
Reformai jaa, bet ja kartiigi padomaat, tad dereetu tos visus krievu protestentus un letinju nacionalistus iesleegt lielajaa angaraa un lai vinji tur sitas, kameer nepaliks ne shis, ne tas un Latvijaa buus miers.
0
Nevis būs miers, bet iestāsies nāve, kaut gan jā nāve ir miers un klusums, jo tauta būs iznīcināta, bez kultūras, bez vēstures, bez nacionalitātes, ja tajā angārā iestrēdzinās latviešu nacionālistus he he
0
?
0
Vai tad visi latvieshi ir nacionaalisti?
0
-anonīms-: tā vismaz būtu jābūt :)
0
:) Tu to pati izdomaaji?
0
Nacionalitāte veido tautu, tā kā nacionālie latvieši, kam rūp mūsu nacionalitāte, kultūra, folklora tiks iespundēti kambarī, nositīs visus krievus he he, un ar laiku nomirs badā... Un pārējie, tie kas nebūs iespundēti kambarī, noteikti būs latvieši kuriem tikai un vienīgi pasē tautība būs latvietis...
0
kas notika vakar ? ar shadu jautajumu es reizeem medzu pamosties kadaa dzivokli ibio!
0
slikti slikti....
bet vakar toč nekas nenotika...
0
toch zini?
0
dīvaini,bet šovakar rītvakar būs vakar..esmu sapinies
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas