Faith no More Rīgā
0
Rīgā, "Sapņu fabrikā", 1. jūlijā, koncertu sniegs ietekmīgie amerikāņu alternatīvā roka meistari, Roskildes un "Download" festivālu hedlaineri, grupa "Faith No More". Šis būs vienīgais mūziķu koncerts Baltijā, portālu „Delfi” informē koncertaģentūras FBI pārstāvji.

Biļetes uz "Faith No More" koncertu Latvijā pārdošanā nonāks ceturtdien, 14. maijā, plkst. 10.00 un tās varēs iegādāties "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv Stāvbiļetes cena būs 26 lati. Būs pieejamas arī sēdvietu biļetes balkonā, to cena 36 lati.

Bet no otrdienas, 12. maija, plkst. 10.00 tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana "FBI" koncertu kluba biedriem. Pirmo 200 stāvbiļešu akcijas cena būs 21 Ls. Piedāvājums attiecas arī uz visiem interesentiem, kas līdz šim vēl nav reģistrējušies. Reģistrēties iespējams "FBI" mājas lapā www.fbi.lv.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Jā, šie ir apvienojušies atkal. Nure, Pattons, šķiet, pirmo reizi uz Rīgu ciemos.
-7
Kuras mūzikā ietilpst smagā metāla, fanka, progresīvā roka, R&B un džeza elementi.
WTF, R&B?!!
+1
O !!! šī gan laba ziņa :) beidzot kas prātīgs un tiešām ievērības cienīgs atbrauc. nebiju domājis, ka šos dzīvajā skatīšu. apmeklējums ir obligāts. 90-tie atgriežas ibio..
p.s. Marle- baidos, ka tev to nesaprast
0
Padārgs gan tas pasāciens.
+1
Intaram:
Izturi vienu vīkendu nedzerot un ietaupīsi naudu koncertam :):)
viens no variantiem katrā ziņā...,lai neliktos dārgi
0
Tā jau ir, priekš grupas kura interesē tikai tā, starp cit, kvarts par dārgu. A pēdējie albumi jau tāds mazbaudāms R&B ar džezu vien bija.
www.youtube.com/watch?v=3rWxXAiM_ew...
0
a uz Depeche Mode kāds vēl bez manis dodās? vot tas gan ir must have.
0
jā....uz DM jāaiziet ar. biļete ir.
Bet par tēmu- te viena no labākajām FNM dziesmām. No 1992 g. plates
www.youtube.com/watch?v=1oN6ekbOTBo...
+1
KING FOR A DAY, FOOL FOR A LIFETIME joprojām man no viņiem visvairāk patīk.

cuucko for caca, take this bottle un ugly in the morning ir hīti.
un tajā albumā arī visveiksmīgāk, manuprāt, tiek apvienots funk, džezs, altroks un arī kaut kas metālveidīgs.
+1
es nosvīdu šo izlasot:D jāiet, take this bottle un jāiet.
+1
+1
hm...baigi labs gabals tas Evidence, tiešām forš..
te slavenais Black Sabbath War Pigs gabsis dzīvajā , kas ir FNM albumā The Real Thing, kas izdots vēl 1989 g.
un starpcitu, ja kāds vēl nezin, tad FNM buņģieris Mike Bordin ir Ozija komandas buņģiers, ko redzējām Rīgā, kad šie viesojās.
www.youtube.com/watch?v=DhIMf61NeB8...
+2
manās acīs Epic ir vislabākais gabals.
bļin oriģinālo video no jūtūba izkastrēts
www.youtube.com/watch?v=d_QgWLUGDrk...

+2
Jāvelk no aizkrāsnes laukā vecie flaneļa krekli un jāiet.
+2
^^^neaizmirsti arī baltās augstās botas :D
0
tad sanaak ka ar visu PATTONU buus koncis?????????????????
+5
noup, vokāla vietā stāsies Fredis no Labvēlīgā Tipa.
0
nujā, protams, ka Pattons būs, kas tad cits varētu to vokāla lomu nest?
0
varētu jau vēl būt tas nēģerveidīgais, kas pirmajos albumos bija
+1
bet toč nebūs tas ikoniskais ūsainais ģitārists Jim Martin.
šābrīža sastāvs
Current

* 1988–1998, 2009 onward: Mike Patton – lead vocals
* 1981–1998, 2009 onward: Billy Gould – bass guitar
* 1981–1998, 2009 onward: Mike Bordin – drums & percussion
* 1983–1998, 2009 onward: Roddy Bottum – keyboards
* 1997–1998, 2009 onward: Jon Hudson – guitar
+1
Kurš man var līdz 1. jūlijam pārdot baltas "Montana" krosenes, tādas, kurām virsa plaisā, kad pāris dienas panēsātas?
+1
Iegrābos :(
Uz Faith No More netieku, tādēļ piedāvāju 1 biļeti uz koncertu - 20 lvl. E-pasts profilā.
+3
Naudas, nav, tāpēc arī gaidu uz tādiem, kā tu, bet gaidīšu vēl labākus variantus. Pagaidām izmēģinu praktisko maģiju, lai tiktu par brīvu, redzēs kā būs...
0
Uz Metallicu pēdējā dienā pa 10 Ls meta biļetes pakaļ.. nu, protams, Faith No More nav Metallica, bet nu tomēr, Metallica savulaik viņus reklamēja, Hetfīldam pašam(?) uzvelkot FNM maiku.
0
Nē, nu ja tu uzreiz pa 10Ls atdod, tad es varētu vēl aliņiem mēģināt nopelnīt.
0
Davai, līkop. Būs mācība - citreiz zināšu es arī, kā jādara.
+1
nu cik maksā šobrīd, infestus? plkst jau 15:39, ko, spiedīgi sāk palikt, ne!? pārdot ta vajag, koaaa? >:)

15 un es ņemu >:) LOL nu labi, pārdosi jau kādam.
0
misters čekzemeils
0
^Infestus
ja vēl neesi pārdevis, tad pa 20 ls ņemu.
+2
Kas jūs galīgi kaulēties nemākat? :)))
0
'ja vēl neesi pārdevis, tad pa 20 ls ņemu.'

19
-2
sie nesen bija te kur es tagad dzivoju brixtona, kautkada kluba netalu no majas.
skatos kautkadi matainie apkart, izdomaju ka neta japaskatas kas interesants taija kluba citudien notiek, bet ka izdaras sudi vien i, domaju ka bled metala klubs pie kajam bus varesu iet metat saulites, bet nehuija..
0
18
+1
Paldies, dāsnie ļaudis, paldies arī visi pārējie :) Trūmetālā notiekošais kārtējo reizi sniedzas pāri manai saprašanai, bet nu Boks, šķiet,visus pārsolīja. Lūdzu padot e-pastu...
+1
P.S. 20 neņemšu no tik augstsirdīga cilvēka.
+1
^Infestus
es jau tev aizsuutiju uz tavu e-pastu. Laikam neesi iechekojis.
Jebkuraa gadiijumaa mans pasts
ainarsboks@yahoo.com
+1
5
+1
Ūps, atvaino - daudz to adrešu, nepareizajā pastkastē skatījos.
Paldies.
+4
"Boks, šķiet,visus pārsolīja..."

"P.S. 20 neņemšu no tik augstsirdīga cilvēka."

Sanāk dīvaini... ja cilvēkam ir nauda, viņam pienākas atlaides un uzteikumi par augstsirdību, bet tā tautas daļa, kas grabina pēdējās kapeiciņas kopā, paliek bešā. Ai ai ai... Kādā gan pasaulē mēs dzīvojam... :)))
+4
A: dodu 10!
B: 15!
C: 20!!!

- Un tā, pārdots C par 20. Bet tā kā tu solīji tik daudz, atdošu par puscenu.
+2
Viss kapitālisma neaizskaramajās tradīcijās un saskaņā ar valdōbas svēto paraugu.
0
nu davai, šovakar
ņemu biļeti pa piecīti
0
ok, pa trīnīti
0
...kādā gan pasaulē mēs dzīvojam... ;(
+2
no more faith...
0
DOVAI
2 LS NO MANIS UN ES ŅEMU BIĻETI!
DOVAI!
+4
ble albūmus nokačājis torrentos un dc+ un tagad vēl uz konci na haļavu grib tikt :D
0
neaimirsti, ka Runcim ir aizmugure !!
+1
jā, man ir garš murgurkauls!
0
nu nez, laikam jau būs ar kādu desmitnieku jāiet uz turieni, tiks tiks netiks netiks
+1
moš kādam apsargam varētu to taupīto zēneri aiz apkaklītes aizbāzt? ^^
+2
iebāz viņam biksēs, varbūt apsargs pie reizes būs spalvainā dibena bruņinieks un uzcienās ar aliņu... pie sevis mājās...
+5
uzcienās ar a(nā)liņu
0
Kāds bija koncis?
+1
atsauksmes nekādas?

nu, bija jau kruta. tik žēl, ka nebija daudz labumu - tas pats Cuckoo for Caca - kas gan bija rakstīts pleilistē, bet koncertā spēlēts gan netika, Diging the Grave nebija, Ugly in The morning, ko es jau nu ļoti gaidīju, We care a lot, Take this bottle, nu, vienvārdsakot, dziesmu atlase bija krietni ne tāda, kādu biju gaidījis. Bet tā jau koncerts labs, Pattona runāšana ar publiku bija pietiekami uzjautrinoša, kā arī viņa elegantā džeka ar spieķīti tēls kopumā, Evidence laikā deva mikrafonu skatītājiem, kas īpaši labi laikam nedziedāja, uz ko Pattons atbildēja ar 'YOU SUCK' un pēc tam ostīja mikrafonu, prasot, ko šamais bija lietojis, jo riktīgi sasmirdinājis Patona miķi. Par to pašu džeku vēl bija kaut kāds baigais joks, par medicīnu laikam, kur Pattons teica 'Well I hope you dont suck at operating? as much as you suck at singing.' Bet tā, noskaņa visjaukākā man likās pie Evidence, sarkanā maigā gaisma, n stuff, kičīgi >:) Labi izksatījās arī taustiņnieks ar puķīti, kuram bija dzimšanas diena. Kūka, kuru viņam uzdāvināja puskailais mačo džeks, kurš diemžēl nestripoja, tomēr nelidoja publikā. Un suta arī bija afigennākā, plus, nenormāli izbesī, kad sīka auguma lohi ar abrazīviem krekliem tevi mēģina izmantot kā stabu, pie kura pituēties, lai augstāk lektu.

Nujā, ģēnijs jau tas Pattons ir, un pats to laikam arī ļoti labi apzinās, izskatās jau, ka deguns šamam arī ir diezgan gaisā. Bet kruts jau. Un galvenais, ka augumā šamais ir riktīgi maziņš :)
So - it kā nenožēloju, ja nu viņu vispār redzu pirmo un pēdējo reizi mūžā, bet tomēr būtu daudz daudz labprātāk redzējis kādu no viņa blakusprojekiem.
+1
+1
Bilžuku jau smuki. Ko ta šis īsti spēlēja ? Gaļa vispār bija ?
0
Blade, aizej nokaunies :)
koncerts amizants...
0
Gaļas diezgan maz, bet nu biš jau bij.
0
Par ko man jākaunās ? Man tik 1989 / 1992 šiem patīk.
0
Nez, tas nebija Boks, kas to miķi sasmirdināja? Viņš jau mums te dakters, un uz konci arī taisījās :D
0
pituēties ir mans jaunvārds
bij domāts pieturēties
+1
Intar^ nebiju gan es , kas to miķi viņam ar alkohola smārdu piesūcināja. Es nemaz pie skatuves nestāvēju :) Manuprāt tā bija meiča, kas viņam apskādēja miķi...hvz.
Nu jā- koncis bija tāds, kādu to es gaidīju, proti- kruts. Fabrika bija piepildīta ar tautu..cilvēki tomēr arī šajos grūtajos laikos saņemās un atrod tos latus, lai aizietu uz kvalitatīvu pasākumu. Jo kulta grupu, kura šogad ir lielo Eiropas stadinu hedlaineri, skatīt vaigā no paris metru attāluma kkādā S.Fabrikā laist garām būtu grēks;)
Tauta gk.vecumā no 25-35 g.v., tātad īstā paaudze un publika. Bija karsts un spiedīgs, bet tas pofig. Labas gaismas, laba skaņa
īpaši neiedziļinoties dziesmu listē, principā, to, ko gribēju dzirdēt arī nospēlēja...diemžēl bez Kindergarten un War Pigs (Black Sabbath). Muzikanti bija uzdevuma augstumos.... Maiks Patons- ārkārtīgi harizmātiska personība ar unikālu vokālu. Viņš var atļauties zīmēties un celt degunu gaisā, neviens viņam par to nepārmetīs.
Šis bija no tiem koncertiem, kas paliks atmiņā :)
+1
0
par ātru nospiedās "pievienot" poga, gribēju piebilst, ka linkā ir absolūti subjektīvs skatījums uz koncertu + bildes :)
0
blah, visi vsu laiku liek šo Koncertā izpildīto dziesmu saraksts:
"Reunited"
"From Out Of Nowhere"
"Land Of Sunshine"
"Caffeine"
"Evidence"
"Chinese Arithmetic"
"Surprise! You're Dead!"
"Last Cup Of Sorrow"
"Cuckoo For Caca"
"Easy"
"Ashes To Ashes"
"Midlife Crisis"
"Time Forward"
"RV"
"The Gentle Art Of Making Enemies"
"Be Aggressive"
"Epic"
"Just a Man"
"Chariots Of Fire"
"Stripsearch"

JA TAJĀ KONCERTĀ TIKA IZPILDĪTA CUCKOO FOR CACA, TAD ES LAIKAM UZ BRĪDI BIJU AIZMIDZIS.
0
tā ir oficiālā setliste... CFC es arī neatminos, bet to gan norakstu uz vēlmi ik pa brīdim iziet ārā :)
0
nu bet kaapec cuckoo nevareeja nolaist tu... ;(
maiks atkal visu sacakreeja... man Fauns lika to vinjam pateikt.
+1
Tas noteikti nevar buut Riigas setlists. Cuckoo for caca nebija un RV bija tuvaak saakumam nevis beigaam.
Mani patiikami paarsteidza cik masiivi un draudiigi skaneeja "Land of sunshine" un "Caffeine", kaa arii iesaakums - vispirms popsiigi un mieriigi, visi uzvalkos, un tad - AIZIET!
Peec koncerta dzirdeeju dazhus suudzamies, ka Patons "neparaadiija visas savas balss iespeejas". Taa kaa gaaju uz FNM nevis uz Patonu, tad man nekas dirsu nepleesh, ja nu vieniigi tas, ka nebija "Smaller and smaller" un "Underwater love". Vai arii "Ugly in the morning".
0
"I hope you can operate better than you can sing. Motherfucker!"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas