FRAILTY@Fontaine Palace, 23.05
+1
Frailty bēru procesija atkal dodas aprakt Liepājas mirušos. Procesija pilsētā piestās 25.05.2009, klubā Fontaine Palace un noturēs naksīgu aizlūgumu. Līķu apstāvēšanā piedalīsies arī bēru viesi no Somijas: Burden A.D.

www.myspace.com/frailtymetal...
www.myspace.com/burdenad
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pirmdien... :(
0
sorry, 23.05
0
gadās drukas kļūdas
+2
jā "fīča", ka var rediģēt savus postus IMHO būtu labs uzlabojums TM ;)
0
pfff, kāds uzraksta kaut ko stulbu, viņu par to nodirš. pēc dienas redzi pie posta "edited tad un tad", un šis saka: "es neko tādu neesmu teicis - ko jūs man diršat? :)"
ja uzrakstīts, tad uzrakstīts. labāk lai labo drukas kļūdas otrā postā nekā dzēš vēsturi te :D
0
tas tāds kindergardens, aļa bobij varianti...
+1
Jāpaštukko... Man personīgi visai besī tie inovision varinati, ka postu var rediģēt, kad vien ienak prātā... Citreiz tas ļoti noder, bet tm gadījumā ne visai.
0
nu rediģēšanas iespēja varētu būt uz kādu laiku, piem., pusstunda pēc posta pievienošanas.
+3
Neatbalstu rediģēšanas/izdzēšana... variantus, tas dod iespēju izvairīties no atbildības par pateikto/rakstīto un izlikties, ka nekas nav noticis.
0
nu tapēc jau var rediģēto nolikt tajā pašā postā, lai var redzēt, kas bijis un kas ir izlabots. bobiks varbūt tad varētu savos pusdienu pārtraukumos patrenēties saviem postiem salikt komatus un garumzīmes un tad mēs varētu palabot grupveidā >:)
+4
hehe, tad jataisa ,ka par izlabosanu jamaksa 35 santiimi. bigijam bus labums un tiem kam kautkas jaizlabo bus labums :D
0
cik reizes pats būtu gatavs labot savus komentus ?
+2
Būtu vērtīgi, ja autors varētu ''Koncerti'' sadaļā tēmas pirmo postu rediģēt - ja pamana kādu kļūdu vai mainās dalībnieki.
+1
^tas patiešām būtu vērtīgi! Ugga, moška tādu mazu opciju varētu uzlikt?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas