alus Valmiermuiža
0
Esmu redzējis veikalā feinu reklāmu, kas vēsta, ka šis alus nopērkams tikai veikalā AIBE un izlejamā veidā pieejams vēl tikai dažos restorānos, cena par tādu brīnumu gandrīz lats par 0,5 l. Tad jautājums: kāds šo alu ir dzēris un vai viņa cena atbilst kvalitātei un garšas kārpiņu palutināšanai??? Jo izdot latu un vilties kaut kā negribās:D:D:D:D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Oo ... kas tad tas ? Pirmoreiz par ko tādu dzirdu un kur tādu AIBE var atrast ?
Šito gribas notestēt!!!
0
Rīgā pie Botāniskā dārza uz stūra veikalā Kuldīgas un Baldones ielu krustojumā (laikam Baldones) Visu laiku veikals bijs AIBE (ķip tā mazo veikalu apvienība) tagad nosaukums ir pamainīts, bet būtība nemainās, šamie popularizē Latvijā ražotu produkciju utt:D
+3
Aibe laikam vairāk sastopams dižpilsētas nomalēs un miestos; uz sitiena toč atceros, ka Carnikavā ir, bet liekas, ka Rīgā arī redzēts ir.

Valmiermuižas alu var dabūt arī Rock'n'Riga bārā (pa dārgo gan - 2,50). Garša tāda nedaudz savdabīga, slikts jau nav, bet man kaut kā ne pārāk. Pat nezinu ar ko lai salīdzina; kaut kas uz tērvetnieka šniti, bet tāds jocīgs. Notestēt jau var, vismaz zināsi, kāds ir.
0
Tieši jau reklāma piesaistīja, ka šamie pārdod 0,5 l pudelēs, bet ja citur grib, tad jādodas uz kādu restorānu:D:D
0
A vo, bij minēts Rock'n'Riga bārs, viens restorāns Valmierā, un vēl kaut kāda iestāde Rīgā...
0
Cēsīs ir veicī man pie mājas jau kādu mēnesi vismaz :D
šeit maksā 83 saņi, centra Top'ā laikam bija 88 saņi.
nu Rīgā droši vien, ka grūti dabūt, tomēr maza darītava un lielāko daļu jau savāc Valmieras puse. bet tā - tīri neko aliņš. šajā cenu kategorijā man patīk laāk par Bausku, taču Tērvete tomēr ieliek arī Valmiermuižai.
0
Pazemīgi klanos un pateicos visiem par info!
Laikam zoba problēmas atlikšu malā un šodien mēģināšu uz to RakshanaUnRiiga aizkāpt :D
0
O, informācija dabūta, tagad jau varu aptuveni nojaust ar ko būs darīšana:D:D Eju klausīties Blieziens no bedres kompānijā ar Valmiermuižu:D
0
RnR tādu lej, ir ok. Cik saprotu arī to RnR firmas alu, kas pa 1,50, arī ražo Valmiermuižā.
0
Bode pie manām mājām ar skaitijās AIBE - vismaz savlaik tādus maisiņus devu un Ķeņča alu varēja nopirkt (uz etiķletes vēl rakstīts, ka Piebalga priekš AIBEs ražo), bet to aliņu gan neesmu redzējis. A gandrīz latu par pudeli tagad vairums labo alu maksā. Pa 70s ar vēl šo to var dabūt. Labāk gan bāzē pērku, tur pa 20s lētāk sanāk. Piekāst vēju - jāmin pēc alus m/
0
Ir dzerts Valmiermuižas alus Cēsīs, man garšoja... Žēl, ka ne katrā veikalā to var dabūt...
+1
Kārtējā sakritība - iesperos jau ierastajā bāzes alusbodē un aluspuika saka: ''Mēs te jaunu aliņu paņēmām pamēģināt, dārgs tikai - 85s (Užavas tur pa 89s bet Tērvetes pa 78s)''. Man jau patīk kā garšo - kārtīgs rūgtums jūtams, kā jau Intars teica - uz Tērvetnieku velk. Vairāk uz sSencīti ar oriģinālā piešprici.

Veikalos nav redzēts, bet tur ir arī ''Nefiltrētais Brālis'' Hard Rock Laager tilpumā - 5l, kā arī 2l un seksīgās 2l un 1l pudelēs. Baigi labais m/
+2
Nefiltrētais Brālis Rulzz
-7
man arī patīk pist brāli
+1
Valmiermuižas var Štokmanī par Ls1.09 nopirkt.

Bāzē bija jauna šķirne ''Valmiermuižas proves alus -Nr.1.-''(Ls0.60). Lt.Ed. - 1000 pudeles. Ja tautai patiks - ražos vēl. Man jau patika - garšo apmēram kā tumšie kviešu ali - īpatnēja, patīkama garša.
+2
1.09 par cik lielu litrāžu?
+1
Par 0.5l, domājams.
+4
Hmm... algas griež nost, pabalstus griež nost, a kad beidzot griezīs nost alus cenas?
+2
Nu, dārgāk kā štokmanī jau nebūs. Bāzē pa 0.85. Tur Medniekam akcija, pa 0.40 tirgo ... Bet nu, tagad importa alus jau kļuvis lētāks par vietējo.
0
Garšīgs (bet dārgs). Vēl neesmu salīdzinajis ne ar Tērvetes (sarkano), Bauskas (gaišo) vai Piabalgas (jubilejas).
+1
Valmiermuižas alus vs Piebalgas jubilejas. Garšas buķete top of quality, bet Valmiermuižas alum pēcgarša tomēr gaistošāka (lasi neizteiktāka).
Ja Valmiermuiža zaudēs Bauskas alum, tad ar Tērvetes alu vispār nesalīdzināšu.
p.s. alus ir visstabilakā vērtība kas lv ir palicis :-)
Priekā! :-)

+1
redzu, ka šeit iet runa par alus bāzi... varbūt, kāds var pateikt adresi, vai vismaz aptuvenu atrašanās vietu, uz kuras ielas utt.
un kāds tur ir piedāvājums, jo meklējot caur google.lv, info bija ļoti nekonkrēta.
-3
Besī tie rūgtie sūdi... labāk jau ingveri vai brenguli...
+3
ujj, Brengulis tik tīkams, tikai nākamajā rītā jācieš no dižpaģiras...
0
Tas gan.
0
plusiņš tumšajam brengulim, -neskatoties uz nākamo rītu - ņam ņam ņam
+1
Tumshais brengulis ir labaakais, kas ir :)
+2
Daudziem tas tumšais brengulis nepatīk - saka, ka par saldu esot. Es gan neesmu šito noliedzēju skaitā ierakstāms. :)
+1
Gaišais i pa saldu, tumšais- tieši tāds kā vajag /..norij siekalas/
0
Cik nu tagad "vietējais alus" atšķiras no importa.. Drīz jau garša būs neatšķirama. Savukārt brenguli nav sanācis izdzert tik daudz, lai nākamajā rītā trobelis būtu..
0
var uzzināt kur tā bāze atrodās?
0
Ja domā to bāzi, ko BoD minēja, tad tā ir uz Ulmaņa gatves pie Spices. Tā ieliņa, pa kuru piebrauc pie Spices no Ulmaņa gatves, un turpat uzreiz Ulmaņa gatves malā ir.
-4
kā tur ar cenām? ir liela starpība, ja pieņemsim es nopērku 3 kastes alu veikalā, vai tādā bāzē?
+8
Bļeģ, es tak minēju cenas !
0
iepirkām diezgan pamatīgu kravu! paņēmām arī to 5L Brāli! cerams, ka būs labs!:))
0
Ja pērk lielu kravu, vajag datumus vienmēr iečekot ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas