HIM
0
laikam jau nav iistaa tema saja forumaa..nu bet..gribas uzzinat jusu domas par him dziesmam&to tekstiem...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
teksti salkani, muuzika pop/rock, bet ir dazi labi gabali, piem. kavers wicked game.
0
Himy!!! Man vispaar taa visa saatanistu mulja nav tuva, neko labu pateikt nevaru.
0
Hkuraa galaa tad HIM ir saatanisms? Taadi salkani tiiniishu badiitaaji vien ir
0
Himy m/ :DDD vinkarshi muzikals arprats... balss materials galigi anals... spele kautkadu purgu... ka vispar var kautko tadu paklausities... un teksti vispar shausas, bANALA nekrala milestiba...
0
Ai nez, seviski neesmu iedzilinaajies tekstos, bet dziesmas saucas sweet 666 utt. Nu katraa zinaa smiekliiga bij taa reklaama viniem, kas gaaja pa teluku, jo tur vecus sauca par elles romantikiem. Kaa jau mees visi zinaam kapenu romantiki ir tie pasi Necrofiilji. Taakaa seciniet pasi :]
0
nu ko var teikt paslaik HIM suukaa dirsu. bet 1. albums man pat loti patik, neskatoties un tagadejo HIM "slavu"
0
Pirmais albuums patika. Saakumaa pat ljoti. Peec tam apnika.
0
Jā, 1. albuums bija klausāms, remikss Wicked Game bija normaals, bet taa jau pashlaik vairs nekaa no vinjiem nav!
0
Nu pirmie divi albumi man patīk. Koncertos šie joprojām ir OK, daudz labāki nekā pēdējos albūmos!!!
0
Kautkas suudiigaaks par sso muuziku nav dzirdeets!!!
0
fisher oooo tu labak klausies repu vai popu?:]]]]]]]]]]]
0
Vareetu buut ka shobriid vinji ienjem otro vietu peec mensona savaa klanaa.
0
pirmie 2 albuumi labi...a peedeejie fignja!
0
2 kaada

tadad ja neklausas HIM tad tik atliek reps un pops?!
0
Kaada nuja tad jau labaak popu,,,nevis kautkaadu geju muuziku... :)))
0
Love metal, vampire metal, rap metal, kedu metaals... vopshim ja piepuula fantaaziju, ne to vien var izdomaat. Bet vispaar, ja jaaizveelaas starp dr. balvaanu, 2 Ulimited un HIM, laikam tad jau labaak HIM (laikam mans gejismametrs buus sabojaajies).
0
Him neder pilniigi nekam. Kaada velna peec tas vispaar paraadijaas shajaa forumaa??? Metaalam ar gotiem nav nekaada sakara. :(
0
2 dunkelheit
nu vienkarsi tu izteicies ka him ir sliktaks par visu
0
Black DATA.. tev laikam baigi liels muzikalais loks: dr. balvaanu, 2 Ulimited un HIM :/
0
audzeejs, a tu laikam 24 stundas dienaa klausies metaalu uz austinjaam, un ar citiem cilveekiem nekomunicee?
0
Viss OK, bet man patika, ka tu par pārējiem sliktajiem izvēlējies divus ķēmus no 90o gadu sākuma/vidus. Tagad tak jaunatnei citi popelki ira ;)
Tiesa, vakar, slēgājot kanālus, vienā vācu šovā ieraudzīju Dr. Balvānu dziedam savu nemirstīgo šedevru - "Stop holoģiļņik, stop holoģiļņik, ic mai laif" :) Tātad, dzīus iraid.
0
HIM ir labs kādā universitātes disenē kā lēnā deja :)))
0
Patiesiba jau ne, Black DATA, bet nu man bet nu kautka nav man aizraushanas ar tada tipa moksliniekiem kadi ir noraditi tava komentarija... :/
0
POP. Gribeetos veel kauko bilst bet tad atkal sanaaks gari un reaali slinkums. Shis vaards no 3 burtiem izsaka daudz...
0
nav taa ka es vinju ieniistu vai vins man nepatiik, dazhi gabali ir labi, nu bet POP. Apniik aatri. Vispaar atcereejos melodiju un vaardus vinjam, laikam taa atmosfeera un balss vinjam ir taa labaakaa kas mani tur piesaista(nu tipa piesaista uz taam dziesmaam).
0
pie taam dazhaam tipa^:)
0
Kādreiz šamējos aktīvi klausījos, nu, bet kādreiz jau es visu ko klausījos.. >:) Dažas dziesmas joprojām šķiet labas.
0
2 kaada

es ta teicu par jaunajiem albumiem nevis GLS666
0
Vakar VIVA 2 rādīja HIM konci, dziesmas no pirmajiem (un labākajiem) viņu albumiem. Baigi labs koncis, Ville kā jau viņš, neviltots, arī pārējie OK, īpaši patika kovers "Rebbel Yell". Lai arī kārtīgs meiteņu roks, bet tomēr labs!
0
HIMam ari ir backstreet boys covers - larger than life...
0
Gan jau labs, tie koveri šiem sanāk.
0
ta ir mana jauniiba, tad naaca metaals un visu sabojaaja, Him jau tagan nav tas kads bija ieprieksh, bet katraa albuuma ir kaut kas..., labaakie ir Razorblade..... un greatest lovesongs... un hiiti
Join me...meitenes kriit
Bury me deep... aizness taalu prom
Ressurection - beigas jaa.
un var mineet kaadas sesas, septinas.
0
nez nez..
0
HIM-miiksto muuzika
0
dziivs piemeers kaa tiiri labs roks kljuust par popmuuziku
0
Nu nav tā popmūzika!!! Ļoti labs rock (love metal). Dzīvajā esi redzējis? Iesaku! Iespaids labs paliek.
0
nu isteniba man si muzika skiet piemerotaka meitenem..vinjam skiet ka vairak him patik..
0
Tā gan, man vairāk patīk pirmie divi albumi, īpaši pirmais. Bet live HIM ir forši!
0
Uzskatu ka HIM reaali iesmird uz citu fona...Muzons tak ir domaats jaunaam meiteneem!Ville Valo arii izskataas kaa pedinjsh...Dziesmas kau kaadas salkanas...kopumaa HIM suukaa!!!!!
0
HIM pirmais albums bija ļoti ok.
Vispār, iesaku Charon, pirmklasīgs materiāls.
0
Re kā - vēl kāds Charon ciena. sacerējos uz Poisonblack, bet šie izspļāva Love Infernal un pārējo salida mērenās auzās... žēl - sastāvs likās tāds perspektīvs
0
Sagribējās paklausīties veco labo HIM... a ba še tev, man nemaz nav uz kompja...
Nākas iztikt ar YūTūbi...
0
Ha, za to man ir Good Charlotte un citi krapi. :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
edgarsrakovskis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas