man vajag kko tresiigu
0
Varat plzz ieteikt tresīgu technical death, iznjemot spawn of possesion arsis necrophagist, kurus jau paliek grūti klausīties
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
SADIST albumu "Tribes" esi klausījies?
0
Ja jau tiek piedāvāts Sadist, tad es piedāvāju Nocturnus, jebkuru albūmu.
0
Jā, jo sevišķi Nocturnus "The key" albūmu.
+2
tresīgs? tas kā izpaužas? tā ka trešīgs, t.i., ar thrash iezīmēm, vai tā ka varen tresī? :D

No tiem, kas neietilpst sākumā minēto grupu kategorijā - Cynic, Atheist, Pestilence, agrīnais Atrocity... Demilich arī ir diezgan tehnisks, bet diezgan pagrūti sagremojama manta. Suffocation arī ir samērā tehniski un brutāli. Pirmo At the Gates albumu ar var šajā sakarā ievērtēt. Tas tā, kas uz sitiena ienāca prātā.
+1
Atheist - da jebkuru no trim albūmiem. un arī Sadus iesaku
0
iekš Suffocation jau nu gan nekā threšiga nau. pure technical and brutal
+1
Ar šitiem vari tresīt līdz ručkai: A Beautiful Lotus www.myspace.com/abeautifullotus...
0
mosh der tāda grupa kā WINTERSUN
0
a ja trešu tad Mortal Sin par ļaunu nenāks un Orion
0
SADUS un CANCER
+1
meshuggahh
gluzhi nav desa
bet ausiim var izvaroshanu taisiit
0
Es jau tā arī netiku gudrs, kas ir domāts ar "tresīgu", tāpēc drošības pēc ieteicu arī Suffo. Bet nebūs gan arī tiesa, ka pilnīgi nekā thrashīga tur nav, pašā sākumā jau tīri trešīgs bija, kā jau visa agrīnā detuha. Bet tas tikai pašā sākumā.

Sadus jau pats par sevi, bet to es tomēr vairāk skaitu pie thrash nekā death.

Cancer savukārt gan nav nekā diži tehniska, ja neskaita Mērfija ģitāras solo vienā albumā, citādi ļoti tipiska oldskūlā desa bez liekiem vijeboniem. Tad jau Disincarnate drīzāk, kaut gan arī vairāk pie klasiskā buldozera pieskaitāms.
0
Nu jā tā tehnika viņiem ir labas desas līmenī, bet trešīgs gan ir, sevišķi ''The Sins of Mankind'' albums, kurš skan kā brutālāks Sodom. MA šos ar par Deth/Thrash nokristījuši, kautgan tas vairāk uz pēdējiem albumiem attiecas:

www.youtube.com/watch?v=omnkz7xRQGE...

P.S. Eu, a ko neviens VADER neminēja ? Kautgan īsti par Technical Death to nevar saukt.
0
ņem Origin - Antithesis - un viss būs bumbās!
0
^Moš vēl Brain Drill ieteiksi?
0
God Dethroned "The Lair of the White Worm" varētu arī derēt.
0
Vēl var pamēģināt Afflicted pirmo albumu.
No čehiem - Draco Hypnalis un Absurd Conflict, tie vairāk uz Death šniti velk (brīžam pat ļoti)
Sceptic iz Polijas var paprovēt, vairāk gan varētu par melodic/technical death saukt, bet nav gluži no tiem zīmulīgākajiem virpinātājiem.
Extol moš ar var paprovēt.
+1
man baigi ieper tēmas nosaukuma uzstādījums >:)
0
^Moš vēl Brain Drill ieteiksi?

a ko...čalim patīk Spawn Of Possession. Origin ieies iekšā pa pirmo.
0
Viņš jau tieši tādus lūdza neieteikt.
0
Zirguzaglis, vakar, plkst. 19:44
Varat plzz ieteikt tresīgu technical death,

es vispar izlasiju ka čalis grib Tresīt- larokas stila dez metalu...

bet nu po karoc pagaršo - Visceral bleeding
ABYSMAL TORMENT
0
Unleashed - Across The Open Sea (1993)
0
Tasm jau ar Technical nekā kopēja nav.

Ar itkā gribēju Sceptic ieteikt, bet no šiem tik pēdējais albums patīk, kas velk uz Human Ground pusi.

Var pamēģināt Dies Irae un Quo Vadis (abi no Polija). tie atbilst Threšigai desai. Kanādiešu Quo Vadis vairāk uz Prog/Technical Death velk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas